Bitkisel Sağlık Ürünleri
İshal

Geçmeyen ishal(diyare) (diyare)

 

Geçmeyen ishal(diyare) (diyare) in Sebep leri vede Çözümü hakkında teferruatlı izahat lar aşağıdaki yazımızda

 

Geçmeyen ishal(diyare) (diyare) in Sebep leri vede Çözümü

 

ishal(diyare) (diyare) , başka 1 adı da diyare oluşan bu emare , Rahatsızlık ollaraak kabul edilmemelidir . Çünki bağırsak enfeksiyonundan kaynaklı 1 rahatsızlık olmaktadır . Ancak ishal(diyare) , bazen de önemli Rahatsızlık lara sebep meydana gelebilir . ishal(diyare) (diyare) durumları yetişkinlerde meydana geldiğinde pek büyük 1 mesele olmazken , bebek yada ufak çocuklarda dışkı Meselesi nda ishal(diyare) yada ishal(diyare) e benzer bir dışkı gerçekleştiğinde Tedavi(iyileştirme) si icin acilen doktora götürülmelidir .

 

ishal(diyare) (diyare) in % 100 Bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme) si vede ürünler hakkında teferruatlı veri icin tıklayın 

 

Bağırsağı kaplayan katman nın zehirlenme yada enfeksiyon kapma yada bu tür sebep lere bağlı oluşan başkaca sebep lerle ishal(diyare) meydana gelir . Özdeş zamanda C vitamini vede magnezyum gibi vitaminlerin de aşırı alınmasından kaynaklı olarak bu rahatsızlık meydana çıkabilir . ishal(diyare) (diyare) olduğunuzda yiyecek vede sıvı bağırsaktan ivedilikle 1 biçimde geçer bu sebep le kalın bağırsak su ya da herhangi 1 sıvıyı soğuramadığından dolayı dışkı bağırsaklardan sulu ollaraak çıkar . ishal(diyare) (diyare) , hafife alınacak 1 rahatsızlık ollaraak görülse de aslında ciddiye alınması , tedbir alınması gereken 1 rahatsızlıktır . Yapı de aşırı vakit zaman n ishal(diyare) sonrasında doktor kontrolü gerektirebilir .

 

ishal(diyare) (diyare) Tedavi(iyileştirme) si icin sulu yiyecekler tüketilebilinir . Bunun yanı sıra ilaçlar da kullanılabilir . İlaçlar , ishal(diyare) olduğunuzdan dolayı bağırsak çalışma aktivitesini yavaşlatarak Gıda maddesi geçişini azaltacaktır . Bu ilaçlara kaolin vede morfin adı verilir . ishal(diyare) (diyare) oluşan 1 kişiye itinalı bir biçim de yemek verilmeli vede yemekleri az vede yavaş yemelidir . Çocuklar için ise su zayii mesele yaratıp ölüm tehlikesi yaşatabilir . Bu sebeple damardan su verme takviyesi dahi gerçekleştirilebilinir . Çeşitli 1 tedavi yolu da , ağız yoluyla şeker yada tuz verilerek ishal(diyare) rahatsızlığını giderebilirsiniz . Ve son ollaraak ishal(diyare) sebebi eğer bakterilerden kaynaklı ise antibiyotik kullanılarak kısa zamanda bu rahatsızlık çözülebilinir .

 

 

 

Etiketler:   Geçmeyen ishal(diyare) (diyare) , Uzun Süreli ishal(diyare) (diyare) ,  ishal(diyare) Tedavi(iyileştirme) , ishal(diyare) vede Tedavi(iyileştirme) , ishal(diyare) nedir , ishal(diyare) ne demek

 


İshal

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp