Bitkisel Sağlık Ürünleri

Geçmeyen İshal

 

Geçmeyen İshalin Sebep leri vede Çözümü hakkında teferruat lı açıklamalar aşağıdaki yazýmýzda

 

Geçmeyen İshalin Sebep leri vede Çözümü

 

İshal , diğer 1 adı da diyare oluþan bu emare , hastalık ollaraak kabul edilmemelidir . Çünkü bağırsak enfeksiyonundan kaynaklı 1 rahatsızlık olmaktadır . Ancak ishal(diyare) , bazen de önemli hastalıklara sebep meydana gelebilir . İshal durumları yetişkinlerde olduğunda pek büyük 1 mesele olmazken , bebek yada ufak çocuklarda dışkı Meselesi nda ishal(diyare) yada ishal(diyare) e benzer bir dışkı gerçekleştiğinde Tedavi(iyileþtirme) si için acilen doktora götürülmelidir .

 

İshalin % 100 Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileþtirme) si vede ürünler hakkında teferruat lı veri için tıklayın 

 

Bağırsağı kaplayan katman nın zehirlenme yada enfeksiyon kapma yada bu tür sebep lere bağlı oluþan farklı sebep lerle ishal(diyare) oluşur . Aynı zamanda C vitamini vede magnezyum gibi vitaminlerin de aþýrý alınmasından kaynaklı olarak bu rahatsızlık meydana çıkabilir . İshal olduğunuzda yiyecek vede sıvı bağırsaktan hızlı 1 biçimde geçer bu sebep le kalın bağırsak su ya da herhangi 1 sıvıyı soğuramadığından dolayı dışkı bağırsaklardan sulu ollaraak çıkar . İshal , hafife alınacak 1 rahatsızlık ollaraak görülse de aslında ciddiye alınması , tedbir alınması gereken 1 rahatsızlıktır . Bünyede aþýrý vakit süren ishal(diyare) sonrasında doktor kontrolü gerektirebilir .

 

İshal Tedavi(iyileþtirme) si için sulu yiyecekler tüketilebilinir . Bunun yanı sıra ilaçlar da kullanılabilir . İlaçlar , ishal(diyare) olduğunuzdan dolayı bağırsak çalışma aktivitesini yavaşlatarak Gýda maddesi geçişini azaltacaktır . Bu ilaçlara kaolin vede morfin adı verilir . İshal oluþan 1 kişiye düzenli bir şekilde yemek verilmeli vede yemekleri az vede yavaş yemelidir . Çocuklar için ise su kaybı mesele yaratıp ölüm tehlikesi yaşatabilir . Bu sebeple damardan su verme takviyesi dahi gerçekleştirilebilinir . Farklı 1 tedavi yolu da , ağız yoluyla şeker yada tuz verilerek ishal(diyare) rahatsızlığını giderebilirsiniz . Ve son ollaraak ishal(diyare) sebebi eğer bakterilerden kaynaklı ise antibiyotik kullanılarak kısa sürede bu rahatsızlık çözülebilinir .

 

 

 

Etiketler:   Geçmeyen İshal , Uzun Süreli İshal ,  ishal(diyare) Tedavi(iyileþtirme) , ishal(diyare) vede Tedavi(iyileþtirme) , ishal(diyare) nedir , ishal(diyare) ne demek

 


İshal

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp