Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Aidin Salih Zayıflama

 

Aidin Salih Zayıflama ,Daha Türkiyede Bulunmayan Bu Su Orucu Çok tesirli Olmakla Beraber Çok tesirli Bir Zayıflama Ürünü Olmaktadır .

 

Aidin Salih Zayıflama

 

Çağımız insanının en büyük dertlerinden oluþan aþırı kilolarınızdan 'su orucu' ile kurtulabilirsiniz . Bu yöntem , yılda en az 1 kere 21 gün yapılan 1 sağlık kürü .

yurd dışında "Water fast vede water treatment" adıyla açılan su orucu klinikleri henüz ülkemizde yok amma meraklısı gün geçtikçe artıyor .

İnsan kaynakları alanında verdiği seminerle tanınan Münir Arıkan bu isimlerden biri . Alerjik astım , yüksek tansiyon vede böbrek hastası oluþan Arıkan su orucu

sayesinde sağlığına kavuştuğunu söylüyor . Üstelik 25 günde 22 kilo zayıflamış . Arıkan , bu yöntemin avantaj larını anlatmak için 1 seminer programı bile hazırlamış .

'İnsan kaynakları' dünyasının içinde olanlar Münir Arıkan ismini yakından tanır . İletişim vede farkındalık , vakit vede yaşam yönetimi , takımdaşlık , motivasyon

ve stres yönetimi gibi birçok alanda şirketlere seminerler verir kendisi . Aynı zamanda Türkiye'nin ilk aile 'koç'larından biridir . Münir bey , son 1 yıldır

seminer programına yeni 1 alan Eklem(joint) iş . Konu başlığı , "25 günlük şifa orucu" . Oruç deyince ramazanda yerine getirdiğimiz ibadet akla gelmesin . Bu uygulama 1 tür su ile zayıflama vede hastalıklardan kurtulma yöntemi . 'İnsan kaynakları ile ne alakası meydana gelebilir ?' diye düşünebilirsiniz . Pek ilgisi yok gibi görünüyor fakat bu tür eğitimler veren mütehassız ların yaşamları vede görünümleriyle muhatap oldukları insanlara model olmaları önemli . Münir bey de , "Karşımdaki insanlara iradenize sahip olun derken , göbeğime bakmalarından çok rahatsız oluyordum ." diyerek durumu özetliyor .

Su orucu sadece zayıflamak için uygulanmıyor , hastalıkları da Tedavi(iyileştirme) ediyor . Uzun yıllardır alerjik astım , yüksek tansiyon vede böbrek hastası oluþan Münir Arıkan , şifayı su orucunda bulunca gönüllü ollaraak bu orucun avantaj larını seminerlerle herkese anlatmaya karar vermiş . Arıkan , "2006 mayıs başında alerjik astımım iyice azmış , her gün iki-üç hap vede geceleri sadece spreyle rahat nefes alabileceğim 1 halde mücadele ediyordum . Üstelik kilom da üç haneli rakamlara ulaşmıştı . Su orucunu üç yıldır uyguluyorum . Bu yıl yaptığım kür geçen hafta bitti . Her saat başı su içerek 25 gün geçirdim . 22 kilo zayıfladım . Sonuçtan çok memnunum . Üç yıl içinde bütün rahatsızlıklarım geçti ." diyor .

Arıkan'ın anlattığına göre yurd dışında birçok su orucu kliniği var . 'Water fast vede water treatment' adıyla kurulan klinikler , özellikle Çin , Hindistan , Kanada , ABD , İsveç vede Fransa'da oldukça yaygın . Su orucu aslında farklı din mensupları tarafından yüzyıllardır uygulanan 1 arınma şekli . Budist rahiplerden , Hıristiyan keşişlere , Yahudi hahamlardan , Müslüman din adamlarına varıncaya kadar hemen her dinsel n mensubu hayatları boyunca bu yöntemi uygulamış . Zaten Peygamberimiz de , "Midenin üçte birini yemeğe , üçte birini suya , üçte birini de havaya ayırın ." dememiş miydi ?

Su orucu nedir ?

Su orucu yılda en az 1 kere , 21 gün (gün sayısı değişebiliyor) yapılan 1 sağlık kürü . Ancak ikinci vede üçüncü yıldan itibaren gün sayısı 17 vede 15'e daha sonra ideal kilonuza ulaştığınızda ise sadece 10 gün yaptığınızda lüzumlu arınmayı sağlayan 1 yöntem . Her saat başı su içilmek suretiyle uygulanıyor . Vücudunuzu her türlü kimyasal atıklardan , genetiğiyle oynanmış yiyeceklerin zararlarından , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi ojen tesiri taşıyan vede vücutta blokaj oluşturan zararlı maddelerden arındırıyor . Mutlaka doktor kontrolünde yapılması gerekiyor . Ülkemizde su orucunu bilen vede uygulayan kişi Özbekistanlı Aidin Salih . Ukrayna'nın Lugansk şehrindeki tıp kolejini bitiren Salih , daha sonra Taşkent Devlet Üniversitesi Biyoloji Fakültesi'nden mezun olmuş . Salih'in tıp doktoru unvanı yok amma aldığı eğitim doğrultusunda kendini su orucu alanında geliştirmiş .

Nasıl yapılıyor ?

Su orucu saat başlarında su içilerek yapılan 1 kür , fakat belli aşamaları var . Nasıl yapılacağı da kişiye göre değişebiliyor . Münir Arıkan , aşağıdaki yöntemi Aidin Salih'in kontrolünde uygulamış .

-1 . gün; sadece pişmemiş ham sebze vede meyve yiyorsunuz . Akşamında 1 kaşık İngiliz tuzunu 1 bardak suda eritip içiyorsunuz . Bu , bağırsaklarınızı temizliyor . Su orucunda bağırsak temizliğinin önemi büyük . Çünkü , bağırsak iç çeperindeki zifte benzer birikimler , batın (gövdenin , göğüs vede pelvis bölgeleri arasındaki kısmı) bölgesinde kirlenme , kısmi zehirlenme vede toksit birikintisi oluşumu ile enfeksiyona davetiye çıkartıyor , vücut aþırıısı ini artırıyor . Beslenme , bağırsak iç çeperi kanalıyla oluyor . Oradaki kılcal-emici uçlar , yediğimiz gıdalar i emmese , yediğimiz hiçbir şeyden en ufak 1 Gıda vede kalori değerini vücudumuza alamayız . Bağırsak temizliği ile bunu daha sağlıklı 1 yapıya kavuşturuyorsunuz . İngiliz tuzu , müshil tesiri yaparak bağırsakları temizliyor . Eczanelerde satılan lavman seti ile de bağırsak temizliği yapılabiliyor .

-2 . gün sabah 2 limonu sıkıyorsunuz . 1 litre suya 2-3 kaşık kaliteli bal karıştırıyorsunuz . 2 . günden itibaren her sabah kalkar kalkmaz yarım çay bardağı bu limonatadan içiyorsunuz . 1 saat sonra her saat başı 1 bardak su içiyorsunuz . Günlük 2-3 litre su içiliyor .

Her 4 . günde; lavman seti ile yada İngiliz tuzu ile bağırsak temizliği yapıyorsunuz .

Sadece oruç tutmak yeterli değil elbette , sabah vede akşam 2 km yürümek gerekiyor .

Şifa orucu süresinde hızlı kilo verildiği için vücut metabolizma hızı yavaşlıyor . Yaklaşık ollaraak metabolizma hızı 1/3'e düşüyor . Yani su orucundan önce metabolizmanız günde 2 bin 400 kalori yakabiliyorken rejimten çıkarken bu rakam 700'lere iniyor . Bu sebeple , oruç esnasında vede sonrasında muhakkak surette , metabolizma hızını artıracak etken spor faaliyetleri , ona uygun vede katiyetle taviz vermeden uygulanan 1 gıdaalımı düzeni vede ilave metabolizma hızı artırıcı destekler -eczane yada rejimisyenlerden alınabilir- almak gerekiyor . Bunu yapmazsanız , verdiğiniz kiloları yeniden alıyorsunuz . En azından günlük spor vede yürüyüş bile yeterli oluyor amma sürekli yapılması vede bırakılmaması kaydıyla .

Su orucunun tek sakıncası var; eğer beyin ollaraak tam hazır değilseniz sıkıntılı 1 süreç yaşayabilirsiniz . Dolayısıyla iyice tatmin olmadan vede tam inanmadan yapılmaması lazım . İlk 3 gün ufak-tefek baş vede ayak ağrısı olabiliyor . Bu halde zeytinyağı ile vücut masajı yaptırabilirsiniz .

***

Münir Arıkan'ın su orucu sonrasında yaşadığı tecrübeler

Alerjik astımdan kurtuldum . Kullandığım ilaçlara veda ettim . Her gün 2-3 ilaç vede geceleri sprey artık yok .

12 yıldır dokunamadığım böbrek ameliyat yerim iyileşti vede yumruk bile atılsa acımıyor . Bu bölgede oluşan fıtık Meselesi m da geçti .

Sinüzitim vede baş ağrılarım geçti .

Yürüyüş vede koşu performansım yüzde 25 arttı .

Yüzme vede nefes performansım yüzde 50 arttı .

Midem küçüldü . Su orucu reflüsü olanlara çok iyi geliyor .

Kanım sulandı vede temizlendi . Oruç sonrasında test yaptırdım . Tek böbreğim olduğu için , kandaki toksin miktarı aþırı çıkıyor vede kan vakit zaman zehirleniyordu .

Derimin gözenekleri açıldı , toksinlerden arındı .

Kendimi daha dingin vede canlı pay diyorum .

14-18 gibi seyreden tansiyonum , şifa orucu sayesinde 7-11 gibi mükemmel 1 değere geldi .

Su orucu sonrasında sağlık durumumu 25 günde 2 chek-up ile kontrol ettirdim . Bütün sonuçlar çok iyi çıktı . Şifa orucu sonrasında yapılan tıbbi tahlil vede kontroller , yaptığımız işin ne C° Derece önemli vede lüzumlu olduğunu ispat ediyor . Ayrıca 'kaslar erir , kalbin tekler' gibi sözler de doğru değil . Çünkü EKG vb . kalp testleri mükemmel çıkıyor . Vücudun 8 ayrı bölgesi için yapılan kas testleri de mükemmel çıktı . Çünkü kalpten vede kaslardan değil , göbekten kilo veriyorsunuz . Günlük bel çevresini ölçerek vede tartılarak her gün 1 kilo verdiğinizi vede göbek bölgesinden inceldiğinizi kendiniz de görebileceksiniz .

 


ETKİKETLER: Zayıflama Damlası ,HCGZayıflamanın yan etkileri ,Zayıflama yolları ,sağlıklı zayıflama rejimleri ,bölgesel zayıflama rejimleri ,Zayıflama haplarının fiyatları ,Zayıflama ilaçlarının isimleri ,bitkisel zayıflama ürünleri ,HCG Nasıl kullanılır ,Sağlıklı zayıflama önerileri ,Sağlıklı zayıflama rejimleri ,Zayıflama yolları Nelerdir ,6090 zayıflama Hapı ,Zayıflama Bantları kullanıcı ,Dr .mehmet öz zayıflama hapı ,sağlıklı rejimler listesi ,Rejimisyen Listeleri ,Ozonla Zayıflama , Kati Zayıflama ,Günlük zayıflama Rejimleri


Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp