Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Eczanelerde Satılan Zayıflama Hapları
Eczanelerde Satılan Cinsel Ürünleri De Bulabileceğiniz Sitemizdeki Tüm Cinsel Ürünler Özenle Seçilerek Satışa Sunulmuştur . Günümüz Sorumlarının Başlıca Mesele lerinden Olan Cinsel Sorunlar Günlük Hayatlarını Doğrudan Etkilemektedir . Birkaç Başlık Sıralayacak Olursak; Eczanelerde Satılan Cinsel Gücü Artıran İlaçlar Bu Başlıklar Üzerindeki Linklere Tılklayarak Doğrudan Kategorilerimize Ulaşabilir Sipariş Vererek Satın Alabilirsiniz .

ZAYIFLAMA ILAÇLARI  NEDİR ? Her şeyden önce , zayıflama ılaçları , 1 ilaç değildir . zayıflama ilaçları , kutusunda , içeriği tam ollaraak yazılmayan “ilacımsı 1 besin”dir .Çoğunluğun üzerinde Türkçe yazı yok , İngilizce yada Çince karışımı 1 takım yazılar mevcut amma içeriğe iliþik İngilizce dahi 1 açıklama yok .


Paketlerin üzerinde , fakat bir  bitki bilimi mütehassız ın anlayabileceği 1 kaç maddenin Latince adı veriliyor .Bu halde , bu maddeyi satın alıp kullanan kişinin Bitki Bilmine ilaveten İngilizce , Çince , Latince bilmesi gerekiyor .

 

Peki zayıflama ilaçları nedir ? İlaç mıdır ?


Hayır , amma eczanelerde satılıyor . Gıda midir ?


Hayır , amma internet sitelerinden , aktarlardan temin edilebiliyor . Gıda mıdır ?


Destekleyici Gıda midir ? Fonksiyonel Gıda midir ?Bilinmiyor , yazılmıyor . İlaç ollaraak da kabul edilmemiş , aksi halde T: C .Sağlık Bakanlığı ruhsatı gereklidir di .  Çoğu ruhsatsız , amma bazılarına Tarım vede Köy İşleri Bakanlığı ruhsat bile vermiş !

 

İÇERİĞİNDE NE VAR ? Bütün düğüm de burada .Çoğu zayıflama ilaçlarının içinde masum bitkiler yada malum bazı tıbbi maddeler olduğu emare liyor .Halbuki , bu tıbbi maddelerin çoğu zayıflatıcı etkiye sahip deil . Peki nasıl oluyor da bu ilacı alanlar zayıflıyor ?Muhtemelen , bu ilaçların içine metabolizmayı hızlandıran , fakat yasal ollaraak kullanılması yasak olan , sağlığa zararlı , ölçümcül bazı maddeler ekleniyor amma formulde emare lmiyor .İlginç olan , sayıları az da olsa bazı hekimlerin hatta ünvanlı bazı hekimlerin bu ilaçları savunan açıklamalarını basında görebiliyoruz .


Savundukları tıbbi ilaçlar değil , ruhsatsız ürünler !Kaldı ki bu ilaç vede gıdalar    Avrupa vede amerika Birleşik Devletlerinde hiç 1 eczanede vceya benzeri ticari ortamlarda satılamıyor , sadece internette pazarlanıyor .Halbuki Türkiye’de eczanelerde , aktarlarda vede internette açık vede net 1 şekilde pazarlanıp satılıyor .


 

Aslında , zayıflama ilaçlarının yada gıdalar inin çoğunun içine domuz , koyun , inek Troid(guatr) tozu (unu) konuluyor .
Bu türden bazı ürünlere de içinde bol iyot bulunan yosunlar ekleniyor .


 

İYOT NE YAPAR ?  Tiroit isimli organımızın ürettiği hormonun hammaddesidir .Bol iyot aldığınızda bol tiroit hormonu üretirsiniz ki bu da metabolizmanızı hızlandırır .
Gereğinden aþırı Troid(guatr) hormonu zararlıdır , hastalık yapar , öldürebilir !

 Etiketler: zayıflama , zayıflamak , zayıflatıcı , zayıflatıcı , kilo vermek , kilo vermenin , zayıflamak için , eczanelerde satılan zayıflama hapları .


 

 


Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp