Kalp Romatizmasında Bitkisel Çözüm | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Kalp Romatizmasında Bitkisel Çözüm

Kalp Romatizmasında Bitkisel Çözüm

                   

Kalp Romatizmasında Bitkisel Çözümler

Romatizmanın kalp ve kalp kapakçıklarına verdiği zararlardan dolayı, kalpte ve kapakçıklarda oluşan işlev bozukluğudur. Romatizma hastalıklarının içinde en tehlikeli olanıdır.

Vücutta var olan romatizma hastalığı gereken tedavi uygulanmadığı taktirde kalp kapakçıklarına yerleşir ve kapakçıklarda daralma, sertleşme ve büzüşme meydana getirir. Genelde kadınlarda daha yaygın olarak görülür

Nefes almada zorluk, kuru öksürük, sıklıkla soğuk algınlığına maruz kalma, morarma, yorgunluk, el ve ayaklarda üşüme gibi belirtilerle kendini gösterir. Kalp romatizmasında yapılacak ilk iş uzman bir doktor tarafından teşhisi konulup gereken tedavinin uygulanmasıdır. Tıbbi tedaviye destek olarak ise bitkisel birkaç yöntem uygulanmasında fayda sağlanmalıdır.

6 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı ufalanmış ıhlamur ve 1 tatlı kaşığı ufalanmış melisa otu eklenir. 10 dakika demlendirildikten sonra süzülür. Gün içerisinde 3 kere birer çay bardağı içilir.

4 bardak suya 20 gram kuşkonmaz eklenir ve 10 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Vücut su topladığı zaman günde üç kere birer çorba kaşığı içilir.

4 bardak suya 1 tatlı kaşığı kiraz sapı konulur. 15 dakika kaynatılır ve süzülür. Vücut ısı topladığı zaman günde 3 kere birer kahve fincanı içilir.

8 bardak suya 250 gram hünnap eklenir. 15 dakika kaynatılır ve süzülür. Elde edilen suya 1 kahve fincanı şeker eklenip kaynatılır. Gün içerisinde 3 kere birer kahve fincanı içilir.

 

%100 Doğal Ürünlerimiz İçin  Tıklayınız...
 


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği