Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

 
Akupunkturla Zayıflama

 

Akpunturla Zayıflama İçin Biligi Arıyorsanız Makalemizizden Detaylı Veri Edinebilirsiniz .

Akupunkturla Zayıflama


Akupunktur Tedavi(iyileştirme) si ile kişiler kilo vermeye hazır hale getiriliyor . Aslında kilolar , herkesin şahsına özel hazırlanan gıdaalımı program sayesinde azalıyor . Bugüne kadar yanlış 1 şekilde malum akupunkturun direkt ollaraak kilo verdirme tesiri bulunmuyor . Fakat akupunkturun

tesiri ile zayıflama Tedavi(iyileştirme) si vede rejim uygulaması çok daha kolaylaşıyor . Akupunktur Tedavi(iyileştirme) si dört ana başlıkta rejim yapanlara yardımcı oluyor .
1 .İştah frenleniyor vede kapatılıyor .Yemek yediğimiz vakit ortaya çıkan endorfin(mutluluk hormonu) salgısının artmasına lüzum kalmıyor , çünkü akupunktur Tedavi(iyileştirme) si vücuda endorfin salgılatıyor .

2 .Metabolizma hızını vede aktivitesini düzenliyor .

3 .Mide yanması vede ekşimesi ,tansiyon vede kan şekerinin düşmesi gibi rejim uygulanırken ortaya çıkabilecek oluþan olası yan etkileri tamamı ile kaldırıyor . Kan şekeri düşmesine bağlı ollaraak yaşanan acıkma yada Gastrit(gastritis) olgusundaki mide yanmasını bastırmak amacı ile yemek yenilmesini ortadan kaldırıyor .

4 .Rejim uygulayan kişilerde görülen stresi azaltıyor .Bu sayede stresten kaynaklanan vede kilo vermeyi mani leyen hormon vede Enzim(enzyme) aktivitelerini düzenliyor . Bu sebep le ‘'su içsem bile yarıyor'' gibi şikayeti oluþan kişilere dahi avantaj lı oluyor . Çünkü Umumi ollaraak bu gibi kişiler stres yaşayan kişiler vede doğal neticesi ollaraak Enzim(enzyme) vede hormon aktiviteleri bozuk .Etiketler: akpunturla zayıflama , zayıflama merkezi , zayıflama kremleri ,  nemlendiriciler , zayıflamada kremin etkisi , bölgesel zayıflama kremleri , zayıflatıcılar , nemlendiriciler , kremler , zayıflamak için haplar , bitkisel(doðal) zayıflama ilacı . 

 


Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp