Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Adet Söktürücü Bitki Çayları


Bu sayfada sizlere 'nin önerdiği adet söktürücü bitki çayları vede bu bitki çaylarının nekadar avantaj lı olduğu hakkında veri ler sunulmuştur .

adet söktürücü bitki çayları ollaraak maydanoz , civanperçemi , papatya , nane , nergis , kimyon , safran , rezene , anason , havuç tohumu , karabaş otu , misk vede adaçayını öneriyor . Bu bitkilerden hangisi istenirse o bitki , çay şeklinde demlenip içilir . Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde 3-4 bardak içilmelidir . Bunu ek ollaraak taze üvez meyveleri tüketmek de adet söktürmeye avantaj lı olacaktır .

Adet sökücü şifalı bitkiler


Adet söktürücü bitkisel(doðal) ilaç arayanlar için dereotu tohumu da kullanılabilir .  Adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının vede içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor .

Prof . Dr . adet düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin yada zerdaçalın toz haline getirilerek kullanılmasının tesirli olacağını emare yor .

Adet sökücü ollaraak kereviz tüketmenizde avantaj var . Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla adet söktürücü bitki çayı yapıp içmeyi deneyebilirsiniz .
Bitki

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp