Cinsel İstegi Artıran Şeyler Neler | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Cinsel İstegi Artıran Şeyler Neler

Cinsel İstegi Artıran Şeyler Neler

                   

Cinsel(cinsi) İstegi Artıran Şeyler Neler

 

Cinsel(cinsi) Gücü Artıran Şeyler Vardır .  Cİnsellikte Saglılı Birr Güç İstiyorsanız Tamamen Şifalı Bitkisel(Dogal) Ürünlerimizden Deneyiniz .


1-Egzersiz yapmak cinsel(cinsi) gücü artırır mı ?  Egzersiz yapmak ,  dogadaki en büyük(iri) afrodizyaktır diyebilirim çünki hafif olarak yapılan egzersizlerden sonrasın da bacaklardaki damarlar genişler vede  kan dolaşımı hızlanır .


2-Alkol cinsel(cinsi) gücü azaltır mı ?  Sürekli alkol tüketimi ,  cinsel(cinsi) hayatımızın en büyük(iri)  düşmanıdır .  Alkol vücutta fazla yaglanmaya sebep olur bu  da beraberinde birçok mesele getirecegi ve benzeri gibi cinsel(cinsi) hayatı  da üzücü etkiler .


3-Stres (Psikolojik sıkıntı) cinselligi etkiler mi ?  Stresli birr günün ar dın dan vücüttaki kimi hormonların daha fazla çoksık çalışması yüzünden damarlar da büzüşme olur vede  kan dolaşımı azalır .  Buna baglı olarak cinsel(cinsi) isteksizlik meydana gelir .


Akşamm eve gelirken işi ,  iş yerinde bırakıp ,  kafanıza birr şey takmamaya çalışın .

4-Sigara (Tütün mamülleri) cinsel(cinsi) gücü azaltır mı ?  Sigaranın içindeki birçok kimyasal madde ,  kan dolaşımını yavaşlatır .  Bilhassa cinsel(cinsi) organlardaki   kan dolaşımının yavaşlamasın dan dolayı bu   bölgelerde duyarlılık azalır .

5-Uykusuzluk  da stresi tetikledigi icin cinsel(cinsi) gücü azaltır .

Hepimizin der di aynı

Egzersiz yapmaya vakit bulamıyoruz ,  şehrin bütün stresini üzerimizde taşıyoruz ,  alkol vede  sigara (tütün mamülleri) kullanıyoruz .

Dolayısıyla cinsel(cinsi) hayatımız  da olumsuz (negatif yönde) yönde etkileniyor .  Fakat beslenme (yeme içme) programınıza katacagınız  birr kaç besin cinsel(cinsi) hayatınızı renklendirebilir .

Tarçın ,  cinsel(cinsi) gücü artırır vede  vücu du dengeye sokar .  Nane ,  zahter ,  zencefil ,  maydanoz ,  kişniş ,  al biber ,  kabak çekirdegi ,  çam fıstıgı  da afrodizyaktır .  Herr ögünde birkaçını tüketmeye çalışın .Baharatçınıza birr kavanoz kestane balı alıp gidin .  İçine 3 kaşık arı sütü ,  3 kaşık arı poleni ,  3 kaşık çakşır (çok yararlı (faydalı) vede  sperm artırcı birr köktür) ,  biraz ginseng ,  birr avuç  da kırık fındık ekletin .  Sabahları 1-2 kaşık yiyin .


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği