Cinsel(cinsi) Aletler | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Cinsel(cinsi) Aletler

Cinsel(cinsi) Aletler

                   

Cinsel(cinsi) Aletler


Bu tür tatminde vakit vakit rüya (düş)  da görülür .


Bu duruma geceleyin düş azması a dı verilir .


Rüya hemen (-çabucak) daima dogru dan dogruya ya  da dolaylı şekilde cinsel(cinsi) karakterdedir vede  bey uyandıgı vakit rüyayı anımsamayabilir .


Fizyolojik a-çı dan bakıldıgın da ,  gen-ç beyte iki ya  da ü-ç hafta da birr ya  da daha fazla -çoksık irade dışı boşalmalar oluşur .


Aşırı meni birikmesi meni kanalın da birr gerilim dogurur .  Bu  da penis (erkek cinsel organı)in sertleşmesini saglar vede  bazan de boşalmalar yaratabilir .


Cinsel(cinsi) karakterde rüya (düş) ,  belirtinin asıl nedeni degildir ,  amma rüya (düş) hemen (-çabucak) boşalmayla baglantı kurar .

Başka rüyalara oranla bu ve benzeri gibi rüyalar daha" uzun sürer .


Öte yan dan meni fazlalıgı sebebi ile oluşmayan gecce boşalmalarının nedeni cinsel(cinsi) rüyalardır .

Uykunuz da rüya halindeyken dogru dan dogruya uyarılma sonucun da cinsel(cinsi) organ(uzuv) sertleşir .  Bu  da deşarj refleksini uyarır .


Böyle birr rüya (düş) görmek (izlemek) ,  kişinin de dahilinde (i-çinde) bulundugu ruhsal (manevi) ortama vede  gündüz kafasını kurcalayan düşüncelere baglıdır .


Çoksık -çoksık düş azmaları ,  fizyolojik bakım dan anormaldir .Gün boyunca -çoksık fazla cinsel(cinsi) uyarılmalar yüzünden oluşabilirler ya  da uyku da cinsel(cinsi) organlara dokunmakla ya  da giyilen -çamaşırların uyarması sonucun da görülebilirler .


Bu durumu önlemek icin ,  dar pijamalar giyilmemeli vede  kollar yorganın üstüne -çıkarılmalıdır


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği