Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İbrahim Saraçoğlu Şeker Hastalığı Tedavi(iyileştirme) siİbrahim saraçoğlu şeker hastalığı Tedavi(iyileştirme) si ,Prof .Dr . İbrahim Saraçoğlunun şeker hastalığı Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı oluþan bitkisel(doðal) kürü hakkında veri ler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .İbrahim Saraçoğlu şeker hastalığı Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı kürü hakkında daha aþırı veri sahibi olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanız yeterli olacaktır .

ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı icin bitkisel(doðal) vede tamamen doğal yöntem kürü tavsiye ediyor .


İbrahim Saraçoğlu Şeker Hastalığı Kürü ;


Malzemeler ;
1 su bardagı su
1 adet kabuk tarçın

Yapılışı ;
1 su bardağı kadar kaynamakta oluþan su içerisine 1 adet kabuk tarçın atın vede 5 dakika kadar kaynattıktan sonra süzün . Tatlandırıcı ollaraak içine birşey katmayın .
Günde sadece 1 bardak olacak şekilde haftada 3-4 gün 1 bardak kadar tüketebilirsiniz . Kabuk tarçın kür için uygulanmadan önce kırılmalı vede soğuk suda yıkanmalıdır çünkü kürlenmiş yada mantarlanmış meydana gelebilir . Unutulmamalıdır ki , bu kür sadece vede sadece şeker hastalığından korunmak içindir .
Kan şekerini düşürmek için kullanılması sakıncalı meydana gelebilir .
ETİKETLER: ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı Tedavi(iyileştirme) si , şeker hastalığı Tedavi(iyileştirme) si , şeker hastalığı nasıl Tedavi(iyileştirme) edilir , şeker Tedavi(iyileştirme) si bitkisel(doðal) çözüm , şeker hastalığı


Şeker Hastalığı (Diyabet)

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp