Bitkisel Sağlık Ürünleri
Yay Burcu

Susan Miller 2013 Yay Burcu


Susan Miller 2013 Yay Burcu Hakkında Veri ler .


Susan Miller 2013 Yay Burcu . 2013 yılında yay burcunda yaşanacak gelişmeler nelerdir . Yay burçlarını 2013 yılında ne gibi sürprizler bekliyor . 2013 Yay burcu hakkında izahat lar vede teferruat lar yazımızda dir .


2013 Yay Burcu Yorumu

Bu yıl 3 burcu ziyaret eden Jüpiter 2013 in ilk 3 haftasını , ev vede aileyi temsil eden dördüncü eviniz Balık burcunda geçiriyor . Bu , geçtiğimiz on 2 ay içinde başladığınız projeleri tamamlamak icin ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlıyor . Ayrıca evinizi şekle sokmak icin 1 yada 2 gün ayırın; dolapları temizleyin , artık ihtiyaç duymadığınız eşyaları verin yada satın . Yaşadığınız yere sizi yansıtacak 1 unsur ekleyin» Bu bazen yeni 1 koltuk , 1 , lamba geniş 1 sehpa yada 1 yığın kitap meydana gelebilir .

16 Ocak 2013 öncesinde hayatınıza yeni biri girebilir yada ilişkiniz varsa 2 benliksiz hususi akşamlar vede hafta sonlan planlayabilirsiniz , Çocuğunuz varsa , hususiyetle çocuklarınızın aktiviteieriyle meşgul olacağınızı bilin; çocuk sahibi olmayı umuyorsanız , Jüpiter size iyi haberler getirebilir . Bu dönem özdeş zamanda yeni 1 egzersiz programına başlamak yada yeni 1 spor dalı öğrenmek icin İdealdir . Başladığınız anda , ilginiz hızla artacak .

Günlük işleri temsil eden altıncı evinizdeki Jüpiter iş yükünüzü artırabilir vede kariyerinizde ilerlemeniz icin fırsatlar sunabilir . Bu geçişin sıkıntılı yanı , hepsini yapmak isteyecek olmanızdır , Heyecanınızı dizginleyin vede seçme şansınız varsa , hangi projeleri kabul edeceğiniz konusunda seçici olun , İyimserliğiniz , baş edebileceğinizden aşırı yükün altına girmenize sebep meydana gelebilir , o yüzden proje teslimleri konusunda vaatlerde bulunurken dikkatli olun . Yeni 1 iş arıyorsanız , Haziran , Temmuz yada Ekim aylarında başvurular yapın .

Satürn , arkadaşlıkları temsil eden on birinci eviniz Terazi burcundaki 1 buçuk yıllık geçişini sürdürüyor . Yaşamınıza yeni insanlar girecek . Onlar size veri leriyle yada misal ollaraak 1 şey öğretme gayesi nda olacaklar . Geçmişte kalan insanlar tekrar karşınıza çıkacak vede başkalarıyla da yakın bağlar kuracaksınız . Bu alan özdeş zamanda grup aktivitelerini , kulüpleri , organizasyonları vede ekip çalışmasını temsil eder , Siz de burada alelade birilerinden 1 şeyler öğrenip onların tecrübelerinden avantaj lanabilirsiniz . Ancak 1 grupta önder olmanız istenirse dikkatli olun . Ağır mesuliyet lar yüklenebilir vede netiticesinde payınıza düşenden daha fazlasını yapmak zorunda kalabilrsiniz . Ama bu özdeş zamanda yetki vede görüş birliği sağlama becerileriniz icin harika 1 fırsat meydana gelebilir , çevrenizi genişletmenize olanak verebilir .

Bu yıl 1 çook konu mümkün görünmese de imkânsız olmaycak .Uranüs söz konusu meydana geldiğinde aileyle alakalı değişimlerin yaşanması olası dir , Ve bu dönemde aileyle alakalı yapılacak münakaşa lar , 1 yetişkinin , akrabanın yada ev arkadaşının eve taşınmasına yada evden farklı lmasına sebep meydana gelebilir . Temizlik mi ? Boya mı ? Dekorasyon mu ? Bu zamanı , evinizi yaşanılır 1 yere dönüştürmek icin kullanın .

Jüpiter gibi Koç burcundaki Uranüs de sosyal yaşamınıza katkıda bulunuyor . Ancak Uranüs’ün katkısı , uzun vadeli 1 etki olacak . Önümüzdeki günlerde 8 yıl boyunca sosyal yaşamınız hayat dolu olacak , romantizm , eğlence vede hobiler icin bîr sürü fırsatla karşılaşacaksınız . Dahası mesut olduğunuzda kalkıp gitmeye amade olacaksınız . Bekârsanız , 1 sürü ilişki fırsatıyla karşılaşmanız mümkün , Bu dönemde sizin yada başkalarının çocukları yaşamınızda etken rol oynayacak , zihninizi yeni düşünce , öngörü vede bakış açılarına açacaklar vede siz de onlar icin özdeş şeyi yapabilirsiniz . Çocuklarınız varsa , çocuklarınız alaka alanları geliştirip yeni aktivitelere katılırken onlarla 1 arada yoğun günler geçireceğinizi bilin , Uranüs yaratıcılığınızı tetiklediğinde , büyük olası lıkla siz de özdeş şeyi yapacaksınız . Bunu mucit zihin yapınızla birleştirin vede kim bilir ? Bir sonraki olmazsa-olmaz cihazı siz yaratabilirsiniz . Ancak bütçenizi aşmadığınızdan emin olun ,

Neptün’ün dördüncü eviniz Balık burcundaki kısa ziyareti , 2025 yılına kadar bu burçta kalacağı uzun dönem içinde neler bekleyebileceğinize ait 1 öngörü sunuyor . Ailevi konularda karmaşalar meydana gelebilir farklı ca eviniz tesisat sorunlarına vede sel olası lığına daha Aleni görünüyor . Büyük olası lıkla evinizde daha çook vakit geçirmek isteyeceksiniz; çünki burası sizin rahatlayabileceğiniz , streslerinizden arınıp kendiniz olabileceğiniz inziva yeriniz . Mülk satın almak isterseniz dikkatli olun; ideal gibi görünen 1 tercih hayal kırıklığına yol açabilir . İlgilendiğiniz evle alakalı Hal tespit değerlendirmesi vede olası her durumu kapsayan 1 sigorta yaptırın .

Plüton şahsi kaynakları temsil eden ikinci eviniz Oğlak burcundaki yavaş ilerleyişini sürdürüyor . Burada geçireceği yıllarda (20245e kadar) gelirinizde iniş vede çıkışlar olacak . Ayrıca gelirinizi artırmak icin pek çook fırsatla karşılaşacaksınız . Ancak bu hem dikkatli planlama gerektiriyor hem de Plüton’un kurallarınıza uymanızı Koşul koşuyor . Bütçenizi aşmayın , borcu sınırlandırın , birikim yapm vede tutumlu yatırımlarda bulunun . Ayrıca ivedi vede zor olmayan geri dönüş vaat eden her şeye karşı temkinli olun . Plüton’un kaidelerine ne kadar ivedi ahenk sağlarsanız , netice ların pozitif vede verimli olma olası lığı o kadar yüksek olur .

1 vede 20 Aralık tarihleri arasında doğduysanız Satürn arkadaşlar vede grupları temsil eden on birinci eviniz Terazi burcundan Güneşiniz ile bağlantı kuracak . 1 , 2 yada 3 Aralık’ta doğduysanız Satürn 1 kez bağlantı kuracak . 4 vede 9 Aralık tarihleri arasında doğduysanız Satürn Güneşinizle 2 kez temas kuracak , biri yılın ilk 5 ayında , başka i ise Temmuz , Ağustos yada Eylül ayında . 10 vede 28 Aralık tarihleri arasında doğduysanız Satürn yılın ilk 3 ayında Güneşinizle kısa 1 temasta bulunacak , ardından 2013′de tekrarlanacak .

Burada Satürn sizi , ekip çalışması sanatında mütehassız laşma hedefiyle grup aktviitelerine yoğunlaşmaya teşvik ediyor . Bununla 1 arada siz kendinizi kısıtlanmış pay tseniz de Satürn’ün dersleri size kariyerinizde vede Umumi anlamda yaşamınızda avantaj sağlayacak . Bu zaman cin 1 parçası ollaraak her şeyi yapmanız gerektiği hissinden kurtulmanız gerekecek . Yükü paylaşın , kendinizi vede başkalarını yetkilendirin .

Bazı arkadaşlıklar , hatta uzun zaman li dostluklarınız bile bu geçiş altında sona erebilir . Bunun öncelikli sebebi , bu ilişkilerin artık size yada şu anki yaşam tarzınıza uygun olmamasıdır . Hayatınıza yeni insanlar girecek . Onlar sadece arkadaş olmak icin değil , özdeş zamanda veri vede tecrübelerini paylaşmak icin gelecekler . Siz de onlar icin özdeş şeyi yapacaksınız .

Bu yıl dikkat amil iz gereken şey , arkadaşlarınızla maddi konulara girmemektir . Ne kadar güç olsa da 1 borç isteğine hayır demek , her ikiniz icin de en iyi seçenek meydana gelebilir . Çünki verdiğiniz parayı yakın zamanda görmeniz güç görünüyor . Arkadaşınızı farkli kaynaklara yönlendirin . Yardımlar konusunda da özdeş öngörü yapısını benimseyin vede kendinizi , maddi durumunuzu aşan yardımlarda bulunmak zorunda pay tmeyin .

On birinci ev özdeş zamanda arzu vede umutları temsil ettiğinden Satürn sizi kısa vede uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmeye teşvik ediyor . Yaşamınıza 1 bakın vede kariyerinizden ilişkilerinize , finans durumunuzdan şahsi ihtiyaçlarınıza kadar her şeyi gözden geçirin . Sonra hedeflerinizi yazıya dökün vede yazdıklarınızı Daima görebileceğiniz 1 yere asın . Yıl ortasında 1 hedef değerlendirmesi yapmak , rotadan şaşmadığınızdan emin olmanızı sağlayacaktın .Etiketler: susan miller 2013 yay burcu , susan miller 2013 , 2013 yay burcu , 2013 yay burcu yorumları ,2013 yay burcu aşk hayatı , susan miller burç

Yay Burcu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp