Bitkisel Sağlık Ürünleri
Zihin Açıcı

Zihin Açıcı Yiyecekler

 Zihin  Açıcı  Yiyecekler vede bilmeniz gerekenler .

 

 

 

 Zeka Gelişimi Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı % 100 Bitkisel(doğal) Ürünlerimizin Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

İnsanlarda zihin açıcı şifalı pek çook bitki bulunur . Bu zihin açıcı şifalı bitkilerden en tesirli vede en iyi gelenleri sizlere bu yazıda sunulmuştur .zihin açıcı ollaraak hangi şifalı bitkiler neşekilde kullanılır ? Bu konuda merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz . . .

 

 

 

 Zihin Açan Yiyecekler:

Sağlıklı beslendiğimiz vakit her biçim de bunun avantaj sını fiziksel yada zihinsel biçim de görüyoruz . Peki hangi yediğimiz gıdalar zihin açıyor ? Merak ediyor musunuz ? O vakit yazımızı okuyun . İşte zihin açan gıdalar …-Bellek: Havuç Hafıza(memory) nızı kullandırır . Hatırlatmada çook avantaj lıdır . Enzim(enzyme) lerin calısması icin beynimizin metabolizmasını yoguın biçim de harekete sokar . Ezber konusunda en iyisi ananastır . Ananas’da mangan elementi mevuttur .-Öğrenme: Lahana ise Troid(guatr) bezlerinin aktivitesini düşürür . Sinirlere iyi gelir . İmtihan lardan önce bol lahana yiyebilirsiniz . Limon , anlık algılama da çook iyi gelir . Yeni alınan veri lerden önce kullanılmalıdır .-Dikkat toplama: Aslında beynin besini karidestir; bedene çook önemli vede avantaj ı oluşan omega 3 yağ asitlerini içinde barındırır . Dikkat zaman sinizi yükseltir . Soğan aşırı yorgunluga karşı kanı sulu hale sokar . Beyine oksijen daha iyi gider .
-Sinir Sistemi: Zihnin çevikliğini vede uzun zaman sağlam kalmasını sağlamak icin ceviz , fındık vede fıstık tüketilmelidir . Haberleşmeden beynin algılamasını hızlandırır .

-Yaratıcılık: Zencefil ise insanın yeni düsünceleri üretmesine yardımcı olur . Beyne oksijenin ivedilikle gitmesi icin kan sulanır vede daha serbest akış içinde olur .

- Mesut luk: İnsan mesut yken daha iyi dinler vede anlar . Anot pozitif olur . Kırmızı biber vucutta endorfinin salgılanmasını hızlandırır . Çilek , sıkıntıları vede stresi azaltır .Muz beyinde yaşanan mesut luk seratonin maddesi içerir .
Benzer Konular:

    Ender Saraç’tan Ses Kısılmasına Bitkisel(doğal) Çözüm
    Unutkanlık İçin Netice Metod leri
    Sağlık Açısından Kuruyemişler
    A Vitamini Hakkında - A Vitamini Olan Besinler
    Sivilce(akne) nin Sebep i Çinko Eksikliği
    Seksin Bilmediğiniz Yönleri
    Bitkisel(doğal) Yağlar Nelere Avantaj lıdır ?
    Yeşil Çayın Avantaj ları
    Çiğ Gıda Rejimi
    Şarap İç Ömrün Uzasın
    Zayıflatan Kürler : Al Lahana - Maydanoz- Limon Kürü
    Selüloid lerden Kurtulmak Artık Çook Basit
    Meyve vede Sebzelerinizi Taze Tutmanın Yolları
    Baş Ağrısına Netice Ceviz
    Protein Bakımından Varlıklı Besinler Nelerdir ?
    Yazın Formda Kalabilmek İçin Yapılması Gerekenler
    Ender Saraç’tan Mucize Rejim
    Ender Saraç’tan Kalbi Koruyan Salata
    Metabolizmayı Hızlandırmanın Yolları
    Kilo Vermeye Başlamanın 10 Yolu


Zihin Açıcı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp