Bitkisel Sağlık Ürünleri
Zayıflama

Radyofrekans Tedavi(iyileştirme)

Radyofrekans Tedavi(iyileştirme) si Hakkında Genel Veri ler

 

Radyofrekans Tedavi(iyileştirme) ;radyofrekans Tedavi(iyileştirme) si hakkında bilmek istedikleriniz vede daha fazlası icin aşağıda sizin icin amade ladığımız yazımızı okuyabilirsiniz .

 

 Sitemizde Bulunan % 100 Bitkisel(doğal) Zayıflama(kilo verme) Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . . .

 

RADYOFREKANS DALGALARI İLE KONTROLLÜ DERİN ISI TEDAVİSİ
Radyofrekans nedir ?

Radyofrekans ısı kontrollü zayıflama(kilo verme) matodu dir .
Neşekilde çalışır ?

Radyo dalgaları bedende ki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir . Bunların hareketlenmesine bağlı ollaraak efor açığa çıkar vede bölge ısınır .

 
Gaye nedir ?

Gaye ısıtılan(tedavi edilen bölge) bölgenin ısısının 41-43 dereceye çıkartmaktır(normalde beden ısısı 36-37 derecedir) .Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde , cilt 6 bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder . Bu ısı bedene herhangi 1 tahribat yada zarar vermez .
Etkileri nelerdir ?

Radyofrekans matodu ile bölgesel Tedavi(iyileştirme) nin 3 tesiri mevuttur .

1 .Etki : Temel Mekanizma : Radyofrekans su içeren bütün dokuları kontrollü 1 biçim de çook derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmakta . Çünki Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir . Bu teknoloji ile su düzeyi çook yüksek oluşan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir . Yani yağ dokusunu eritebilmektedir .

Tedavi(iyileştirme) sırasında ısınan bölgede yağ hücrelerinin duvarları parçalanır , yağlar erimeye başlar .Eriyen yağlar dolaşımın artmasına bağlı ollaraak kan vede lenf yolu ile emilir vede bedende n atılır .

2 .Etki : Yaşlanmış vede yıpranmış Kollajen doku parçalanır vede ölür . Bunların yerine beden yeni kollajen üretimine başlar .

3 . Etki : Beden ta sıkılığı , gerginliği sağlayan dokuya bağ dokusu denir .Bu dokuyu oluşturan hücreler ise fibroblast hücreleridir .Oluşan ısı ile fibroblast aktivasyonu hızlanır .
Sonuç

Yağların erimesi ,kollajenlerin çoğalması vede bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme ,zayıflama ,selülitlerin yok olması ,toparlanma ,sarkıkların giderilmesi ,kırışıklıkların yok olması neticesi doğar .
Isı neşekilde kontrol edilir ?

Hususi ollaraak imal edilmiş infrared termometre ile ölçülür . Tedavi(iyileştirme) zaman since ısı Daima ölçülür .
Hangi bölgelerde uygulama , hangi antet ile yapılır ?

Cihazda 2 antet mevuttur .Bipolar vede Unipolar .Bipolar antet la yüz uygulamaları ,Unipolar antet ile beden uygulamaları yapılır .
Bipolar vede Unipolar antet nedir ?

Bipolar Antet : Bipolar cihazların Tedavi(iyileştirme) sinde derinlik az olur .(6 mm derinlik) Bu yüzden yüzde vede ince ,hassas bölgelerde uygulama bipolar ile yapılır .

Unipoalr Antet : Unipolar cihazların Tedavi(iyileştirme) sinde derinlik 22 mm .dir .Bu da ısının hipodermis katman sına(yağ katman sı) ulaşmasını sağlar .Derin doku Tedavi(iyileştirme) si yapılarak kullanılır .Diğerlerinden başkaca ollaraak geri dönüş elektrotu olmadığından dalga ışınsal biçim de yayılarak bütün bölgeyi homojen 1 biçim de ısıtır .
Tedavi(iyileştirme) Süresi ?

En küçük bölge icin 15-30 dakika (örnek: yüz) bacaklar vede kalça icin 45-60 dakika ,göbek vede basenler icin 20-25 dakikadır .
Uygulama acı vermekte midir ?

Bu sistemin uygulanması sırasında kontrollü 1 biçim de cildin ısıtılmasının yanı sıra cihazın uygulama başlığının taşıdığı cooling (soğutma) sistemi uygulamayı acısız tamamlanmasını sağlamaktadır .
Tedavi(iyileştirme) de cilt renginin koyu olması 1 sakınca mıdır ?

Radyofrekans teknolojisini içeren Accent , renk körü 1 sistemdir . Yani hiçbir cilt tipi icin sakınca teşkil etmemektedir . Bu sebep le yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile Tedavi(iyileştirme) ye Daimi edilebilmektedir .
Tedavi(iyileştirme) aralığı ?

En kısa Tedavi(iyileştirme) aralığı 2 hafta ,en uzun Tedavi(iyileştirme) aralığı 4 haftadır .Buna kişinin durumuna göre karar verilir .Toplam seanslar vasati 6 seanstır .
Kimlere uygulanamaz ?

Tedavi(iyileştirme) edilmeyen yada edilemeyen Rahatsızlık lar

( Parkinson(titrek felç) ,ms ,epilepsi ,kanser-cilt kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i vb .) ,hamilelik ,kalp pili olanlar vede bedeni nda büyük metal protez bulunanlara uygulanamaz .
Tedavi(iyileştirme) den neşekilde netice lar beklemeliyiz ?

Natural ollaraak uygulama sonraki etkiler , her türden Tedavi(iyileştirme) de olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir . Tedavi(iyileştirme) den hemen sonraki zaman çte deride hafif 1 kızarma vede gerginleşme gözlenmektedir . Bu etki ise çook ivedilikle 1 biçim de yok olmaktadır vede günlük faaliyetlere çook rahat 1 biçim de Daimi edilebilmektedir .
Günlük hayata tesiri nedir ?

Sadece uygulama sırasında sıcaklık pay dilir .Günlük hayatı etkilemez .
    

 

 Sitemizde Bulunan % 100 Bitkisel(doğal) Zayıflama(kilo verme) Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . . .


 

 Etiketler: radyofrekans Tedavi(iyileştirme) ,zayıflama teknikleri , Zayıflama(kilo verme) Ve Rejim Acil Rejim  Rejim Tatlılar Rejim Beslenme ,beslenme ,rejim ,zayıflama ,bitkisel ,öneriler ,beslenme vede rejim ,beslenme zayıflama ,rejim listesi ,zayıflama icin rejim ,düzenli gıdaalımı ,beslenme vede rejim hakkında
Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp