Bitkisel Sağlık Ürünleri
Vajinal Akıntı

Penis(erkeklikorganı) te Akıntı

Penis(erkeklikorganı) te Akıntı

 

     Erkeklerde Akıntı Veya Erkekte Penis(erkeklikorganı) te Akıntı Şikayeti Genellikle Cinsel İlişki İle Geçen Rahatsızlık ları Düşündürmektedir . . . Erkeklerde Akıntı Yapabilen Enfeksiyonların emare leri , Erkeklerde Penis(erkeklikorganı) Akıntısının Tanıları Hakkında Mütehassız ların Amade ladığı Detaylı Veri ler İçeren Makalemize Aşağıdan Ulaşabilirsiniz .

 

Vajinal Akıntı Tedavi(iyileştirme) si İçin %100 Natural Ürünlerimiz İçin Tıklayınız…

 

 

      Erkeklerde Akıntı , Penis(erkeklikorganı) te Akıntı Ve Klamidya


  Erkeklerde akıntı yada erkekte penis(erkeklikorganı) te akıntı şikayeti umumiyetle cinsel ilişki ile geçen Rahatsızlık ları düşündürmektedir . Gonore(bel soğukluğu) diğerbir deyişle Bel Soğukluğu(gonore) erkekte akıntı şikayetinin en sık sebep leri nden biridir . Klamidya enfeksiyonu da erkekte üretrit Meselesi na yol açar vede penis(erkeklikorganı) te akıntı şikayetine sebep olmaktadır . Erkeklerde nonspesifik uretrit yada nongonokoksik uretrit adı penis(erkeklikorganı) enfeksiyonuna yada ağrılı vede şişmiş testislere (epididimit Meselesi ) yol açabilir . Klamidya bakterisi ile erkek  temas ettikten takriben 7-21 gün içinde umumiyetle emare ler başlar . Ancak klamidya enfeksiyonu pek çook kişi de emare vermediği icin çoğu vakit nereden alındığı belli olmaz . Rahatsızlık bulaştıktan sonra Tedavi(iyileştirme) tam anlamıyla tamamlanıncaya dek bulaştırıcılık sürmektedir . emare leri Bel Soğukluğu(gonore) emare lerine çook benzediği icin sıklıkla gonore(bel soğukluğu) (bel soğukluğu)  ile karıştırılır . Ancak Bel Soğukluğu(gonore) Tedavi(iyileştirme) sine rağmen emare ler de azalma olmuyorsa klamidyoz düşünülür .

 

  Erkeklerde akıntı yapabilen klamidya enfeksiyonunun emare leri:

  •     Ağrılı idrar yapma , dizüri
  •     İdrar yaparken yanma hissi
  •     Penis(erkeklikorganı) ten akıntı gelmesi
  •     İdrar yolunun penis(erkeklikorganı) e açıldığı yerde kızarma vede şişlik .
  •     Bazı erkeklerde  hiiç emare vermeyebilir .

 


  Tanı penis(erkeklikorganı) ten gelen akıntının bir  laboratuvarda mikroskobik incelemesi yada kültür yapılması ile konulmaktadır . Antibiyotik Tedavi(iyileştirme) si ile netice kısa zamanda alınır vede erkekte üretrit sebebi de oluşan klamidya enfeksiyonu Tedavi(iyileştirme) edilebilmektedir . Ancak Tedavi(iyileştirme) deki esas prensip cinsel eşlerin her ikisinin de  1 arada Tedavi(iyileştirme) edilmesidir . Tedavi(iyileştirme) edilmediği takdirde erkekte Sperm(meni) yollarında Enfeksiyon vede tıkanma oluşturarak kısırlığa sebep meydana gelebilir . Bu enfeksiyondan korunmak icin en iyi yol cinsel ilişkide prezervatif kullanılması vede tek eşli 1 cinsel yaşamdır .


  HPV virüsü erkeklerde akıntı , penis(erkeklikorganı) te akıntı gibi 1 şikayete sebep olmaz vede bu biçim de 1 bulgu vermez .

 

 

Vajinal Akıntı Tedavi(iyileştirme) si İçin %100 Natural Ürünlerimiz İçin Tıklayınız…

 

 

 

Etiketler: vajinal akıntı , mantar hastalık , vaginal koku , vaginal akıntı , genital kaşıntı , vaginal kaşıntı , al akıntı , vaginal akıntılar , kokulu akıntı , mantar hastalığı Tedavi(iyileştirme) si , kanlı akıntı , mantar hastalığı belirtileri , genital akıntı , genital bölge mantarları , genital akıntılar .

 

 


Vajinal Akıntı


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp