Bitkisel Sağlık Ürünleri

Balgamlı Öksürük Tedavi(iyileþtirme) si

  " Balgamlı öksürük Tedavi(iyileþtirme) si hakkında veri ler . "

 

    Balgamlı öksürük Tedavi(iyileþtirme) si hakkında veri ler bu yazýda yer almaktadır . Balgamlı öksürük Tedavi(iyileþtirme) si ile alakalý tüm açıklamaları bu yazýda inceleyebilirsiniz . . .

Balgam vede öksürük ,kış aylarını Agu(zehir) eden 1 ikili oluþan balgam vede öksürük rahatsızlıkları 1 çok kişiye mesele çıkartmaktadır .Balgam vede öksürük tedavisi için bitkisel(doðal) yöntemlerle evinizde kendi kendinizin doktoru olabilirsiniz .Balgam vede öksürük için bitkisel(doðal) ollaraak kulanılan vede bilinen ilk bitkimiz herkesinde bildiği üzere ıhlamurdur .

Öksürürüğün bitkisel(doðal) Tedavi(iyileþtirme) si için ise yine aynı şekilde ıhlamur ,tarçın ,zencefil bu bitkiler hem öksürüğün bitkisel(doðal) Tedavi(iyileþtirme) sinde etkili olmakla 1 arada tesirli balgam söktürücü özelliğe sahiptir .

Ihlamura ilave ollaraak , tarçın , zencefil , karanfil vede havlıcan karışımı birlikte kaynatılırsa , gayet güzel kokusu vede lezzeti ile hem keyif verici ollaraak içilebilir hem de boğaz ağrısı için , bronşit için vede öksürük için avantaj lı olmaktadır . Aynı zamanda mide yanmalarını önleyici özelliği vardır .

Şiddetli Öksürük İçin: 1 litre suyun içine , ince dilimlenmiş 1 adet adet elmayı kabuklarıyla 1 arada atın . Haşladıktan sonra çay gibi sıcak ollaraak için .

Balgam Söktürücü İçin: Elma kabukları ile yapılan çay , hem göğüsü yumuşatır , hem de , balgam söktürmek için idealdir . Elmanın kabuklarını soyun , İçine biraz tarçın , zencefil vede karanfil atılır . 10 dak demlendirdikten sonra , içilir .

 

Öksürük Tedavi(iyileþtirme) sine yardımcı %100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız . . . .

 

Etiketler : öksürük , öksürük Tedavi(iyileþtirme) si , öksürüğe , öksürüğü , öksürükten , öksürükte , öksürüğün , öksürükle , öksürmek , bitkisel , Tedavi(iyileþtirme) si ,

 

 

 

 


Öksürük

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp