Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Boğa Burcu 2013

   Boğa Burcu 2013 Hakkında Genel Veri ler:


     Boğa Burcu 2013 . 2013 yılında boğa burcunda yaşanacak gelişmeler nelerdir . Boğa burçlarını 2013 yılında ne gibi sürprizler bekliyor . 2013 Boğa burcu hakkında açıklamalar vede teferruat lar lüzumlu tarihlerde internet sitemizde güncellenecektir . Bizi izleme(takip) etmeye Daimi edin .


2013 BOĞA BURCU YORUMU

Boğa burçları 2013′de bu 1 yıllık süreç , aşkta vede her türlü kişisel anlatım nizde şans sizinle olacak . Hayattan beðeni almak , aşktan yana mesut luk duymak vede her türlü şans oyunun büyük kazançlar getirecektir . Bu yıl boyunca eşiniz için çok fedakarlıkta bulunabilirsiniz . Evlilik ortağınızın görüşleri vede fikirleri ile çatıştığınız için aranızda iletişimsel mesele ler görülecektir .

Ayrıca iş hayatınızda mesuliyet sahibi , yoğun çalışabilen vede görevlerini en iyi şekilde yürüten disiplinli vede çlışkn 1 kişi haline geleceğiniz bu yıl çevrenizdeki insanlar sizi fazlasıyla mesafeli vede soğuk bulabilirler . Çevrenize karşı ketum vede kapalı olacaksınız . Sırlarınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız .

Aylara Göre:

Temmuz gibi çevrenizdeki insanların duygularına karşı yüksek oranda duyarlı olacaksınız bu süreçte dürüst düşünceler içinde olmaya özen gösteriniz . Boğalar parasal konularda hiç ummadığınız 1 anda düşüşler görülebilir yada maddi anlamda sorunlarla karşılaşmanız olası . Gene bu ara bazılarınızın eğitim hayatı ile alakalı uğraşları meydana gelebilir .

Ağustos’a dikkat . Bu ay fikirsel anlamında gergin durumlar oluşabilir . Boğa burçu 2013 Ağustos sonu 1 arkadaş yada akrabanızın 1 konuda sizden yardım istemesi söz konusu bu konuyla alakalı uğraşlar içinde olacaksınız diðerbir deyiþle bu dönemde kendinizden çok yakın çevrenizin işleri ile uğraşıyor olcaksınız .

Eylül başı bazılarınızın hayatında 1 taşınma belki terfi yada yeni 1 işe başlama sektör değişikliği yada iş sebebi yle gerçekleşecek şehir değişikliği gibi gelişmeler meydana gelebilir .Ancak şunuda belirtmekte avantaj mevcut bu Hal sizi hoşnut edecek .

Ekim gibi boğalar size çok uzak görünen konuların tartışmaların içinde bulunabilir alakanız olmdığını düşündüğünüz kimselerele görüşmenizi gerektiren işler gündeme gelebilir .Ekim biraz karışık görünüyor kafanızı yoracak tartışmalar yaşanacak gibi .Bu dönemde , sağlığınıza özellikle dikkat amil iz gereklidir . Güvensizlik duygusu , kendinizi çok aşağılarda görmek yada değersiz pay tmek gibi duygulara sahip meydana gelebilir siniz .

Aralık gibi gayrimenkul alım satımları gündeme gelebilir .Bazılrınız eşinin yada eşinin tarafından miras işleri ile alakalı olcak .

2013 BOĞA BURCU İŞ HAYATI

Sevgili boğalar 2013 yılı yoğun 1 iş temposu sizi bekliyor olacak . Koşuşturmalardan vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız 1 ofis ortamı .Kendi işinin patronu olanlarında bu yıl yoğun olacakları güzel kazançlar sağlayacakları 1 yıl .Bazılarınız Nisan gibi 1 ortaklık düşüne bilir yada 1 yakınından 1 teklif gelebilir fakat bu işe girmeden önce iyi ölçüp biçmeniz de avantaj var .Eğer mantığınızı ön plana alarak hareket etmezseniz zarar görebilir vede bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz .Mayıs sonrası artan iş temponuzla 1 arada zihin yorgunluğu da olacak bu dönemde sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz .

Haziranda uzun vadede gelir getirebilecek yatırımlar yapabilirsiniz . Boğa burcu bu dönemde girişeceğiniz işlerden pişman olmayacaksınız .Temmuzda bazılarınızın yurd dışı bağlantılı iş girişimleri memnun edici sonuçlar verebilir .Kimileri ise ,bu dönemde yeni arayışlar içine girebilir yada beklenmedik 1 iş teklifini kabul ederek , mevcut işinden ani 1 kararla istifa edebilir .

Özellikle Eylül sonraso döneme dikkat edin diyelim bu aylar daha kazançlı olacak .Kasım sonrası uzun 1 süredir beklediğiniz para elinize geçebilir .Gerçi bu dönem maddi 1 sıkıntı yok fakat dahada rahatlamış oluþan büççenizle 1 arada lüks harcamalara gidebilirsiniz .

2013 BOĞA BURCU AŞK HAYATI

2013 boğa burcu , çıkacağınız 1 yolculuk neticesi sürpriz 1 gelişme yaşanabilir . Duygusal hayatınızda sizi memnun edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz . Aşkta büyük 1 tutku vede coþku getirici tecrübeler söz konusu . Yılın son dönemi de aşk hayatınızda vede beraberliklerinizde Ahenkli enerjilerin tesiri altındasınız . Evlilerin aileleri ile oluþan paylaşımları artacak . Evlilerin bu yıl anne baba olması da mümkün .

Şubat ilginç 1 ay , alışkanlıklarına bağlı vede kuralcı tipleri tercih edeceksiniz .

Martta , evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz Nisanda , yanlış anlaşılmak istemediğiniz için , aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz . Aslında , kişileri gözünüzde büyütmenin 1 anlamı yok . Bu dönemde , karşınızdaki kişiye oluþan hayranlığınızı aþırı abartabilirsiniz .

Haziranda bazılarınızın iş çevrensinde başlayan dostluklar aşka dönüşebilir .

Boğalar Temmuz ayında gücünüzün yavaşladığını pay derek , kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz . Gireceğiniz toplulukların aranılan kişisisiniz . Güzel vede ahenkli konuşmalarınızla çevrenizi büyülüyorsunuz . Yakın arkadaşlarınızla vede kardeşlerin de katıldığı topluluklarda güzel işbirlikleri içindesiniz

Eylülde eski duygular gündeme gelebilir geçmiş aşklardan gelen 1 haber melankoliye sebep meydana gelebilir .Bu dönem biraz kendinizi dinlemek düşünmek isteyebilir içe kapanabilirsiniz fakat mevcut oluþan ilişkinizi tehlikeye atacak hareketlerden çekinmenizde avantaj var . Bu döneme biraz dikkat diyelim .Bu dönemi sorunsuz atlta bilmeniz ilişkisinizin daha sağlam temellere oturmasını sağlayacak .

Kasım gibi ilişkinizi 1 adım öteye götürmek amacıyla harekete geçebilirsiniz .

Aralıkta yoğun duygular içindesiniz . Sevgili boğa burcu , cazip vede çekici 1 konumdasınız . Gizli 1 çekiciliğiniz var . Gözler sizin üzerinizde , bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyor vede çevrenizi basitce etki altına almayı başarıyorsunuz .

2013 BOĞA BURCU SAĞLIK

Boğa burçları midenizle alakalı sorunlar çıkbilir gazlı içeceklerden uzak durmnızda avantaj var .Ayrıca bu yıl tansiyon mesele i olanlar kendilerine daha aþırı dikkat etsin . Aþırı kilolara dikkat .

Temmuza dikkat kesici vede yanıcı maddelerden uzak kalmalısınız . Alet kullanıyorsanız , dikkat etmelisiniz . Kemiklerinizle alakalı mesele ler yaşayabilirsiniz

 


Etiketler: 2013 boğa burcu , boğa burcu 2013 , boğa burcu 2013 yorumu , 2013 boğa burcu yorumu , boğa burcu 2013 yorumları , 2013 boğa burcu yorumları , boğa burcu 2013 aşk , 2013 boğa burcu aşk hayatı

Boğa Burcu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp