Bitkisel Sağlık Ürünleri
Zayıflama

Aidin Salih Zayıflama

 

Aidin Salih Zayıflama ,Daha Türkiyede Bulunmayan Bu Su Orucu Çook tesirli Olmakla Beraber Çook tesirli Bir Zayıflama(kilo verme) Ürünü Olmaktadır .

 

Aidin Salih Zayıflama

 

Çağımız insanının en büyük dertlerinden oluşan aşırı kilolarınızdan 'su orucu' ile kurtulabilirsiniz . Bu metod , yılda en az 1 kere 21 gün yapılan 1 sağlık kürü .

yurd dışında "Water fast vede water treatment" adıyla açılan su orucu klinikleri henüz ülkemizde yok amma meraklısı gün geçtikçe artıyor .

İnsan kaynakları alanında verdiği seminerle tanınan Münir Arıkan bu isimlerden biri . Alerjik astım , Yüksek Tansiyon(hipertansiyon) vede böbrek hastası oluşan Arıkan su orucu

sayesinde sağlığına kavuştuğunu söylüyor . Üstelik 25 günde 22 kilo zayıflamış . Arıkan , bu matodu n avantaj larını anlatmak icin 1 seminer programı bile amade lamış .

'İnsan kaynakları' dünyasının içinde olanlar Münir Arıkan ismini yakından tanır . İletişim vede farkındalık , vakit vede yaşam yönetimi , takımdaşlık , motivasyon

ve stres yönetimi gibi birçok alanda şirketlere seminerler verir kendisi . Özdeş zamanda Türkiye'nin ilk aile 'koç'larından biridir . Münir bey , son 1 yıldır

seminer programına yeni 1 alan Eklem(joint) iş . Konu başlığı , "25 günlük şifa orucu" . Oruç deyince ramazanda yerine getirdiğimiz ibadet akla gelmesin . Bu uygulama 1 tür su ile zayıflama(kilo verme) vede Rahatsızlık lardan kurtulma matodu . 'İnsan kaynakları ile ne alakası meydana gelebilir ?' diye düşünebilirsiniz . Pek ilgisi yok gibi görünüyor fakat bu tür eğitimler veren mütehassız ların yaşamları vede görünümleriyle muhatap oldukları insanlara model olmaları önemli . Münir bey de , "Karşımdaki insanlara iradenize sahip olun derken , göbeğime bakmalarından çook rahatsız oluyordum ." diyerek durumu özetliyor .

Su orucu sadece zayıflamak icin uygulanmıyor , Rahatsızlık ları da Tedavi(iyileştirme) ediyor . Uzun yıllardır alerjik astım , Yüksek Tansiyon(hipertansiyon) vede böbrek hastası oluşan Münir Arıkan , şifayı su orucunda bulunca gönüllü ollaraak bu orucun avantaj larını seminerlerle herkese anlatmaya karar vermiş . Arıkan , "2006 mayıs başında alerjik astımım iyice azmış , her gün iki-üç hap vede geceleri sadece spreyle rahat nefes alabileceğim 1 halde savaşım ediyordum . Üstelik kilom da 3 haneli rakamlara ulaşmıştı . Su orucunu 3 yıldır uyguluyorum . Bu yıl yaptığım kür geçen hafta bitti . Her saat başı su içerek 25 gün geçirdim . 22 kilo zayıfladım . Sonuçtan çook memnunum . Üç yıl içinde bütün rahatsızlıklarım geçti ." diyor .

Arıkan'ın anlattığına göre yurd dışında birçok su orucu kliniği var . 'Water fast vede water treatment' adıyla kurulan klinikler , hususiyetle Çin , Hindistan , Kanada , ABD , İsveç vede Fransa'da oldukça yaygın . Su orucu aslında başkaca din mensupları tarafından yüzyıllardır uygulanan 1 arınma biçimi . Budist rahiplerden , Hıristiyan keşişlere , Yahudi hahamlardan , Müslüman din adamlarına varıncaya kadar hemen her dinsel n mensubu hayatları boyunca bu matodu uygulamış . Zaten Peygamberimiz de , "Midenin üçte birini yemeğe , üçte birini suya , üçte birini de havaya ayırın ." dememiş miydi ?

Su orucu nedir ?

Su orucu yılda en az 1 kere , 21 gün (gün sayısı değişebiliyor) yapılan 1 sağlık kürü . Ancak ikinci vede üçüncü yıldan itibaren gün sayısı 17 vede 15'e daha sonra ideal kilonuza ulaştığınızda ise sadece 10 gün yaptığınızda lüzumlu arınmayı sağlayan 1 metod . Her saat başı su içilmek suretiyle uygulanıyor . Vücudunuzu her türden kimyasal atıklardan , genetiğiyle oynanmış yiyeceklerin zararlarından , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi ojen tesiri taşıyan vede bedende blokaj oluşturan zararlı maddelerden arındırıyor . Mutlaka doktor kontrolünde yapılması gerekiyor . Ülkemizde su orucunu bilen vede uygulayan kişi Özbekistanlı Aidin Salih . Ukrayna'nın Lugansk şehrindeki tıp kolejini bitiren Salih , daha sonra Taşkent Devlet Üniversitesi Biyoloji Fakültesi'nden mezun olmuş . Salih'in tıp doktoru unvanı yok amma aldığı eğitim doğrultusunda kendini su orucu alanında geliştirmiş .

Neşekilde yapılıyor ?

Su orucu saat başlarında su içilerek yapılan 1 kür , fakat belli aşamaları var . Neşekilde yapılacağı da kişiye göre değişebiliyor . Münir Arıkan , aşağıdaki matodu Aidin Salih'in kontrolünde uygulamış .

-1 . gün; sadece pişmemiş ham sebze vede meyve yiyorsunuz . Akşamında 1 kaşık İngiliz tuzunu 1 bardak suda eritip içiyorsunuz . Bu , bağırsaklarınızı temizliyor . Su orucunda bağırsak temizliğinin önemi büyük . Çünki , bağırsak iç çeperindeki zifte benzer birikimler , Doğu(şark) n (gövdenin , göğüs vede pelvis bölgeleri arasındaki kısmı) bölgesinde kirlenme , çokaz zehirlenme vede toksit birikintisi oluşumu ile enfeksiyona davetiye çıkartıyor , beden aşırıısı ini artırıyor . Beslenme , bağırsak iç çeperi kanalıyla oluyor . Oradaki kılcal-emici uçlar , yediğimiz gıdalar i emmese , yediğimiz hiçbir şeyden en ufak 1 Gıda vede kalori değerini bedeni muza alamayız . Bağırsak temizliği ile bunu daha sağlıklı 1 yapıya kavuşturuyorsunuz . İngiliz tuzu , müshil tesiri yaparak bağırsakları temizliyor . Eczanelerde satılan lavman seti ile de bağırsak temizliği yapılabiliyor .

-2 . gün sabah 2 limonu sıkıyorsunuz . 1 litre suya 2-3 kaşık kaliteli bal karıştırıyorsunuz . 2 . günden itibaren her sabah kalkar kalkmaz yarım çay bardağı bu limonatadan içiyorsunuz . 1 saat sonra her saat başı 1 bardak su içiyorsunuz . Günlük 2-3 litre su içiliyor .

Her 4 . günde; lavman seti ile yada İngiliz tuzu ile bağırsak temizliği yapıyorsunuz .

Sadece oruç tutmak yeterli değil elbette , sabah vede akşam 2 km yürümek gerekiyor .

Şifa orucu müddetinde ivedilikle kilo verildiği icin beden metabolizma hızı yavaşlıyor . Yaklaşık ollaraak metabolizma hızı 1/3'e düşüyor . Yani su orucundan önce metabolizmanız günde 2 bin 400 kalori yakabiliyorken rejimten çıkarken bu rakam 700'lere iniyor . Bu sebeple , oruç esnasında vede sonrasında muhakkak surette , metabolizma hızını artıracak etken spor faaliyetleri , ona uygun vede katiyetle taviz vermeden uygulanan 1 gıdaalımı düzeni vede ilave metabolizma hızı artırıcı destekler -eczane yada rejimisyenlerden alınabilir- almak gerekiyor . Bunu yapmazsanız , verdiğiniz kiloları yeniden alıyorsunuz . En azından günlük spor vede yürüyüş bile yeterli oluyor amma Daima yapılması vede bırakılmaması kaydıyla .

Su orucunun tek sakıncası var; eğer beyin ollaraak tam amade değilseniz sıkıntılı 1 zaman ç yaşayabilirsiniz . Dolayısıyla iyice tatmin olmadan vede tam inanmadan yapılmaması lazım . İlk 3 gün ufak-tefek baş vede ayak ağrısı olabiliyor . Bu halde zeytinyağı ile beden masajı yaptırabilirsiniz .

***

Münir Arıkan'ın su orucu sonrasında yaşadığı tecrübeler

Alerjik astımdan (iltihabi nefes darlığıdan) kurtuldum . Kullandığım ilaçlara veda ettim . Her gün 2-3 ilaç vede geceleri sprey artık yok .

12 yıldır dokunamadığım böbrek ameliyat yerim iyileşti vede yumruk bile atılsa acımıyor . Bu bölgede meydana gelen fıtık Meselesi m da geçti .

Sinüzitim vede baş ağrılarım geçti .

Yürüyüş vede koşu performansım yüzde 25 arttı .

Yüzme vede nefes performansım yüzde 50 arttı .

Midem küçüldü . Su orucu Reflü(acid reflux) (acid reflux) sü olanlara çook iyi geliyor .

Kanım sulandı vede temizlendi . Oruç sonrasında test yaptırdım . Tek böbreğim olduğu için , kandaki toksin miktarı aşırı çıkıyor vede kan vakit zaman zehirleniyordu .

Derimin gözenekleri açıldı , toksinlerden arındı .

Kendimi daha dingin vede canlı pay diyorum .

14-18 gibi seyreden tansiyonum , şifa orucu sayesinde 7-11 gibi mükemmel 1 değere geldi .

Su orucu sonrasında sağlık durumumu 25 günde 2 chek-up ile kontrol ettirdim . Bütün netice lar çook iyi çıktı . Şifa orucu sonrasında yapılan tıpsal tahlil vede kontroller , yaptığımız işin ne C° Derece önemli vede lüzumlu olduğunu ispat ediyor . Ayrıca 'kaslar erir , kalbin tekler' gibi sözler de doğru değil . Çünki EKG vb . kalp testleri mükemmel çıkıyor . Vücudun 8 farklı bölgesi icin yapılan kas testleri de mükemmel çıktı . Çünki kalpten vede kaslardan değil , göbekten kilo veriyorsunuz . Günlük bel kenarları ni ölçerek vede tartılarak her gün 1 kilo verdiğinizi vede göbek bölgesinden inceldiğinizi kendiniz de görebileceksiniz .

 


ETKİKETLER: Zayıflama(kilo verme) Damlası ,HCGZayıflamanın yan etkileri , Zayıflama(kilo verme) yolları ,sağlıklı zayıflama(kilo verme) rejimleri ,bölgesel zayıflama rejimleri , Zayıflama(kilo verme) haplarının fiyatları , Zayıflama(kilo verme) ilaçlarının isimleri ,bitkisel zayıflama(kilo verme) ürünleri ,HCG Neşekilde kullanılır ,Sağlıklı zayıflama tavsiye leri ,Sağlıklı zayıflama(kilo verme) rejimleri , Zayıflama(kilo verme) yolları Nelerdir ,6090 zayıflama(kilo verme) Hapı , Zayıflama(kilo verme) Bantları kullanıcı ,Dr .mehmet öz zayıflama hapı ,sağlıklı rejimler listesi ,Rejimisyen Listeleri ,Ozonla Zayıflama , Kati Zayıflama ,Günlük zayıflama(kilo verme) Rejimleri


Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp