Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İbrahim Saraçoğlu Halsizlik


İbrahim Saraçoğlu Halsizlik hakkında veri ler .


   İbrahim Saraçoğlu Halsizlik ,İbrahim Saraçoğlu Halsizlik mesele inin giderilmesine yardımcı oluþan bitkisel(doðal) yöntemler hakkında veri ler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .Aşırı Yorgunluk mesele inin giderilmesine yardımcı oluþan konular hakkında veri sahibi olmak istiyorsanız makalemize 1 göz atın .

İbrahim Saraçoğlu'nun Halsizlik Mesele ine Yardımcı Bitkisel(doðal) Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

    Yorgunluğa vede halsizliğe ne iyi gelir ? Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlu yorgunluk vede halsizlik için bitkisel(doðal) çözüm , yorgunluk vede halsizlik bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si . . Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlu havuç - kuru incir kürü ile sebebi bilinmeyen Umumi yorgunluk vede halsizliğin Tedavi(iyileştirme) edilebildiğini belirtmektedir .


   Bu kürde 2 adet büyük havuç vede 20 adet kuru incir kullanılacaktır . Her ikisi de farklı kaplarda hazırlanacak vede daha sonra karıştırılacaktır .

   Yarım litre klorsuz su tencere içinde kaynatılır . Su kaynamaya başladıktan sonra içerisine 2 adet taze vede gevrek oluþan büyük havuç , 4-5 cm uzunluğunda doğranıp ilave edilir . Bu havuç kürü , tencerenin ağzı kapatılarak vede kısık ateşte , 20 dakika haşlanır .

   Bir başka tencere içerisinde ise yarım litre klorsuz su kaynatılır . Kaynamaya başlayan suyun içerisine 20 adet kuru incir , bıçakla birer kez kesilerek , ilave edilir . Tencerenin ağzı kapatılır vede 15 dakika kısık ateşte incirler haşlanır .

   Farklı tencerelerde hazırlanan havuç vede kuru incir kürleri , aþırı ılımadan , birbirine karıştırılır . Tencerenin dibinde kalan incirler kaşıkla ezilerek çıkarılan incir suyu da alınmalıdır . Hazırlanan bu havuç - kuru incir kürü 1 cam şişe içerisine konduktan sonra buzdolabında saklanabilir . Şişedeki kür bittikçe yenisi hazırlanacaktır .

   Yorgunluk vede halsizlik için hazırlanan bu havuç - kuru incir küründen 20 gün boyunca , her gün kahvaltıdan 15 dakika evvel (aç karnına) 1 su bardağı kadar içilerek tüketilir . 20 gün tamamlandıktan sonra 7 gün küre ara verilir vede bu ara bittikten sonra tekrar 20 gün daha küre Daimi edilir . Verilen ara hariç , toplam 40 gün boyunca kür içilecektir .

   20 günlük kür 1 seferde hazırlanmamalıdır . Şişedeki kür bittikçe yenisi yapılmalıdır . Ayrıca , kuru incirler tencereye atılmadan önce incirlerin üzerindeki al pudra şekeri soğuk suyla yıkanarak temizlenmelidir .


İbrahim Saraçoğlu'nun Halsizlik Mesele ine Yardımcı Bitkisel(doðal) Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .


Etiketler : İbrahim Saraçoğlu Halsizlik , aşırı halsizlik , aşırı halsizlik nedir , emare leri , sebep leri , sebep leri , aşırı yorgunluk hakkında , aşırı yorgunluk giderici , bitkisel(doðal) yorgunluk giderici , aşırı yorgunluğun bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si , yorgunluk giderici yöntemler , yorgunluğu gidermek için yöntemler , yorgunluk giderici bitkisel(doðal) öneriler


Yorgunluk

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp