Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Yağ Bezesi Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si


Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si mümkün oluþan rahatsızlık verici durumlardan biri de yüzümüzde oluşan yağ bezesidir . Yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si ile giderilebilen küçük 1 mesele olup kişinin endişe etmediği durumlardadır . Bu sayfada sizlere yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si hakkında avantaj lanacağınız veri ler sunuyoruz .

Yağ Bezesi Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si Hakkında:


Urun nerede olduğu vede büyüklüğü bölgesel (kısmı ) narkozla amaliyat edilerek alınır . Amaliyatla ur alınır vede pek mesele çıkmaz . Çoğunlukla ur amaliyatla alınsada vücudun başka 1 noktasında tekrar çıkabilir .

Prof . Erkan Topuz Yağ Bezesi:

Prof .Dr . Erkan TOPUZ , cilt altında hareket halinde oluþan tümörümsü oluşumlar pek çok kişide görülür . Bunlar selim tabiatlı yağ bezeleridir . Lipom adı verilen bu bezeler ömür boyu herhangi 1 şikayete yol açmayabilir şeklinde konuştu .

Ailesinde lipom olanlarda daha sık görülür . Lipomlar mikrop kaptığında mesele yaratabilir . Özellikle renk değiştirme , kızarma , büyüme gibi durumlarda dikkatli olmak gereklidir . Çok çok nadir de olsa selim lipomlar habis tümörlere dönüşebilir . Zamansız büyüme gösteren lipomlar muhakkak ameliyatla çıkarılmalı . Daha sonra da patolojik neticesine bakılmalı . Eğer sonuç kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi çıkarsa tümör ameliyatla geniş ollaraak çıkarılır . Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için gıdaalımı nize çok dikkat edin , düzenli egzersiz yapın , sigara(tütün mamülleri) vede alkolden uzak durun .

Yağ Bezesi Bitkisel(doðal) Çözüm:


Herbalist Tarkan Güveloğlu yağ bezesinin bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si için evde yapabileceğimiz doğal 1 kür önerdi .

Yağ bezesi bitkisel(doðal) kürü:


Biberiye yağını , pamugun üzerine 1-2 damla damlatıp , akşamları 1 kez yağ bezesinin üzerine sürün . 15 Gün kullanın .Etiketler:
yağ bezesi , bitkisel , çözüm , yağ bezesi bitkisel , yağ bezesi Tedavi(iyileştirme) , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si nedir , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si hakkında , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si ile , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si sayesinde , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si varmı , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si mümkünmü , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si tesirli mi , yağ bezesi bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) sinin


Tedavi

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp