Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

SPERM SAYISINI ARTIRAN YİYECEKLERSperm(meni) sayısını artıran yiyeceklere geçmeden önce hem kadın hem de erkekte üreme potansiyelini menfii etkileyen bazı faktörlere dikkat etmemiz gereklidir .


Sigara(tütün mamülleri)yı Bırakmalısınız: Sigara(tütün mamülleri) 1 çok sağlık mesele inin yanısıra üreme sağlığı üzerinde de menfii etkilere sahiptir .Özellikle erkeklerde Sperm(meni) sayısının azalmasında bariz 1 etkiye sahiptir .

Alkolden Uzak Durun: Alkol de sigara(tütün mamülleri) gibi üreme potansiyeliniz üzerinde menfii etkilere sebep olur .Yine erkeklerde Sperm(meni) azlığının önemli sebep leri nden biridir .

Bağımlılık Yapan İlaç vede Maddelerden Uzak Durun: Çeşitli uyuşturucu maddeler Sperm(meni) sayı vede hareketliliğinin azalamasına yol açar .

Kafein: Çay , kahve vede kolalı içecekler gibi maddelerin içerdiği kafeinin yüksek miktarlarda tüketilmesi bayanlarda gebelik şansını azaltabilir .

Sperm(meni) Sayısını , Kalitesini vede Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler;ÇİLEK: İçeriğineki E vitamini sayesinde Sperm(meni) miktarında artış sağlayabilir .Ayrıca cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırması da seks dürtüsünün artmasına sebep oluyor .Olumlu etkileri günde 2 kase çilek tüketilmesi halinde 1 hafta içerinde görülebilir .

AVOKADO:  İçeriğindeki esas yağ asitleri vede antioksidanlarıyla seks hormonlarının üretimini hızlandırır .Haftada 3 kez tüketilmesi halinde etkileri 2 hafta içerisinde görülmeye başlar . Sperm(meni) sayı vede hareketliliği üzerinde oldukça önemli olumlu etkileri vardır .

ZENCEFİL: İçeriğindeki etken maddeler sayesinde vücudun ısısını artırarak kadın vede erkekte uyarıcı etki eder .Erkeklerde ereksiyon süresinin uzamasını sağlar .Haftada 4 kez 1 tutam zencefil kullananlar etkileirni 1 saat içerisinde görmeye başlayabilirler .

DOMATES: Tam 1 A Vitamini deposudur .A vitamini seks hormonlarının üretimini hızlandırır .2 hafta boyunca günde 1 domates tüketmeniz halinde etkilerini görmeye başlayacaksınız .

MUZ , İNCİR: Tıpkı çikolata yendiğinde olduğu gibi beyindeki mesut luk hormonu serotonin seviyesini yükseltir .

HAVUÇ: İçeriğindeki şeker kana çok çabuk karışarak efor seviyesini hızlı biçimde artırır .Cinsel performansın artırılması için ideal 1 besindir .Sperm(meni) Sayısını Ve Kalitesini Artıran Şifalı Kür (Prof .Dr . İbrahim Saraçoğlu)Prof . Dr . İbrahim Saracoğlu erkeklerde Sperm(meni) saysını arttıran vede Sperm(meni) kalitesini de yükselten şifalı bitkisel(doðal) keçiboynuzu vede incir kürünü açıkladı .Bu kürlerde yer alan Gıda vede bitkileri Sperm(meni) arttırıcı bitkiler bölümümüzde zaten yazmıştık .Şimdi de bu bitki vede gıdalar i kullanarak hazırlayabileceğimiz kürleri hocamızdan okuyalım .Erkeklerde Sperm(meni) sayısını , kadınlarda ise doğurganlığı artıracak bitkisel(doðal) Kürler İbrahim Saraçoğlunun çalışması neticesi ortaya çıkmış . Bu sayede çacuk sahibi olamayan kişilerin , çocuk sahibi olma umudu da artmış oldu .

KEÇİBOYNUZU KÜRÜ : 6-7 adet keçiboynuzunu yarım lt suda 6 dakika kaynatın . Sabah akşam aç karnına suyunu için . Bu kür aynı zamanda akciğer ödemi , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i , allerjik astım gibi hastalıklarada çok avantaj lıdır .

İNCİR KÜRÜ : 8-9 adet kuru inciri iyice yıkayın . Yarım litre suda kaynatttıktan sonra sabah akşam , aç karnına suyunu için . İncir kürü kadınlarda da doğurganlığı artırdığından her 2 eşin 1 arada kullanması daha avantaj lı olur sanırım .

* Bu kürleri 20-25 gün uygulamanız gerekecektir .


Sperm(meni) Arttırıcı Bitkilerin Kullanımı Ne Kadar Güvenli ?

Sperm(meni) arttırıcı bitkiler vede kullanımları hakkında söyleyebileceğimiz en esas şey doğal olmaları sebebi yle aşırı dozlarda kullanmamaya dikkat etmek kaydıyla katiyetle zararsız olduklarıdır .Yine de size tavsiyemiz Sperm(meni) arttırıcı kür , bitki yada bitkisel(doðal) ürün kullanmadan önce muhakkak doktorunuza danışmanızdır .


Sperm(meni) Arttırıcı MacunSon günlerde özellikle tvlerde sıkça yer alan 1 kürden de bahsedelim .Sayfamızda yukarıda Sperm(meni) arttırıcı özelliğine değindiğimiz keçiboynuzu macunumuzun esas gereç si olacak .

Sperm(meni) arttırıcı macun için lüzumlu gereç ler:

  • 1kilo keçiboynuzu pekmezi
  • 50 gram arı sütü (saf)
  • 50 gram polen
  • 50 gram zencefil
  • 50 gram zerdeçal


Karışımı hazırlayacağımız gereç leri eksiksiz edindikten sonra sıra geldi tamamen doğal içerikli Sperm(meni) arttırıcı karışımımızı nasıl hazırlyacağımıza vede nasıl kullanacağımıza .

Öncelikle tüm gereç leri karıştırın .Sabah vede akşam 1 yemek kaşığı yiyin .Bu karışımı kullanırken daha iyi sonuç alabilmek için aynı zamanda çekirdekli kara üzüm kompostosu da içebilirsiniz .Aynı şekilde kompostoyu da sabah vede akşam 1 bardak içmelisiniz .Yine kürü destekleyebileceğiniz 1 diğer doğal ürün de nohut .Haftada en az 1 kere koyun etiyle pişirilmiş nohut yemeği yemeniz de kürün tesiri ne olumlu yönde katkı yapacaktır .

Tüm bu tüketilmesini önerdiğimiz gereç lerde yoğun miktarda Sperm(meni) arttırıcı vede Sperm(meni) hareketliliğini artıran etken maddeler bulunmaktadır .ETİKETLER: sperm , Sperm(meni) sayısı , Sperm(meni) artıran yiyecekler , Sperm(meni) sayısını artıran yiyecekler , Sperm(meni) azlığı


Sperm azlığı


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp