Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sigara(tütün mamülleri)yı Bırakmak İçin Karabaş Otu

 Sigara(tütün mamülleri)yı Bırakmak İçin Karabaş Otu hakkında veri ler .

sigara(tütün mamülleri) alışkanlığınız varsa sigara(tütün mamülleri)yı bırakmak isteyipte bırakamıyorsanız aşağıdaki makalemizi okuyup teferruat lı veri ye sahip meydana gelebilir siniz .

Birçok tiryaki her gece yarın sabah sigara(tütün mamülleri)yı bırakıyorum diyerek uyur . Bu zararlı alışkanlığından vazgeçeceğine ait kendine söz verir . Bazıları gerçekten bırakır , bazıları içmeye Daimi eder . Eğer siz de sigara(tütün mamülleri)yı bırakamayan içicilerdenseniz zararlarını azaltmak için vede sigara(tütün mamülleri)yı hayatınızdan tamamen çıkarmak için bitkisel(doðal) kürler uygulayabilirsiniz .


Tere otu
Sigara(tütün mamülleri)nın verdiği zararı en aza indirmek için tere otundan avantaj lanabilirsiniz . Haftada 1 kez sabah vede akşam yarım demet tere otunu tek başına taze ollaraak tüketin . Bitkisel(doðal) kürü uygulamaya başladıktan sonra ciğerleriniz temizlenmeye vede balgam çıkarmaya başlayacaksınız . Tere otu idrar yollarını temizleme özelliğine sahip olduğu için daha sık idrara çıkma ihtiyacı duyabilirsiniz .


Karabaş otu
Aktarlarda kurutulmuş biçimde satılan karabaş otu sigara(tütün mamülleri)yı bırakmak için uygulanabilecek en tesirli bitkisel(doðal) kürdür . İki şekilde kullanıma uygundur .
Birinci yöntem karabaş otunu 1 bardak kaynar suda 5 dakika demleyip süzdükten sonra içmektir . Canınız her sigara(tütün mamülleri) içmek istediğinde 1 yudum karabaş otu çayı için . Böylece sigara(tütün mamülleri) içme isteğiniz geçecektir . Günde 1 bardaktan aþırı karabaş otu çayı içmemeye dikkat edin .
Sigara(tütün mamülleri)dan tiksinmenizi vede tamamen bırakmanızı sağlayacak ikinci yöntem ise karabaş otunu sigara(tütün mamülleri) gibi sarıp içmektir . İçeriğindeki bileşenler sigara(tütün mamülleri) kokusundan vede tadından nefret amil izi sağlar . Kendinize inanarak bu kürü uyguladığınızda kısa sürede sigara(tütün mamülleri) bağımlılığından kurtulabilirsiniz .
Sigara(tütün mamülleri)ya başlamak kolaydır fakat ondan ayrılmak zordur . Ayrılık kendinize geçerli sebepler bulmanız güç değil . Her ay yüzlerce liranızı sigara(tütün mamülleri) için harcadığınızı bu sebep le hayatınızdaki diğer ihtiyaçları kısmak zorunda olduğunuzu düşünün . Sigara(tütün mamülleri)dan dolayı oluşan sağlık sorunlarıyla hayattan uzak kalacağınızı , sevdiklerinizden ayrı kalacağınızı aklınızdan çıkarmayınSigara(tütün mamülleri) bıraktırıcı bitkisel(doðal) ürünlerimizi sitemizden bulabilmek için tıklayınız .


Sigarayı Bırakma

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp