Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Prostat Hastalığı Tedavi(iyileştirme) si


Prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si için neler yapılmalı ? Sorusuna yanıt ollaraak prostat hastalığı  Tedavi(iyileştirme) si hakkında avantaj lanacağınız veri ler bu yazıda yer almaktadır . Genellikle basitce düzeltilebilen geçici 1 durumdur . Ne mevcut ki bazen daha ciddi mesele lere işaret edebiliyor .

PROSTAT HASTALIĞI TEDAVİSİNDE ŞİFALI BİTKİLER


Günümüzde her hastalıkta olduğu gibi prostat Tedavi(iyileştirme) sinde de avantaj lı olabilecek şifalı bitkiler vardır . Bu yazıda prostat Tedavi(iyileştirme) sinde şifalı bitkiler hakkında veri ler yer alıyor .

Prostat Hastalığı Tedavi(iyileştirme) sinde Şifalı Bitkiler Nelerdir ?

Erkeklerin önümüzdeki yaşlarda korkulu rüyası prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) sinde şifalı bitkiler:


* 10 gr hazenbel , 10 gr kereviz yaprağı yada tohumu ayrı ayrı birer litre su ile 10 dakika kaynatılır . 30 dakika demlendirilerek , sabah akşam tok karnına birer su bardağı ayrı ayrı içilir . Bu terkiplerin içilmesine Bir ay süre iledevam edilmelidir .

* 250 gr brokoli 1 litre su ile 4 dakika kaynatılır . Günde 1 kaç bardak içilir .

* 8 litre kaynar suyun içine 500 gr sarı kantaron konularak 40 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür . Buzdolabında saklanan karışımdan sabah , öğle , akşam yemeklerden 1 saat önce 1er bardak içilir .

* At kestanesi , tam açılmamış servi kozalağı , mazı yaprağı , ardıç tohumu , ökse yaprağı , ayrık kökü vede maydanoz gibi bitkilerin çayları günde 3-4 bardak içilir .

* Kenevir , kereviz tohumu ile 1 arada kaynatıldıktan sonra balla tatlandırılarak macun yapılıp yemeye Daimi edilir .

* Isırgan otu prostat büyümesinden kaynaklanan idrar zorluğunu rahatlatır .

* Bir su bardağı kaynar suya , 10 gr funda konulur . 10 dakika bekletildikten sonra günde 2-3 bardak içilir .

* Maydanoz kaynatılarak suyundan günde 3 su bardağı içilir .

* Prostat iltihabı için her gece 1 litre suda 1-2 soğan sabaha kadar bekletilerek , sabahları aç karna içilir .

 

Etiketler: prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si , prostat , Tedavi(iyileştirme) , Tedavi(iyileştirme) si , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si için , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si hakkında , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si nedir , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si nasıl olur , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si için bitkiler , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si için bitkilse kür , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si için şifalı bitki , prostat hastalığı Tedavi(iyileştirme) si vede önlemler

                                  Prostat İçin Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) Olarak Kullanacağınız Ürünler İçin Tıklayınız . . .
Tedavi

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp