Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Balgamlı Öksürük Tedavi(iyileştirme) si

  " Balgamlı öksürük Tedavi(iyileştirme) si hakkında veri ler . "

 

    Balgamlı öksürük Tedavi(iyileştirme) si hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Balgamlı öksürük Tedavi(iyileştirme) si ile alakalı tüm açıklamaları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

Balgam vede öksürük ,kış aylarını Agu(zehir) eden 1 ikili oluþan balgam vede öksürük rahatsızlıkları 1 çok kişiye mesele çıkartmaktadır .Balgam vede öksürük tedavisi için bitkisel(doðal) yöntemlerle evinizde kendi kendinizin doktoru olabilirsiniz .Balgam vede öksürük için bitkisel(doðal) ollaraak kulanılan vede bilinen ilk bitkimiz herkesinde bildiği üzere ıhlamurdur .

Öksürürüğün bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si için ise yine aynı şekilde ıhlamur ,tarçın ,zencefil bu bitkiler hem öksürüğün bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) sinde etkili olmakla 1 arada tesirli balgam söktürücü özelliğe sahiptir .

Ihlamura ilave ollaraak , tarçın , zencefil , karanfil vede havlıcan karışımı birlikte kaynatılırsa , gayet güzel kokusu vede lezzeti ile hem keyif verici ollaraak içilebilir hem de boğaz ağrısı için , bronşit için vede öksürük için avantaj lı olmaktadır . Aynı zamanda mide yanmalarını önleyici özelliği vardır .

Şiddetli Öksürük İçin: 1 litre suyun içine , ince dilimlenmiş 1 adet adet elmayı kabuklarıyla 1 arada atın . Haşladıktan sonra çay gibi sıcak ollaraak için .

Balgam Söktürücü İçin: Elma kabukları ile yapılan çay , hem göğüsü yumuşatır , hem de , balgam söktürmek için idealdir . Elmanın kabuklarını soyun , İçine biraz tarçın , zencefil vede karanfil atılır . 10 dak demlendirdikten sonra , içilir .

 

Öksürük Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı %100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız . . . .

 

Etiketler : öksürük , öksürük Tedavi(iyileştirme) si , öksürüğe , öksürüğü , öksürükten , öksürükte , öksürüğün , öksürükle , öksürmek , bitkisel , Tedavi(iyileştirme) si ,

 

 

 

 


Öksürük

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp