Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sistite Hangi Bitki İyi Gelir

 

Sistite Hangi Bitki İyi Gelir hakkında Umumi veri ler;

 

Sistite hangi bitkiler iyi gelir , hangi bitkilerle sistite şifa bulunur bu konu hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . Konunun teferruat ları vede daha aþırı ayrıntılı veri ler sayfamızın içeriğinde mevcuttur .

 

Sitemizde bulunan SİSTİT Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli oluþan %100 bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri almak için tıklayınız . . .

 

Sistitin Tedavi(iyileştirme) si:

1-) Feces’den sonra (dışkı ) makat kağıtla silindikten sonra tekrar yıkanmalı
2-) Cinsel münasebetten sonra hemen gusul abdesti almak mümkün değilse , önce cinsel organlar yıkanır .
3-) İdrar yolları için iyi gelen şifalı bitki çayları içilmelidir vede bunların başında çörekotu- , ZYE- , altınbaşakotu- , atkuyruğuotu- , ısırganotu- , yada ardıç kozalağı preparatları , Gökçek Tonik vede Gökçek İksiri gelir .
4-)Hastalık ilerlemişse muhakkak antibiyotik ilaçların kulanılması gereklidir .
5-) Antibiyotik ilaçlardan sonra tahrip oluþan bağırsakflorası vede idraryolları florası Gökçek İksiri , Gökçek Tonik vede ZYE ile yenilemek (regenerasyon) vede immün sistemini kuvvetlendirmek için gereklidir .


Sağlıklı kalabilmenin vede sağlıklı yaşayabilmenin en önemli faktörü kılcal kandolaşımıdır , çünkü vitamin , mineral , aminoasit , Enzim(enzyme) vb . , besleyici maddenin hücrelere ulaşması vede mikroplarla mücadele eden maktofaj , T vede B- Hücreleri gibi müdafa mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır . Gökçek İksiri ile Tedavi(iyileştirme) olmak mümkündür , tabii doğru beslenirseniz Tedavi(iyileştirme) sürecide o oranda kısalır . Gökçek İksiri vücudu curuflar'dan arıtır , itihaplı hastalıkları iyileştirir vede bağışıklık sistemini güçlendirir . Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları , deri hastalıkları vede her türlü allerjiyi iyileştir .

Asla peynir yememeli , çünkü asidoza vede Enfeksiyon lanmaya sebep olur . Siyah çay , kahve vede kola içmemeli , çünkü bağırsakları kurutur vede vitamin , mineral vede aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler . Et vede et mamülerine 5-6 ay aravermek gereklidir , çünkü asidoza sebep olur , buda birçok hastalığın ana kaynağıdır . Akşam yemeği yerine çok az yoğurt , meyve yada salata yenebilir yada sebze çorbası içilebilir . Hayvansal gıdalar , tahıl , bakliyat vede hamurlu yiyecekler akşam yenirse tam sindirilmez vede zamanla mesele lere sebep olur . Ne kadar hamurlu Gıda o kadar yağ oluşur , çünkü nişasta glukoza (şekere) dönüşür , şekerde yağa döşerek vucutta depolanır . Gökçek rejim

 

 


Sistit


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp