Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Öksürüğe Çare

  " Öksürüğe çare hakkında veri ler . "

 

    Öksürüğe çare hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Öksürüğe çare ile alakalı tüm açıklamaları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

Prof . Dr . kış aylarında hemen hemen herkesin başının dertte olduğu geçmeyen öksürükler için bal-turp kürünü öneriyor .
Bal-turp kürünü 2 şekilde hazırlayabilirsiniz .

1 .Uygulama;

Bir adet turpu rendeleyin (siyah yada kırmızı turp meydana gelebilir ) . Hakiki bal ile karıştırdıktan sonra 1 tülbentin içerisine koyun . Sonra tülbenti yüksek 1 yere asarak altına 1 tas koyun .10-12 saat kadar balın süzülmesi için bekletin . Süzdüğünüz bal -turp suyu karışımını büyük-küçük , yaş sınırı olmadan herkes içebilir .

2 . Uygulama;

Bir turpun alt kısmını keserek içini biraz oyduktan sonra uzun sap kısmını da kati . Turpun oyulan kısmı yukarı Önümüzdeki günlerde şekilde 1 su bardağının üstüne yerleştirin . Turpun oyduğunuz kısmına bal doldurun ve10-12 saat kadar balın süzülmesi için bekletin .
Elde edilen turptan süzülmüş balı anne sütü emen bebekler de , yetişkinler de dahil olmak üzere herkes içebilir .

 

 Öksürük Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı %100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız . . . .

 

Etiketler : öksürük , öksürük Tedavi(iyileştirme) si , öksürüğe , öksürüğü , öksürükten , öksürükte , öksürüğün , öksürükle , öksürmek , bitkisel , Tedavi(iyileştirme) si ,

 

 

 

 


Öksürük

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp