Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Killi Şampuan

 

Killi Şampuan hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler;

  Killi şampuan nedir ?  Kimyasal şampuanlara Bakı(nazar) an bitkisel(doðal) şampuanların saçta ne gibi avantaj ları vardır vede saç dökülmesine iyi gelen bitkisel yağlar vede bitkisel(doðal) kürler hakkında tüm merak ettikleriniz vede konuyla alakalı teferruat lı veri ler bu yazımızda yer almaktadır . . .      Bu sayfamızda bitkilerden elde edilen saç dökülmesini önleyen vede düzenli kullanımda saç sıklaştıran hücreleri canlandıran şifalı şampuanlar hakkında merak ettiğiniz tüm veri ler vede saça avantaj lı yağlar yer almaktadır . . .     
Saç dökülmesini önleyen vede saç hücrelerinin canlanmasına yardımcı oluþan % 100 Bitkisel(doðal) Şampuanlarımızı görmek için tıklayınız . . .    Killi şampuan özellikle yağlı saçlar için kullanıma uygundur . Saçın yağ dengesinin

düzenlenmesine yardımcı olur . Kil içeriğindeki doğal çinko saçlar için çok önemli

bir elementtir . Çinko eksikliği halinde saç dökülmesi , kırılması , saçın

normalinden daha az uzaması , saç derisinde kepeklenme , kaşıntı vede pullanma

gibi sorunlarla karşılaşılır . Doğadan elde edilen kil , silisyum , demir asidi ,

alüminyum , magnezyum gibi insan vücuduna avantaj lı maddeler vede mineraller

yönünden de varlıklı 1 yapıya sahiptir . Kil ayrıca arındırıcı vede yumuşatıcı özelliklere sahiptir .Kil şampuanı aynı zamanda saç diplerinde çıkan Sivilce(akne) (akne) Tedavi(iyileştirme) sinde de , ciltteki Sivilce(akne) (akne) Tedavi(iyileştirme) sinde olduğu kadar tesirli dir . Kil saça sağladığı avantaj ların yanısıra , aynı zamanda cilt mesele lerinde de tesirli olabilmektedir .
     Bitkisel Şampuanlar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp