Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Yatınca Başlayan Öksürük

  " Yatınca başlayan öksürük vede bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemleri hakkında veri ler . "

 

    Yatınca başlayan öksürük vede bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemleri hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Yatınca başlayan öksürük vede bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemleri ile alakalı tüm açıklamaları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .


Yatınca başlayan öksürük sebep olur

Öksürük de yüksek ateşte olduğu gibi vucudun 1 savunmasıdır . En başta yapılması gereken öksürüğe sebep oluþan etkenin ortadan kaldırılmasıdır . Eğer bu 1 hastalıksa (akciğer enfeksiyonu , sinüzit akıntısı vs .) mutlak hastalık etkenine yönelik Tedavi(iyileştirme) gerektirir . Aksi takdirde sadece öksürüğü kesmek güneşi balçıkla sıvamak gibidir . Asıl etkeni baskılamak olur . Öksürüğe sebep ne ise çözümde ona yönelik Tedavi(iyileştirme) uygulamakla başlamalıdır . Evde yeni değiştirdiğimiz halı , yeni yaptırdığımız ev badanası boyası da etken meydana gelebilir .

Şayet böyleyse alerjenik 1 öksürüktür . Etkenden uzaklaştığımızda öksürükte zamanla geçmelidir . Bir kaç günde geçmiyorsa muhakkak sebep araştırılmalıdır . Evdeki imkanlarla da 1 takım tedbirler alınabilir . Bunların başında bol su içmek sıvı tüketmektir . Bitkisel(doðal) çaylarda öksürüğü kesmede tesirli meydana gelebilir . Bunlardan 1 adedi de İçi oyulmuş , altı delinmeden kesilmiş kara turpun içine süzme bal konularak 1 kabın tabanına deymeyecek sekilde kaba asılı 1 gece bıakılarak süzülmesi sağlanır . Elde edilen süzüntüye eğer tadı kötü gelir ise biraz şeker karıştırılarak günde 1/2 çay bardağı içilebilirsiniz . . . .

 

 

 Öksürük Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı %100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız . . . .

 

Etiketler : öksürük , öksürük Tedavi(iyileştirme) si , öksürüğe , öksürüğü , öksürükten , öksürükte , öksürüğün , öksürükle , öksürmek , bitkisel , Tedavi(iyileştirme) si ,

 

 


Öksürük

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp