Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

2013 Yengeç Burcu Rezzan Kiraz


2013 Yengeç Burcu Rezzan Kiraz2013 Yengeç Burcu Yorumu

11 Haziran’ a kadar Gruplara ilişkin 11 . Evinizde şanslı Jüpiter’le yılın ilk yarısında dostlarınız vede iş arkadaşlarınız size 1 sürü bağlantı kazandırıyor . Başkalarının desteğine sahip olmak vede inandığınız 1 davaya kendinizi adamak 2013 boyunca size gelişim için sağlam 1 esas kazandırıyor . Birey yada kurum ne kadar idealist olursa olsun en önemlisi sizin pratik düşüncelere öncelik vermenizdir .

Hedefler vede prosedürler konusunda emin olmadığınız durumlarda zorunlu işler üstlenmek zli vede yorucu meydana gelebilir . Sağlam 1 yapı içinde sabit ilerleme , sadece umutlar vede dilekler üstüne inşa edilmiş parlak fikirlerden sizi daha önümüzdeki götürecektir . 11 Haziran’da Jüpiter Eklastiki İkizler’e vede spiritüel 12 . Evinize geçerek burada 25 Haziran 2014′ e kadar hayatın derin gizemlerine ışık tutacak .

Eğer zihninizi açmak vede alternatif inanç sistemlerini keşfetmek isterseniz , bu oldukça aþırı ruhu besleyen veri demektir .Size en anlamlı gelen gerçekler size bütünleşmiş 1 paket ollaraak değil , çeşitli kaynaklardan ufak parçalar ollaraak gelebilir . Dünyayı vede kendi düşüncelerinizi yargılamadan incelemek , öğrendiklerinizi arttırmak vede zihninizi genişletmek için etken 1 yoldur .

Hayalperest Neptün 3 Şubat’ta Balık burcuna vede Yüce Düşünceye ilişkin 9 . Evinize girdiğinde ilham dalgalarının vede farkındalığın size doğru akmasını bekleyin . Bu transit , yolculuk vede eğitim fırsatlarının peşinden koşarak bakış açınızı genişletmeniz için size cesaret veren 1 keşif dönemini başlatıyor . Öğretmen yada ana konu sizi etkilerse ruhunuz zihniniz kadar gelişecektir . Ama amacınız sadece özgeçmişinizi daha iyi 1 hale getirmekse , mücadele sizi yıpratabilir .

Daha sıkı çalışmak , eğitim arayışınızın anlamı vede amacını bulmanın size kazandıracağı sonuçları getirmeyecektir . Konuya gerçekten alaka duyduğunuz vakit veri yi kolaylıkla özümseyebileceksiniz . 25 Haziran’da Jüpiter vede Neptün arasında kolaydeðil 1 kare açı , yolculuk , öğrenmek vede dinle alakalı tecrübeler e duyduğunuz açlık , bunları özümseme kapasitenizden daha büyük hale geldiğinde bîr aşırı genişleme dönemini işaret edebilir . Ufuklarınızı genişletmek konusunda büyük coþku duymanız güzel 1 şey amma bedelleri avantaj larından aþırı olacak şekilde kendinizi zorlamaktan kaçının

Patronluk taslayan Satürn evinizde düzeni korumanın bu yıl sizin için hayati önemde olduğunu dikte ediyor .Terazi’deki Satürn 5 Ekim’e kadar Güvenliğe ilişkin 4 . Evinizde yer alarak etrafınızda ahenk ihtiyacını işaret ediyor . Yapıcı 1 atmosfer kurmayı umuyorsanız 1 arada yaşadığınız insanlarla uzlaşmak vede daha çekici 1 çevre yaratmak ihtiyacını duyabilirsiniz .

Akrabalara taviz vermek her vakit zor olmayan değil amma sabır vede olgunlukla dikkate değer farklılıkların üstesinden gelmek için yollar bulmalısınız . Ayrıca bu yıl , yeni 1 iş yada farklı 1 kariyer başlatma düşüncelerinin çekici gelebileceği bîr yıl . Bütün zamanınızı dünyaya iz bırakmaya çalışmak için harcarken temeliniz sallanabilir . İhtiraslarınızı destekleyecek mesut 1 ev hayatını korumanın önemini gözardı etmeyin .


Etiketler: 2013 yengeç burcu rezzan kiraz , 2013 yengeç burcu , yengeç burcu , 2013 yengeç burcu yorumu , 2013 yengeç burcu aşk , 2013 yengeç burcu evlilik

Yengeç  Burcu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp