Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Siroz(cirhosis) Hastasının Ömrü

Siroz(cirhosis) Hastasının Ömrü vede merak ettikleriniz: Siroz(cirhosis) Hastasının Ömrü , Siroz(cirhosis) Tedavi(iyileştirme) si Varmıdır , Siroz(cirhosis) İçin ,siroz sebep leri ,siroz hastalığının Tedavi(iyileştirme) si ,siroz hastalığının Tedavi(iyileştirme) yöntemleri ,siroz hastalığının bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yolları hakkında veri ler aşağıdaki makalede yer almaktadır .

Siroz(cirhosis) Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı % 100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimizin Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 

1 .)Hastanın çalışması ne kadar doğrudur . . ?yorgunluk karaciğer fonksiyonları üzerinde hücre yıkımı türü nden menfii etki yapar mı . .kesin çalışmayı bırakmasını önerir misiniz . . ?

2 .)Arada sırarada hastanın canı yağlı yiyecekler çekiyor . .teflonda yağ konulmaksızın yağsız köftelik etin "kavrulması"belki hormonsuz domatesin suyuyla ne kadar doğrudur . . ?yada sade et ollaraak . . ?sonuçta yağsızda olsa kavurma diye soruyorum . .

3 .)Az miktarda da olsa tuzlu yemesi hastalığını etkiler mi . . ?çünki arada sırada tuzsuz yediğinde tansiyonu düşüyor . .

4 .)Doktorunun tavsiyeleri dışında ben kendim nette Siroz(cirhosis) (cirhosis) hakkında araştırmalar yaptım . .hastalık benim gözlemlerime göre şu an "kompanse" aşamada . .

Uludağ ünv ."nin 1 yazısına göre kompanse aşama yıllık 10 kadar "dekompanse" oluyormuş . .hücreler kendi kendini yok ediyormuş . .ii bakılsa bile bu olmaya Daimi eder mi . .yıllık 10 cicarı dekompanse olması şu an karaciğer 20-25 dekompanse ise hastanın 6-7 yıl ömrü kaldığını mı işret ediyor . .

Çünkü sonuçta dekompanse aşamadaki hasların 10-15 i 5 yıla kadar yaşayabiliyor muş en çok . .bu Rahatsızkiþi 85"lik gilimde olsa bu ömrünün 6 yıl cicarı olduğunu mu gösteriyor . .yoksa ben mi yanlış anlıyorum . .çünki doktoru bize yada kendisine bu konuda bi açıklama yapmadı . .(bu Sual çok önemli aydınlatırsanız çok sevinirim) 5 .)enginar tablet yada devedikeni tohumlarını aþırı miktarda tüketmesi sakınca doğrur mu . . ?yan etki yapar mı . . ?

6 .)Hastalık kilo verdiren bi hastalık olduğuna göre kendi kendine kilo verme amaçlı rejim yapması nekadar doğrudur . .kilosonu sabit tutması yada koruması gerekmez mi . .(kilolu olmasına rağmen . .)gerçi karaciğerden kanın devir daiminin kolaylaşması için kilo verebilmeli amma kilo vermesi rejim neticesi ii .mi . . ?

7 .)Arada sırada yağlı gıdalar i canı çok isteyince pek nadirde olsa kaçırıyor amma bana demiyor . .ben farkediyorum . .bunun sakıncası mevcut mıdır . . ?

-HASTA HAKKINDA BU HASTALIKLA ALAKALI GENİŞ BİLGİ VERMEM GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZIMI BİRAZ UZUN TUTTUM . .CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TŞK .EDERİM SİZE . .ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN . .Siroz(cirhosis) hastalarında Siroz(cirhosis) (cirhosis) un evrelemesi için child sısnıfalaması en çok kullanılır .

 

child A- kompanse Siroz(cirhosis) (cirhosis) dur .

child B- dekompanse Siroz(cirhosis) (cirhosis) başlamıştır . karaciğer nakli yapılmak üzere araştırmalara başlanmalıdır .

child C - de karaciğer nakli olmaksızın 2 yıllık yaşam süresi %50 den aşağıdadır .Child a oluþan 1 kişide kendini yormadan çalışmasında 1 mesele olmaz . child A durumu yıllarca sürebilir .
Rejim veri lerini 1 diyatisyen almalısınız . hastanın hipertansiyonu vede karında asit sıvısı yoksa az tuzlu yenmesinde sakınca olmaz .


Diğer bitkisel(doðal) şeylerle alakalı olumlu 1 veri m yok . karaciğeri korumaya yönelik ilaçlar vede vitaminler var . 1 gastroenetrologa başvurarak bunları almanızı öneriririm .


ETİKETLER:   siroz hastasının ömrü , Siroz(cirhosis) (cirhosis) hastasının son hali , Siroz(cirhosis) (cirhosis) hastasının gıdaalımı si , Siroz(cirhosis) (cirhosis) hastasının ölümü , Siroz(cirhosis) (cirhosis) hastası ne yememeli , Siroz(cirhosis) (cirhosis) hastası nasıl gıdaalımı li , Siroz(cirhosis) (cirhosis) hastası ne kadar yaşar


Siroz


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp