Bitkisel Sağlık Ürünleri
Sperm azlığı

SPERM SAYISINI ARTIRAN YİYECEKLERSperm(meni) sayısını artıran yiyeceklere geçmeden önce hem kadın hem de erkekte üreme(eşey) potansiyelini menfii etkileyen bazı etkenler e dikkat etmemiz gereklidir .


Sigara(tütün mamülleri)yı Bırakmalısınız: Sigara(tütün mamülleri) 1 çook sağlık mesele inin yanısıra üreme(eşey) sağlığı üzerinde de menfii etkilere sahiptir . Hususiyetle erkeklerde Sperm(meni) sayısının azalmasında bariz 1 etkiye sahiptir .

Alkolden Uzak Durun: Alkol de sigara(tütün mamülleri) gibi üreme(eşey) potansiyeliniz üzerinde menfii etkilere sebep olur .Yine erkeklerde Sperm(meni) azlığının önemli sebep leri nden biridir .

Bağımlılık Yapan İlaç vede Maddelerden Uzak Durun: Çeşitli uyuşturucu maddeler Sperm(meni) sayı vede hareketliliğinin azalamasına yol açar .

Kafein: Çay , kahve vede kolalı içecekler gibi maddelerin kapsadığı kafeinin yüksek miktarlarda tüketilmesi bayanlarda gebelik şansını azaltabilir .

Sperm(meni) Sayısını , Kalitesini vede Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler;ÇİLEK: İçeriğineki E vitamini sayesinde Sperm(meni) miktarında artış sağlayabilir .Ayrıca cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırması da seks dürtüsünün artmasına sebep oluyor .Olumlu etkileri günde 2 kase çilek tüketilmesi halinde 1 hafta içerinde görülebilir .

AVOKADO:  İçeriğindeki esas yağ asitleri vede antioksidanlarıyla seks hormonlarının üretimini hızlandırır .Haftada 3 kez tüketilmesi halinde etkileri 2 hafta dahilinde görülmeye başlar . Sperm(meni) sayı vede hareketliliği üzerinde oldukça önemli olumlu etkileri mevuttur .

ZENCEFİL: İçeriğindeki etken maddeler sayesinde bedeni n ısısını artırarak kadın vede erkekte uyarıcı etki eder .Erkeklerde ereksiyon zaman sinin uzamasını sağlar .Haftada 4 kez 1 tutam zencefil kullananlar etkileirni 1 saat dahilinde görmeye başlayabilirler .

DOMATES: Tam 1 A Vitamini deposudur .A vitamini seks hormonlarının üretimini hızlandırır .2 hafta boyunca günde 1 domates tüketmeniz halinde etkilerini görmeye başlayacaksınız .

MUZ , İNCİR: Tıpkı çikolata yendiğinde olduğu gibi beyindeki mesut luk hormonu serotonin seviyesini yükseltir .

HAVUÇ: İçeriğindeki şeker kana çook ivedi karışarak efor seviyesini ivedilikle biçimde artırır .Cinsel performansın artırılması icin ideal 1 besindir .Sperm(meni) Sayısını Ve Kalitesini Artıran Şifalı Kür (Prof .Dr . İbrahim Saraçoğlu)Prof . Dr . İbrahim Saracoğlu erkeklerde Sperm(meni) saysını arttıran vede Sperm(meni) kalitesini de yükselten şifalı bitkisel(doğal) keçiboynuzu vede incir kürünü açıkladı .Bu kürlerde yer alan Gıda vede bitkileri Sperm(meni) arttırıcı bitkiler bölümümüzde zaten yazmıştık .Şimdi de bu bitki vede gıdalar i kullanarak amade layabileceğimiz kürleri hocamızdan okuyalım .Erkeklerde Sperm(meni) sayısını , kadınlarda ise Doğu(şark) (garp) rganlığı artıracak bitkisel(doğal) Kürler İbrahim Saraçoğlunun çalışması neticesi ortaya çıkmış . Bu sayede çacuk sahibi olamayan kişilerin , çocuk sahibi olma umudu da artmış oldu .

KEÇİBOYNUZU KÜRÜ : 6-7 adet keçiboynuzunu yarım lt suda 6 dakika kaynatın . Sabah akşam aç karnına suyunu için . Bu kür özdeş zamanda akciğer ödemi , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i , allerjik astım (iltihabi nefes darlığı) gibi Rahatsızlık larada çook avantaj lıdır .

İNCİR KÜRÜ : 8-9 adet kuru inciri iyice yıkayın . Yarım litre suda kaynatttıktan sonra sabah akşam , aç karnına suyunu için . İncir kürü kadınlarda da Doğu(şark) (garp) rganlığı artırdığından her 2 eşin 1 arada kullanması daha avantaj lı olur sanırım .

* Bu kürleri 20-25 gün uygulamanız gerekecektir .


Sperm(meni) Arttırıcı Bitkilerin Kullanımı Ne Kadar teminat li ?

Sperm(meni) arttırıcı bitkiler vede kullanımları hakkında söyleyebileceğimiz en esas şey natural olmaları sebebi yle aşırı dozlarda kullanmamaya dikkat etmek kaydıyla katiyetle zararsız olduklarıdır .Yine de size tavsiyemiz Sperm(meni) arttırıcı kür , bitki yada bitkisel(doğal) ürün kullanmadan önce muhakkak doktorunuza danışmanızdır .


Sperm(meni) Arttırıcı MacunSon vakitler da hususiyetle tvlerde sıkça yer alan 1 kürden de bahsedelim .Sayfamızda yukarıda Sperm(meni) arttırıcı hususi liğine değindiğimiz keçiboynuzu macunumuzun esas gereç si olacak .

Sperm(meni) arttırıcı macun icin lüzumlu gereç ler:

  • 1kilo keçiboynuzu pekmezi
  • 50 gram arı sütü (saf)
  • 50 gram polen
  • 50 gram zencefil
  • 50 gram zerdeçal


Karışımı amade layacağımız gereç leri eksiksiz edindikten sonra sıra geldi tamamen natural kapsam li Sperm(meni) arttırıcı karışımımızı neşekilde amade lyacağımıza vede neşekilde kullanacağımıza .

Öncelikle bütün gereç leri karıştırın .Sabah vede akşam 1 yemek kaşığı yiyin .Bu karışımı kullanırken daha iyi netice alabilmek icin özdeş zamanda çekirdekli kara üzüm kompostosu da içebilirsiniz . Özdeş biçim de kompostoyu da sabah vede akşam 1 bardak içmelisiniz .Yine kürü destekleyebileceğiniz 1 başka natural ürün de nohut .Haftada en az 1 kere koyun etiyle pişirilmiş nohut yemeği yemeniz de kürün tesiri ne olumlu yönde katkı yapacaktır .

Tüm bu tüketilmesini önerdiğimiz gereç lerde yoğun miktarda Sperm(meni) arttırıcı vede Sperm(meni) hareketliliğini artıran etken maddeler bulunmaktadır .ETİKETLER: sperm , Sperm(meni) sayısı , Sperm(meni) artıran yiyecekler , Sperm(meni) sayısını artıran yiyecekler , Sperm(meni) azlığı


Sperm azlığı


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp