Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sedef Hastalığına Ne İyi Gelir

   " Sedef hastalığına ne iyi gelir hakkında veri ler . "

 

     Sedef hastalığına ne iyi gelir hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Sedef hastalığına ne iyi gelir ile alakalı tüm açıklamaları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

 Prof . Dr . 'den sedef , Eczama(egzama) vede vitiligo(ala hastalıðı) hastalarına bitkisel(doðal) gıda takviyesi müjdesi . . . televizyonlarda yapmış olduğu açıklamada kırmızı pancar kürünün mucizevi özelliklerini anlattı . Bu kür sayesinde karaciğer başta olmak üzere , sedef , vitiligo , Eczama(egzama) , saç dökülmesi , kurdeşen ( ürtiker ) vede cilt hastalıklarında Tedavi(iyileştirme) ye yardımcı olduğunu açıkladı . . .

GEREKLİ MALZEMELER :
* 250 gr kırmızı pancar (kabuklarını soymadan kullanılacak)
* 1 lt su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :   Kırmızı pancarı , 1 gece önceden , sirkeli suya koyup , bekletin . Sabah , pancarı kaynar suya koyarak , 3 dak kaynatın . Bir süre demlendirdikten sonra , suyunu süzün vede cam 1 kavanoza koyun . Bu suyu 3 hafta boyunca , günde 3 kez aç karnına için .  10 gün sonra , farkı sizlerde görmeye başlayacaksınız .
Sedef hastalığı Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı %100 bitkisel(doðal) ürünlerimize ulaşmak için tıklayınız . . .

Etiketler :   sedef , sedef hastalığı , sedef hastalığının , sedef hastaları , bitkisel , Tedavi(iyileştirme) , tedavisi , yöntemleri , ilacı , sedef Tedavi(iyileştirme) si , sedeften kurtulmak , kurtulmanın , yolları

 

 


Sedef Hastalığı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp