Bitkisel Sağlık Ürünleri
Öksürük

Öksürük İçin Bitkisel

   " Öksürük icin bitkisel(doğal) kürler vede bitkisel(doğal) kürlerin avantaj ları hakkında veri ler . "

 

     Öksürük icin bitkisel(doğal) kürler vede bitkisel(doğal) kürlerin avantaj ları hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Öksürük icin bitkisel(doğal) kürler ile alakalı bütün izahat ları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

Prof . Dr . Ahmet Maranki kış aylarında hemen hemen herkesin başının dertte olduğu geçmeyen öksürükler icin bal-turp kürünü tavsiye yor .
Bal-turp kürünü 2 biçim de amade layabilirsiniz .

1 .Uygulama;

Bir adet turpu rendeleyin (siyah yada kırmızı turp meydana gelebilir ) . Hakiki bal ile karıştırdıktan sonra 1 tülbentin içerisine koyun . Sonra tülbenti yüksek 1 yere asarak altına 1 tas koyun .10-12 saat kadar balın süzülmesi icin bekletin . Süzdüğünüz bal -turp suyu karışımını büyük-küçük , yaş sınırı olmadan herkes içebilir .

2 . Uygulama;

Bir turpun alt kısmını keserek içini biraz oyduktan sonra uzun sap kısmını da kati . Turpun oyulan kısmı yukarı Önümüzdeki günlerde biçim de 1 su bardağının üstüne yerleştirin . Turpun oyduğunuz kısmına bal doldurun ve10-12 saat kadar balın süzülmesi icin bekletin .
Elde edilen turptan süzülmüş balı anne sütü emen bebekler de , yetişkinler de dahil olmak üzere herkes içebilir .

 

 Öksürük Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı %100 Bitkisel(doğal) Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız . . . .

 

Etiketler : öksürük , öksürük Tedavi(iyileştirme) si , öksürüğe , öksürüğü , öksürükten , öksürükte , öksürüğün , öksürükle , öksürmek , bitkisel , Tedavi(iyileştirme) si ,

 

 


Öksürük

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp