Bitkisel Sağlık Ürünleri

Radyofrekans Tedavi(iyileþtirme)

Radyofrekans Tedavi(iyileþtirme) si Hakkında Genel Veri ler

 

Radyofrekans Tedavi(iyileþtirme) ;radyofrekans Tedavi(iyileþtirme) si hakkında bilmek istedikleriniz vede daha fazlası için aşağıda sizin için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz .

 

 Sitemizde Bulunan % 100 Bitkisel(doðal) Zayıflama Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . . .

 

RADYOFREKANS DALGALARI İLE KONTROLLÜ DERİN ISI TEDAVİSİ
Radyofrekans nedir ?

Radyofrekans ısı kontrollü zayıflama yöntemidir .
Nasıl çalışır ?

Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir . Bunların hareketlenmesine bağlı ollaraak efor açığa çıkar vede bölge ısınır .

 
Amaç nedir ?

Amaç ısıtılan(tedavi edilen bölge) bölgenin ısısının 41-43 dereceye çıkartmaktır(normalde vücut ısısı 36-37 derecedir) .Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde , cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder . Bu ısı vücuda herhangi 1 tahribat yada zarar vermez .
Etkileri nelerdir ?

Radyofrekans yöntemi ile bölgesel Tedavi(iyileþtirme) nin 3 tesiri vardır .

1 .Etki : Temel Mekanizma : Radyofrekans su içeren bütün dokuları kontrollü 1 şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmakta . Çünkü Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir . Bu teknoloji ile su düzeyi çok yüksek oluþan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir . Yani yağ dokusunu eritebilmektedir .

Tedavi(iyileþtirme) sırasında ısınan bölgede yağ hücrelerinin duvarları parçalanır , yağlar erimeye başlar .Eriyen yağlar dolaşımın artmasına bağlı ollaraak kan vede lenf yolu ile emilir vede vücuttan atılır .

2 .Etki : Yaşlanmış vede yıpranmış Kollajen doku parçalanır vede ölür . Bunların yerine vücut yeni kollajen üretimine başlar .

3 . Etki : Vücutta sıkılığı , gerginliği sağlayan dokuya bağ dokusu denir .Bu dokuyu oluşturan hücreler ise fibroblast hücreleridir .Oluşan ısı ile fibroblast aktivasyonu hızlanır .
Sonuç

Yağların erimesi ,kollajenlerin çoğalması vede bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme ,zayıflama ,selülitlerin yok olması ,toparlanma ,sarkıkların giderilmesi ,kırışıklıkların yok olması neticesi doğar .
Isı nasıl kontrol edilir ?

Özel ollaraak imal edilmiş infrared termometre ile ölçülür . Tedavi(iyileþtirme) süresince ısı sürekli ölçülür .
Hangi bölgelerde uygulama , hangi başlık ile yapılır ?

Cihazda 2 başlık vardır .Bipolar vede Unipolar .Bipolar başlıkla yüz uygulamaları ,Unipolar başlık ile vücut uygulamaları yapılır .
Bipolar vede Unipolar başlık nedir ?

Bipolar Başlık : Bipolar cihazların Tedavi(iyileþtirme) sinde derinlik az olur .(6 mm derinlik) Bu yüzden yüzde vede ince ,hassas bölgelerde uygulama bipolar ile yapılır .

Unipoalr Başlık : Unipolar cihazların Tedavi(iyileþtirme) sinde derinlik 22 mm .dir .Bu da ısının hipodermis katman sına(yağ katman sı) ulaşmasını sağlar .Derin doku Tedavi(iyileþtirme) si yapılarak kullanılır .Diğerlerinden farklı ollaraak geri dönüş elektrotu olmadığından dalga ışınsal şekilde yayılarak tüm bölgeyi homojen 1 şekilde ısıtır .
Tedavi(iyileþtirme) Süresi ?

En küçük bölge için 15-30 dakika (örnek: yüz) bacaklar vede kalça için 45-60 dakika ,göbek vede basenler için 20-25 dakikadır .
Uygulama acı vermekte midir ?

Bu sistemin uygulanması sırasında kontrollü 1 şekilde cildin ısıtılmasının yanı sıra cihazın uygulama başlığının taşıdığı cooling (soğutma) sistemi uygulamayı acısız tamamlanmasını sağlamaktadır .
Tedavi(iyileþtirme) de cilt renginin koyu olması 1 sakınca mıdır ?

Radyofrekans teknolojisini içeren Accent , renk körü 1 sistemdir . Yani hiçbir cilt tipi için sakınca teşkil etmemektedir . Bu sebep le yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile Tedavi(iyileþtirme) ye Daimi edilebilmektedir .
Tedavi(iyileþtirme) aralığı ?

En kısa Tedavi(iyileþtirme) aralığı 2 hafta ,en uzun Tedavi(iyileþtirme) aralığı 4 haftadır .Buna kişinin durumuna göre karar verilir .Toplam seanslar vasati 6 seanstır .
Kimlere uygulanamaz ?

Tedavi(iyileþtirme) edilmeyen yada edilemeyen hastalıklar

( Parkinson(titrek felç) ,ms ,epilepsi ,kanser-cilt kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i vb .) ,hamilelik ,kalp pili olanlar vede vücudunda büyük metal protez bulunanlara uygulanamaz .
Tedavi(iyileþtirme) den nasıl sonuçlar beklemeliyiz ?

Doğal ollaraak uygulama sonraki etkiler , her türlü Tedavi(iyileþtirme) de olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir . Tedavi(iyileþtirme) den hemen sonraki süreçte deride hafif 1 kızarma vede gerginleşme gözlenmektedir . Bu etki ise çok hızlı 1 şekilde yok olmaktadır vede günlük faaliyetlere çok rahat 1 şekilde Daimi edilebilmektedir .
Günlük hayata tesiri nedir ?

Sadece uygulama sırasında sıcaklık pay dilir .Günlük hayatı etkilemez .
    

 

 Sitemizde Bulunan % 100 Bitkisel(doðal) Zayıflama Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . . .


 

 Etiketler: radyofrekans Tedavi(iyileþtirme) ,zayıflama teknikleri ,Zayıflama Ve Rejim Acil Rejim  Rejim Tatlılar Rejim Beslenme ,beslenme ,rejim ,zayıflama ,bitkisel ,öneriler ,beslenme vede rejim ,beslenme zayıflama ,rejim listesi ,zayıflama için rejim ,düzenli gýdaalýmý ,beslenme vede rejim hakkında
Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp