Bitkisel Sağlık Ürünleri
Varis

Varis(toplar damar genişlemesi) Ameliyatının Riskleri

  Varis(toplar damar genişlemesi) Ameliyatının Riskleri vede merak ettikleriniz

 

 

 

Varis(toplar damar genişlemesi) Ameliyatının Riskleri ,varis  hastalığının Tedavi(iyileştirme) si ,varis hastalığının Tedavi(iyileştirme) metod leri ,varis hastalığının bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme) yolları hakkında veri ler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır .varis hastalığı vede bu Rahatsızlık la alakalı bütün bilmek istediklerinizi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz .

 

 

  Hastalığının Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı % 100 Bitkisel(doğal) Ürünlerimizin Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 soru:

varis ameliyatı olduğunun ertesi günü kalbe giden kan pıhtısı sebebiyle rahatsızlanıyor , kalp masajı neticesinde kalp çalıştırlıyor fakat kan pıhtısının beyne gitmesi neticesinde müvekkilimin sağ tarafı felç halde . Böyle 1 Halin olması söz konusu mudur ? 

 cevap:

 GATA kalp damar cerrahi kliniği etlik ankara
Tel :   böyle 1 Halin olması muhtemeldir . yalnız damarda kan pıhtısı , felç gibi durumlar Varis(toplar damar genişlemesi) ameliyatına spesifik değildir . bütün ameliyatlarda bu biçim de risk mevuttur . varis ameliyatı bu riski dahada arttırırmı . hayır arttırmaz . başka ameliyatlarda risk ne ise Varis(toplar damar genişlemesi) ameliyatındada odur . Rahatsızkişi appandisit ameliyatı yada burun düzeltme ameliyatı olsaydı da özdeş risk vardı . iyi günler


Varis

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp