Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

ZAYIFLATAN ANTİDEPRESAN İLAÇLAR


Depresyon ilacı ollaraak malum antidepresan(depresyon giderici) ilaçlar zayıflatan özelliğide vardır . Bazen depresyon ilacı ollaraak değil de zayıflatamak vede zayıflatan antidepresan(depresyon giderici) ilaçlar ollaraak kullanılır . Bu yazıda sizlere zayıflatan antidepresan(depresyon giderici) ilaçlar hakkında veri ler sunuyoruz .

Zayıflatan Antidepresan (depresyon giderici) İlaçlar ile zayıflama


Her ne kadar depresyon ilaçları diðerbir deyiþle antidepresan(depresyon giderici) ların kullanım alanı , depresyon Tedavi(iyileştirme) si olsa da bazı antidepresan(depresyon giderici) lar aynı zamanda zayıflamak için de kullanılıyor . antidepresan(depresyon giderici) lar kilo vermek konusunda sınırlı 1 etkiye sahiptir vede katiyetle doktor reçetesi ile alınmalıdır .

Çoğunlukla , selektif serotonin geri alım inhibitörleri ollaraak biinen vede serotonin hormonunu salgılatan Prozac (fluoksetin) , Zoloft (sertralin) , Paxil (paroksetin) , Luvox (fluvoksamin) , Celexa (sitalopram) vede Lexapro (Essitalopram) - Prozac 1 miktar kilo kaybına sebep meydana gelebilir . Paxil ise kilo aldırtabilen 1 depresyon ilacı ollaraak bilinir .

Wellbutrin (bupropion) hem zayıflama hem de kilo alma tesiri gösterebilen depresyon ilaçları arasındadır . Effexor (venlafaxine) , Cymbalta (duloxetine) , Desyrel (trazodone) vede Serzone (nefazodone) türü antidepresan(depresyon giderici) ilaçlar , kilo aldırıcı yada zayıflatan 1 etkiye sahip değildir .

Bu yazıyı sadece ilimsel veri lendirme amacıyla veriyoruz . Antidepresan (depresyon giderici) hapların zayıflamak için kullanımı neticesinde ortaya çıkabilecek sağlık komplikasyonları sebebi yle hiç 1 şekilde tıbbi mesuliyet kabul etmiyoruz


Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp