Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kıl Kurdu Tedavi(iyileştirme) si


Dr . kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si için önerdiği şifalı bitkileri açıklıyor . Dr . kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si için önerdiği şifalı bitkilerin hazırlanışı , uygulanışı , vede etkileri hakkında veri leri bu yazıda bulabilirsiniz .

Bitkisel(doðal) Yollarla Kıl Kurdu Tedavi(iyileştirme) si


Malzemeler:


- Havuç ,
- Soğan ,
- Kuşkonmaz ,
- Patlıcan unu ,
- Sarmısak ,
- Zeytinyağı ,
- Sirke ,
- Süt .

Hazırlanışı vede kullanım şekli:


- Rendelenmiş havuç , dövülmüş soğanla 1 arada suda kaynatılır . Süzülerek elde edilen sıvıya sirke ilave edilerek karıştırılır . Hazırlanan bu karışımla makat , rahatsızlık süresince günde 2 sefer yıkanır .

- Kuşkonmaz , zeytinyağı ile 1 arada dövülerek ezilir . Elde edilen karışıma kurutulmuş patlıcan unu ilave edilerek merhem kıvamına gelinceye kadar süt ile yoğrulur . Hazırlanan merhemden rahatsızlık süresince günaşırı makata sürülür .

- Sarımsaklar dövülüp ezildikten sonra süt ile pişirilir . Süzülerek elde edilen sıvıdan yemekten sonra vede yatmadan önce 1 fincan ısıtılarak içilir .

- Rahatsızlık süresince makat , her gün üç saat ara ile sirkeli su ile yıkanarak lavman yapılır .


Etiketler: kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si , kıl kurdu , Tedavi(iyileştirme) , Tedavi(iyileştirme) si , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si için , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si hakkında , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si nedir , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si nedir , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si nasıl olur , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si için önerdiği bitkiler , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si için bitkisel(doðal) kür , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si için bitkisel(doðal) kür , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si için önerdiği şifalı bitki , kıl kurdu Tedavi(iyileştirme) si vede önlemler

Tedavi

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp