Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

KOLLARI ZAYIFLATAN HAREKETLER


Bölgesel alınan kiloları eritmek için pek çok zayıflatan egzersiz hareketleri vardır . Bunlardan biri de kolları zayıflatan hareketlerdir . Sizlere bu kolları zayıflatan hareketler vede nasıl uygulandığı hakkında veri leri araştırıp bulduk .

 

Kollar vede omuz yağları nasıl eritilir , kol inceltme egzersizleri hareketleri , kol incelten egzersizler vede hareketler:


Vücudumuzun gözönünde oluþan vede bu sebep le estetik 1 görünümde olması önem arzeden 1 organı oluþan kollarımız , kadın güzelliği vede estetiğinin de önemli vede vazgeçilmez 1 parçasıdır . Özelikle yaz aylarında plajda mayo vede bikini ile gezerken sarkık kollara vede pazulara sahip olmamız halinde ciddi 1 karizma kaybına uğrayacağımız kati dir . Erkeklerin kadınlarda baktığı bölgeler , kalçalar , bacak vede basenler , göğüsler vede kollardır . Bu sebep le dikkat çekici vede diri kollara sahip olmamız , vücut estetiğimiz açısından da önemli 1 olgudur . Şayet kollarınızda vede derisinde sarkmalar varsa telaşa kapılmayın . Kollarınıza uygulayacağınız kol inceltme vede bölgesel kol zayıflama teknikleri ile kol zayıflama hedefinizi vede omuz estetiğinizi güvence altına almış olacaksınız . Ancak unutmamanız lüzum birşey mevcut ki kol bölgesindeki yağlanma vede sarkmalar hemen 1 kaç günde düzelmezler . Bir diri estetik vede canlı kollara sahip olabilmeniz için miktar zamana ihtiyacnız olacaktır . Kol gerdirmek için sadece rejim yada egzersiz yeterli olmamaktadır . Kol sünmelerini önlemek için hem rejim hem de egzersizden oluşan 1 kombine program uygulamak zorundasınız .


1 . Kol inceltmek için Uyguladığınız rejim , proteince varlıklı vede yağ vede karbonhidrat açısından fakir olsun . Böylece 1 yandan kol yağlarınız erirken diğer yandan kollarınızda 1 miktar kaslanma yaparak sert vede ince kollara sahip olmanın sırrına kavuşmuş olacaksınız .

2 . Kol bölgesini hedefleyen sıkı 1 egzersiz programı uygulayın .


En basitinden cimnastik salonunda gittiğinizde (veya evde kol egzersizleri yaparken) , hafif ağırlıktaki dambılları ( küçük el halterleri) (1-4 kg) kullanınız . İlk önceleri en hafiften başlayarak kollarınızı ağırlık kaldırmaya alışırmalısınız . Zamanla değişik hareketleri de egzersiz programına katarak ağırlıkları artıracaksınız . vede böylece kol yağlarını eritme süreciniz başlayacaktır . Yapacağınız kol hareketleri zor olmayan triseps vede biseps hareketleri denilen ağırlığı kaldırıp indirme vede kolları yana kanat biçiminde açarak indirme hareketleridir . Zamanla değişik egzersiz kitaplarından kol hareketlerinizi çeşitlerndirebilirsiniz . Bu bölgesel kol zayıflama egzersizleri ile kısa sürede diri vede canlı kollara sahip olacağınızdan emin meydana gelebilir siniz . Bu ihareketlerin yanında rejim hapları vede çayları kullanmak ta 1 miktar avantaj sağlayabilir . !


Küçük kol halterlerini evde kullanarak kol incelmesi yöntemini uygulamak isterseniz bu ağırlıkları değişik alışveriş merkezlerinde 15-20 TL ye temin edebilirsiniz . Ayrıca tenis oynamak , ip atlamak , badmington masatenisi , voleybol , basketbol , yüzme gibi sporlar da kol sünmeleri vede sarkmalarının önüne geçerek kol incelmesini vede kollardan kilo vermeyi sağlamaktadır . Bu sporlarda kollarınızdaki adalenmeyi de orantılı dağıtarak erkeksi kollara sahip olma riskini en aza indirgemiş olursunuz . Kol inceltme egzersizleri 1 bölgesel zayıflama sürecidir . Bu süreci rejim vede rejim ile desteklemek için az yağlı vede yüksek proteinli rejim programları uygulamalısınız .

ETİKETLER: kolları zayıflatan hareketler , kolları zayıflatma hareketleri , kol zayıflatma , hareket ile zayıflama , hareket ile kol zayıflatma , kol zayıflatma

Zayıflama

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp