Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İbrahim Saraçoğlu Safra Kesesi Taşı Tedavi(iyileştirme) si

 

İbrahim Saraçoğlu Safra Kesesi Taşı Tedavi(iyileştirme) si hakkında Umumi veri ler;

 

İbrahim Saraçoğlu'nun safra kesesi Tedavi(iyileştirme) sinde önerdiği bitkiler nelerdir ,  safra kesesi taşının erimesinde yardımcı oluþan bitkiler vede bu bitkilerin hazırlanışı kullanımları hakkında merak edilenler bu makalemizde yer almaktadır . .

 

Sitemizde bulunan SAFRA KESESİ TAŞI Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli oluþan %100 bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek ve bilgi almak için tıklayınız . . . 

 

Malzemeler:


    4 çorba kaşığı magnezyum sülfat : eczaneden aldım

    125ml zeytinyağı

    170ml taze sıkılmış pembe greyfurt suyu , greyfurt bulamazsanız taze limon suyu kullanabilirsiniz

    750ml su

Hazırlanış vede Uygulanış:


Saat 14: 00 : Bu saatten itibaren hiç 1 şey yenilmeyecek vede içilmeyecek , aksi taktirde kusma yada mide bulantısı gibi kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz . Şimdiden 750ml suyu vede 4 kaşık magnezyum sülfat'ı karıştırabilirsiniz .Bu karışımı buzdolabına yerleştirin , soğuk hali içilmesini kolaylaştırır .(Berbat 1 tadı var)

Saat 18: 00 : Önceden hazırladığınız su vede magnezyum sülfat karışımının dörtte birini (1/4) için , yaklasık 185ml ediyor .

Saat 20: 00 : Yine önceden hazırladığınız su vede magnezyum sülfat karışımının dörtte birini (1/4) için , yaklasık 185ml ediyor . Yavaş yavaş ishal(diyare) lik başlar ,endişelenmeyin bu olaðan dir , zaten amaç bu .

Saat 21: 45 : 125ml zeytinyağı vede 170ml taze sıkılmış limon suyunu iyice karıştırın . Artık yatmaya hazırlanın , bu karışımı içtiğinizde artık yataktan çıkmıyacaksınız .

Saat 22: 00 : Yatağınızın başında ayakta durun vede hazırladığınız zeytinyağı vede limon suyu karışımını iyice çalkalayın vede için . Tümünü aniden içemezseniz yavaş yavaş için . İçtikten hemen sonra yatağa geçin vede sağ tarafınıza dönerek uzanın (yani karaciğer vede safra kesesi bölgesinde 1 baskı olur) . Bu pozisyonda yakalşık 30 dakika durmanız gerekiyor vede sonra isterseniz olaðan 1 şekilde yatabirlirsiniz . Yarım saat geçtikten sonra 1 zorunluluk iniz yok ise kalkmayınız , çünkü mideniz bulanır vede kusabirlirsiniz , yatmanız hemen hemen şart diyebilirim . Tabi unutmayınız'ki ishal(diyare) olacaksınız , bu sizi uyandırabilir .

Evvelsi sabah:

Saat 6: 00 : Yine önceden hazırladığınız su vede magnezyum sülfat karışımının dörtte birini (1/4) için , yaklasık 185ml ediyor . İsterseniz gidip geri yatabilirsiniz .

Saat 8: 00 : Yine önceden hazırladığınız su vede magnezyum sülfat karışımının dörtte birini (1/4) için , yaklasık 185ml ediyor .Bu sonuncu . İsterseniz gidip geri yatabilirsiniz .

Saat 10: 00 : Yavaş yavaş olaðan şekilde yemek yemeye başlayabilirsiniz . Kür sona erdi .
 

 


Safra Kesesi Taşı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp