Bitkisel Sağlık Ürünleri

İbrahim Saraçoğlu Şeker Hastalığı Tedavi(iyileþtirme) siİbrahim saraçoğlu şeker hastalığı Tedavi(iyileþtirme) si ,Prof .Dr . İbrahim Saraçoğlunun şeker hastalığı Tedavi(iyileþtirme) sine yardımcı oluþan bitkisel(doðal) kürü hakkında veri ler aşağıdaki yazýmýzda yer almaktadır .İbrahim Saraçoğlu şeker hastalığı Tedavi(iyileþtirme) sine yardımcı kürü hakkında daha aþýrý veri sahibi olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanız yeterli olacaktır .

ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı icin bitkisel(doðal) vede tamamen doğal yöntem kürü tavsiye ediyor .


İbrahim Saraçoğlu Şeker Hastalığı Kürü ;


Malzemeler ;
1 su bardagı su
1 adet kabuk tarçın

Yapılışı ;
1 su bardağı kadar kaynamakta oluþan su içerisine 1 adet kabuk tarçın atın vede 5 dakika kadar kaynattıktan sonra süzün . Tatlandırıcı ollaraak içine birşey katmayın .
Günde sadece 1 bardak olacak şekilde haftada 3-4 gün 1 bardak kadar tüketebilirsiniz . Kabuk tarçın kür için uygulanmadan önce kırılmalı vede soğuk suda yıkanmalıdır çünkü kürlenmiş yada mantarlanmış meydana gelebilir . Unutulmamalıdır ki , bu kür sadece vede sadece şeker hastalığından korunmak içindir .
Kan şekerini düşürmek için kullanılması sakıncalı meydana gelebilir .
ETİKETLER: ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı Tedavi(iyileþtirme) si , şeker hastalığı Tedavi(iyileþtirme) si , şeker hastalığı nasıl Tedavi(iyileþtirme) edilir , şeker Tedavi(iyileþtirme) si bitkisel(doðal) çözüm , şeker hastalığı


Şeker Hastalığı (Diyabet)

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp