Bitkisel Tedavi Yöntemleri | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Bitkisel Tedavi Yöntemleri

                   

 

Bütün hatalıklar için bitkisel tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Rahim kisti tedavisinde kullanılan bitkisel tedavi yöntemleri de bugüne kadar birçok hasta üzerinde olumlu sonuçlar alınmasını sağlamıştır. Böylece rahim kisti tedavisinde bitkisel tedavi yöntemlerinin etkili olduğu kanıtlanmıştır.

 

 

 

Adaçayı: İçeriğinde bulunan bitkisel östrojen ile adet düzenleyici etki göstererek yumurtalık kisti semptomlarını azaltır.

 

 

 

Zerdeçöp: Stomaşik, karminatif, koleretik, depuratif, antihepatotoksik, antienflamatuvar, antitrombotik, antioksidan, antibakteriyel, antifungal, antiviral, sitotoksik, antitümoral etkileri bulunmaktadır. Bitki yumurtalık kisti semptomlarına, dismenoreye (ağrılı adete) ve amenoreye (adet görememeye) karşı etkilidir.

 

 

 

Simisifuga: Östrojenik etkisinden dolayı menopozda görülen klimakterik şikayetlerde, premenstruel sendromda ve ovaryum yetersizliğinde görülen semptomlarda etkilidir.

 

 

 

Rahim kisti için yapılacak soğan kürü:

1 limon büyüklüğünde soğan dörde bölünüp, 500 ml. su ile 5 dk. kadar kaynatılır. Bu su, aç karnına gün içerisinde bölünerek içilir. Karışım 21 gün boyunca her gün taze hazırlanarak tekrarlanır.


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği