Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Rahimde Mantar Tedavi(iyileştirme) si


Rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si nedir ? Sorusuna yanıt ollaraak ; rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır . Rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si hakkında veri sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize muhakkak göz atmalısınız .

Rahim(uterus) Mantarının Sebep leri

Rahim(uterus) mantarının ana sebebi 1 mantar türü oluþan candida albicans’tır . Sağlıklı kadınlarda , olaðan ollaraak ağız içinde bulunan 1 mantardır . Bu hastalığın emare si , kaşıntıyla 1 arada al renkli 1 akıntıdır . Elden geldiğince mantarlı bölgeyi kaşımamak vede hastalığın başka bölgelere de bulaştırmamak gereklidir . Kirli çamaşırlar iyi yıkanmalı vede durulama suyunda da dezenfekte ilaçlar kullanılmalıdır . Rahim(uterus) mantarına sebep oluþan candida albicans mantarı çok bulaşıcıdır , bu sebep le kişisel temizliğinize önem vermeli vede diğer bölgelere de bu rahatsız edici mantar hastalığını bulaştırmamak için dikkatli olmalısınız .

Rahim(uterus) Mantarı Tedavi(iyileştirme) si için tavsiyeler


Temiz 1 kabın içine 100 gram kadar vazelin , yarım kahve fincanı kükürt vede bu karışımı merhem haline getirecek kadar suyla 1 arada karıştırılıp , mantarlı bölgeye günde 2 kez uygulanır .

Rahim(uterus) Mantarının Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si için Gereken Şifalı Bitkiler

Çörek otu , Kasnı ağacı (şeytan aksi ) , Ada Çayı , Beş parmak otu , Kekik , Bal

Rahim(uterus) Mantarının Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si için karışımın hazırlanışı:

•Çörek otunun taneleri sert 1 zeminde dövülerek ezilir . Ezilen taneler on beş dakika süre ile kaynar suda demlenir . Süzülerek elde edilen sıvı dinlendirildikten sonra , Tedavi(iyileştirme) süresince günde üç fincan içilir .
•Kasnı ağacının kökleri 1 saat süre ile suda kaynatılır . Süzülerek elde edilen sıvı banyo suyuna karıştırılır . Hazırlanan bu karışımla günde 2 kez oturak banyosu yapılır .
•Ada çayı , kekik otu yada beş parmak otu yirmi dakika süre ile kaynar suda bekletilir . Süzülerek elde edilen sıvı , şerbet kıvamına gelinceye kadar bal ile tatlandırılarak karıştırılır . Hazırlanan şerbetten Tedavi(iyileştirme) süresince günde üç bardak ısıtılarak içilir .Etiketler:
rahimde , mantar , Tedavi(iyileştirme) si , Tedavi(iyileştirme) , rahimde mantar , rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si , mantar Tedavi(iyileştirme) si , rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) sinde , rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si nedir , rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si hakkında , şifalı bitkilerle rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si , rahimde mantar Tedavi(iyileştirme) si ile , rahimde mantar hastalığı , mantar hastalığı için , mantar hastalığı için bitkiler , rahimde mantar hastalığı için , rahimde mantar hastalığı için şifalı bitkiler , rahimde mantar hastalığı için şifalı bitkiler hakkında , rahimde mantar hastalığı için şifalı bitkiler ile , rahimde mantar hastalığı için şifalı bitkiler nelerdir , rahimde mantar hastalığı için şifalı , rahimde mantar Tedavi(iyileştirme)

Tedavi

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp