Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Susan Miller 2013 Yay Burcu


Susan Miller 2013 Yay Burcu Hakkında Veri ler .


Susan Miller 2013 Yay Burcu . 2013 yılında yay burcunda yaşanacak gelişmeler nelerdir . Yay burçlarını 2013 yılında ne gibi sürprizler bekliyor . 2013 Yay burcu hakkında açıklamalar vede teferruat lar yazımızda dir .


2013 Yay Burcu Yorumu

Bu yıl üç burcu ziyaret eden Jüpiter 2013 in ilk üç haftasını , ev vede aileyi temsil eden dördüncü eviniz Balık burcunda geçiriyor . Bu , geçtiğimiz on 2 ay içinde başladığınız projeleri tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlıyor . Ayrıca evinizi şekle sokmak için 1 yada 2 gün ayırın; dolapları temizleyin , artık ihtiyaç duymadığınız eşyaları verin yada satın . Yaşadığınız yere sizi yansıtacak 1 unsur ekleyin» Bu bazen yeni 1 koltuk , 1 , lamba geniş 1 sehpa yada 1 yığın kitap meydana gelebilir .

16 Ocak 2013 öncesinde hayatınıza yeni biri girebilir yada ilişkiniz varsa 2 kişilik özel akşamlar vede hafta sonlan planlayabilirsiniz , Çocuğunuz varsa , özellikle çocuklarınızın aktiviteieriyle meşgul olacağınızı bilin; çocuk sahibi olmayı umuyorsanız , Jüpiter size iyi haberler getirebilir . Bu dönem aynı zamanda yeni 1 egzersiz programına başlamak yada yeni 1 spor dalı öğrenmek için İdealdir . Başladığınız anda , ilginiz hızla artacak .

Günlük işleri temsil eden altıncı evinizdeki Jüpiter iş yükünüzü artırabilir vede kariyerinizde ilerlemeniz için fırsatlar sunabilir . Bu geçişin sıkıntılı yanı , hepsini yapmak isteyecek olmanızdır , Heyecanınızı dizginleyin vede seçme şansınız varsa , hangi projeleri kabul edeceğiniz konusunda seçici olun , İyimserliğiniz , baş edebileceğinizden aþırı yükün altına girmenize sebep meydana gelebilir , o yüzden proje teslimleri konusunda vaatlerde bulunurken dikkatli olun . Yeni 1 iş arıyorsanız , Haziran , Temmuz yada Ekim aylarında başvurular yapın .

Satürn , arkadaşlıkları temsil eden on birinci eviniz Terazi burcundaki 1 buçuk yıllık geçişini sürdürüyor . Yaşamınıza yeni insanlar girecek . Onlar size veri leriyle yada örnek ollaraak 1 şey öğretme amacında olacaklar . Geçmişte kalan insanlar tekrar karşınıza çıkacak vede başkalarıyla da yakın bağlar kuracaksınız . Bu alan aynı zamanda grup aktivitelerini , kulüpleri , organizasyonları vede ekip çalışmasını temsil eder , Siz de burada başkalarından 1 şeyler öğrenip onların tecrübelerinden avantaj lanabilirsiniz . Ancak 1 grupta önder olmanız istenirse dikkatli olun . Ağır mesuliyet lar yüklenebilir vede netiticesinde payınıza düşenden daha fazlasını yapmak zorunda kalabilrsiniz . Ama bu aynı zamanda yetki vede görüş birliği sağlama becerileriniz için harika 1 fırsat meydana gelebilir , çevrenizi genişletmenize olanak verebilir .

Bu yıl 1 çok konu mümkün görünmese de imkânsız olmaycak .Uranüs söz konusu olduğunda aileyle alakalı değişimlerin yaşanması olası dir , Ve bu dönemde aileyle alakalı yapılacak tartışmalar , 1 yetişkinin , akrabanın yada ev arkadaşının eve taşınmasına yada evden ayrılmasına sebep meydana gelebilir . Temizlik mi ? Boya mı ? Dekorasyon mu ? Bu zamanı , evinizi yaşanılır 1 yere dönüştürmek için kullanın .

Jüpiter gibi Koç burcundaki Uranüs de sosyal yaşamınıza katkıda bulunuyor . Ancak Uranüs’ün katkısı , uzun vadeli 1 etki olacak . Önümüzdeki günlerde 8 yıl boyunca sosyal yaşamınız hayat dolu olacak , romantizm , eğlence vede hobiler için bîr sürü fırsatla karşılaşacaksınız . Dahası mesut olduğunuzda kalkıp gitmeye hazır olacaksınız . Bekârsanız , 1 sürü ilişki fırsatıyla karşılaşmanız mümkün , Bu dönemde sizin yada başkalarının çocukları yaşamınızda etken rol oynayacak , zihninizi yeni düşünce , öngörü vede bakış açılarına açacaklar vede siz de onlar için aynı şeyi yapabilirsiniz . Çocuklarınız varsa , çocuklarınız alaka alanları geliştirip yeni aktivitelere katılırken onlarla 1 arada yoğun günler geçireceğinizi bilin , Uranüs yaratıcılığınızı tetiklediğinde , büyük olasılıkla siz de aynı şeyi yapacaksınız . Bunu mucit zihin yapınızla birleştirin vede kim bilir ? Bir sonraki olmazsa-olmaz cihazı siz yaratabilirsiniz . Ancak bütçenizi aşmadığınızdan emin olun ,

Neptün’ün dördüncü eviniz Balık burcundaki kısa ziyareti , 2025 yılına kadar bu burçta kalacağı uzun dönem içinde neler bekleyebileceğinize ait 1 öngörü sunuyor . Ailevi konularda karmaşalar meydana gelebilir ayrıca eviniz tesisat sorunlarına vede sel olasılığına daha açık görünüyor . Büyük olasılıkla evinizde daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz; çünkü burası sizin rahatlayabileceğiniz , streslerinizden arınıp kendiniz olabileceğiniz inziva yeriniz . Mülk satın almak isterseniz dikkatli olun; ideal gibi görünen 1 tercih hayal kırıklığına yol açabilir . İlgilendiğiniz evle alakalı Hal tespit değerlendirmesi vede olası her durumu kapsayan 1 sigorta yaptırın .

Plüton kişisel kaynakları temsil eden ikinci eviniz Oğlak burcundaki yavaş ilerleyişini sürdürüyor . Burada geçireceği yıllarda (20245e kadar) gelirinizde iniş vede çıkışlar olacak . Ayrıca gelirinizi artırmak için pek çok fırsatla karşılaşacaksınız . Ancak bu hem dikkatli planlama gerektiriyor hem de Plüton’un kurallarınıza uymanızı şart koşuyor . Bütçenizi aşmayın , borcu sınırlandırın , birikim yapm vede tutumlu yatırımlarda bulunun . Ayrıca çabuk vede zor olmayan geri dönüş vaat eden her şeye karşı temkinli olun . Plüton’un kurallarına ne kadar çabuk ahenk sağlarsanız , sonuçların pozitif vede verimli olma olasılığı o kadar yüksek olur .

1 vede 20 Aralık tarihleri arasında doğduysanız Satürn arkadaşlar vede grupları temsil eden on birinci eviniz Terazi burcundan Güneşiniz ile bağlantı kuracak . 1 , 2 yada 3 Aralık’ta doğduysanız Satürn 1 kez bağlantı kuracak . 4 vede 9 Aralık tarihleri arasında doğduysanız Satürn Güneşinizle 2 kez temas kuracak , biri yılın ilk beş ayında , diğeri ise Temmuz , Ağustos yada Eylül ayında . 10 vede 28 Aralık tarihleri arasında doğduysanız Satürn yılın ilk üç ayında Güneşinizle kısa 1 temasta bulunacak , ardından 2013′de tekrarlanacak .

Burada Satürn sizi , ekip çalışması sanatında mütehassız laşma hedefiyle grup aktviitelerine yoğunlaşmaya teşvik ediyor . Bununla 1 arada siz kendinizi kısıtlanmış pay tseniz de Satürn’ün dersleri size kariyerinizde vede Umumi anlamda yaşamınızda avantaj sağlayacak . Bu sürecin 1 parçası ollaraak her şeyi yapmanız gerektiği hissinden kurtulmanız gerekecek . Yükü paylaşın , kendinizi vede başkalarını yetkilendirin .

Bazı arkadaşlıklar , hatta uzun süreli dostluklarınız bile bu geçiş altında sona erebilir . Bunun öncelikli sebebi , bu ilişkilerin artık size yada şu anki yaşam tarzınıza uygun olmamasıdır . Hayatınıza yeni insanlar girecek . Onlar sadece arkadaş olmak için değil , aynı zamanda veri vede tecrübelerini paylaşmak için gelecekler . Siz de onlar için aynı şeyi yapacaksınız .

Bu yıl dikkat amil iz gereken şey , arkadaşlarınızla maddi konulara girmemektir . Ne kadar güç olsa da 1 borç isteğine hayır demek , her ikiniz için de en iyi seçenek meydana gelebilir . Çünkü verdiğiniz parayı yakın zamanda görmeniz güç görünüyor . Arkadaşınızı başka kaynaklara yönlendirin . Yardımlar konusunda da aynı düşünce yapısını benimseyin vede kendinizi , maddi durumunuzu aşan yardımlarda bulunmak zorunda pay tmeyin .

On birinci ev aynı zamanda arzu vede umutları temsil ettiğinden Satürn sizi kısa vede uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmeye teşvik ediyor . Yaşamınıza 1 bakın vede kariyerinizden ilişkilerinize , finans durumunuzdan kişisel ihtiyaçlarınıza kadar her şeyi gözden geçirin . Sonra hedeflerinizi yazıya dökün vede yazdıklarınızı sürekli görebileceğiniz 1 yere asın . Yıl ortasında 1 hedef değerlendirmesi yapmak , rotadan şaşmadığınızdan emin olmanızı sağlayacaktın .Etiketler: susan miller 2013 yay burcu , susan miller 2013 , 2013 yay burcu , 2013 yay burcu yorumları ,2013 yay burcu aşk hayatı , susan miller burç

Yay Burcu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp