Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

 
Sinüzit Bitkisel(doðal) Çözüm

Sinüzit Bitkisel(doðal) Çözüm Bu Kişilerin , Öncelikle , Soğuk Algınlığına Karşı Kendilerini Korumaları Gerekir . Tedbir Olarak; Saçlarını Çok İyi Kurutması , Soğuktan vede Rüzgardan Kaçınmaları Gerekir .

 

Sinüzit Bitkisel(doðal) Çözüm


Sinüzitten yada sinüzitin verdiği rahatsızlıktan kurtulmak için bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) düşünenler , Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiyesi Papatya Kürü ile şifa bulabilirler .

Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlu , papatya kürünün oldukça tesirli olduğunu , sinüzit sıkıntıları azalttığını dile getirmektedir .

Prof .Dr .İbrahim Saraçoğlu’nun Sinüzit için Papatya Kürü:

Bir kaba yarım litre kadar su konulup , kaynatılır . Kaynamakta oluþan suyun içine 3 çorba kaşığı kurutulmuş kır papatyası atılır .

Daha sonra başınızı havlu yada 1 bez ile örterek , bu suyun buğusuna durun . Burnunuzdan nefes alıp verin .

Bu uygulamayı 5 dakika uygulayın . 5 dakika tamamlandıktan sonra yarım saat ara verip tekrar beş dakika aynı şekilde başınızı havlu ile örterek uygulayın .

Ertesi gün aynı şekilde 5 dakika uygulayıp yarım saat ara verin vede tekrar 5 dakika uygulayın .

Akıntının gelmeye başladığı gün 3 gün ara verin .

Papatya kürünün , Sinüzit tamamen kuruyana kadar uygulanması gereklidir . Papatya kürü uygulamasının yarım bırakılması halinde sinüzit tekrar edebilir .Etiketler: sinüzit bitkisel(doðal) çözüm , kalp bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , selülite bitkisel(doðal) çözüm , bitkisel(doðal) mucizeler , ürünler , bitkisel(doðal) ürünler , promosyon ürünlerin fiyatları , promosyon ürün fiyatları , promosyonlarda fiyatlar nelerdir , bitkisel(doðal) şifalı ürünler , Cinsel Ürünler Satış , kadınlar için afrodizyak(cinsel güç artırıcı) , Bitkisel Ürünler , Bitkisel(doðal) Yağlar .

 

 

 


 

 


Sinüzit

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp