Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Uyuşturucu Resimleri

 

Uyuşturucu Resimleri hakkında Umumi veri ler;

 

Uyuşturucu kullananların resimlerinde de farkedileceği gibi uyuşturucu komple insanı değiştiren 1 zararlı maddedir . . .Hücreleri uyuşturan zamanla öldüren , sigara(tütün mamülleri) dahil tüm uyuşturucular en çok beyine vede sinir sistemine zarar vermektedir . Sitemizde uyuşturucu resimlerine özendirici olma tehlikesi oluşturduğundan yer vermedik . Bunun yerine yuşturucunun zararları nelerdir uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için neler yapılmalıdır konu hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . 

 

Sitemizde bulunan UYUŞTURUCU Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli oluþan %100 bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri almak için tıklayınız . . . .     

 

    Yunanca uyku anlamında ki "narke"den gelen vede İngilizce'ye "narkotik" ollaraak geçen uyuşturucu sözcüğü , uyuşturma özelliği olan , uyuşturan , duymaz hale getiren demektir .


    Uyuşturucu madde kavramı umumiyetle , uyuşturma özelliğine sahip maddeleri anlatım eder .Ancak , keyif veren , kışkırtan , yatıştıran , uyanıklık sağlayan kimi maddeler içinde kullanılmaktadır .

 

       Uyuşturucu maddeler; merkezi sinir sistemini etkileyerek kullanan kişinin ruhsal vede fiziksel dengesini bozan; bu kişide fiziksel vede ruhsal bağımlılığa yol açan; kişisel vede toplumsal yönden ekonomik vede sosyal çöküntü oluşturan maddelerdir .


Uyuşturucu Sorunu

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp