Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Hinoki Şampuan

 

Hinoki Şampuan hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler;

  Hinoki şampuan nedir ? Kimyasal şampuanlara Bakı(nazar) an bitkisel(doðal) şampuanların saçta ne gibi avantaj ları vardır vede saç dökülmesine iyi gelen bitkisel yağlar vede bitkisel(doðal) kürler hakkında tüm merak ettikleriniz vede konuyla alakalı teferruat lı veri ler bu yazımızda yer almaktadır . . .       Saç dökülmesini önleyen vede saç hücrelerinin canlanmasına yardımcı oluþan % 100 Bitkisel(doðal) Şampuanlarımızı görmek için tıklayınız . . .       Saç dökülmesine karşı şampuan : piyasada birçok şampuan bulunmaktadır . elbette bu kadar çok şampuan arasında seçim yapmak güç 1 konudur . Hangi şampuan suali ndan önce "Ne tür şampuan ?"  suali nu kendinize sormalısınız ?

Saç dökülmesine karşı ne tür şampuan gereklidir ?


Önce saç tipinizi belirleyin vede mümkünse 1 mütehassız a danışın . yağlı 1 saça olaðan şampuan hiçbir etki etmeyecektir . aksine yağlanmayı artırıp size daha aþırı zarar verecektir .

Yağlı saç nasıl anlaşılır:

Yağlı saçlar her gün yıkanması gereken saçlardır . 1 gün yıkamadığınızda saçınız birbirine vede kafanıza yapışmaya başlar .

 

Kuru saçlar nasıl anlaşılır:


Kuru Saçlar umumiyen saç derisinde aþırı kaşıntı vede saçlarda matlık ile pay dilir . kuru saçlara sahip olanların nemlendirici 1 şampuan kullanması vede Ph değerine dikkat etmesi gereklidir . Aksi halde yağlı vede olaðan saçlar için üretilmiş 1 şampuan daha kuru 1 kafa derisi oluşturacak vede kepeklenmeyi artıracaktır .
 Bitkisel Şampuanlar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp