Cinsel(cinsi) Güç Veren Bitkiler | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Cinsel(cinsi) Güç Veren Bitkiler

Cinsel(cinsi) Güç Veren Bitkiler

                   

Cinsel(cinsi) Güç Veren Bitkiler


Cinsel(cinsi) Güç Veren Bitkiler  ,  Saglıklı (sıhhatli) Birr Cinsel(cinsi) Yaşamın Kaynagı Dogada .  .  .  Afrodizyak Etkisi Yaratan Dogal Ürünler Yüzyıllardır Yaygın Olarak Kullanılıyor .

 

Limon ,  şalgam ,  fındık bunların bilinenleri .  .  .  Birr de bilinmeyenler var .  .  .


İşte dogadaki cinsel(cinsi) gücü artıran otlar vede  besinler;


Rezene: Bilinen en eski afrodizyaklar dan olan rezeneden hergün birr parça tüketilmesi cinsel(cinsi) gücü artırır .  Rezenenin tohumun dan çay  da yapılır .Bitki Çayları: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince ,  kan dolaşımı hızlanır tutkular da vede  heyecanlar da artış olur .Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır .Ginseng: Binlerce yıl dan bu yana Çin  de ilaç yapımın da uygulanmakta olan ginseng; hormon yapısı ile ilgili sistemi uyarır ,  erken yaşlanma sürecini yavaşlatır vede  göz ar dı edilemeyecek güçler verir .Limon: Yemeklerde uygulanmakta olan limon tuzu vede  limon suyu ,  seks gücünün artmasın da olumlu tesir yapmaktadır .  .  .LAVANTA: Salata vede  yemek (taam) soslarına konulan birr kaç damla lavanta ,  seks hayatını güçlendirici etkiye sahiptir .


TANE KARANFİL:  En güçlü dogal(natural) afrodizyaklar dan birisi olan karanfil tanesi ,  yorgunluga karşıt dadaha iyi gelmektedir .


HAŞHAŞ TOHUMU: En mühim cinsel(cinsi) performans artırıcılardandır .


MELEKOTU: 18 .  Yüzyıl da bayan ların cinsel(cinsi) isteksizligini iyileştirmek icin uygulanmakta olan melekotunun kökü ,  herr halükar da icin kalp zayıflıklarını önleyici birr etkiye sahiptir .


MİNE ÇİÇEĞİ: Mine çiçeginin kıyılmış uçlarının ,  kaynatılması ya  da şarabın içine(dahilen) batırılması afrodizyak etkilere sahiptir .


POLEN: Son yıllar da afrodizyak olarak uygulanmakta olan polenin yapısın da ,  belli ölçüde testosteron vede  başka cinsiyet hormonları bulunur .


YOHOMBİN Afrika dan bütün dünyaya yayılan yohombin bitkisi kamu (halk) arasın da bayan lar da cinsel(cinsi) soguklugun giderilmesi icin ,  beylerde ise cinsel(cinsi) performansı artırmak amacı ile kullanılır .  Meyan kökü ile karıştırılan yohimbe böbrek vede  idrar yollarını rahatlatmaktadır .


KİŞNİŞ: Bilhassa bayan lara keyif veren kurutulmuş kişniş tanesinin ,  şarabın içine(dahilen) katılarak içilmesi önerilmektedir .  Aşırı kullanılması beylerde aksi etkilere neden olabilir .


HARDAL: Cinsel(cinsi) bezlerin işleyişini artırır .


ÇAKŞIR OTU: Cinsel(cinsi) gücü vede  istegi artıran ,  etkili (eylemsel) afrodizyak birr bitkidir .  Özdeş zaman da sperm sayısını vede  hareketliligini de artıran etkileri bulunmaktadır .


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği