Bitkisel Sağlık Ürünleri
Saçkıran

Saçkırana Çözüm

 Saçkırana Netice hakkında veri ler .

Bir mantar enfeksiyonunun oluşturduğu vede hususiyetle saç sakal kıllarını döken 1 deri hastalığıdır . ,Saçkıran hastalığı hakkında teferruatlı veri edinmek icin aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz .

Saçkıran icin bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme)

* Saçkıran: Tedavi(iyileştirme) ye Rahatsızlık lı yerdeki saçları traş etmekle başlanır . Saçlar haftada en az 2 kere yıkanır .

* Saçkıran icin 6 bardak suya 1 avuç kepek konur kaynatılır . Süzülür . Suyuna 1 bardak taze sıkılmış limonsuyu konur saçlar yıkanır .

*Saçkıran icin Bir kahve fincanı yeni sıkılmış kuru soğan suyu ile 1 çorba kaşığı zeytinyağı karıştırılır Rahatsızkişi yerlere sürülür .

*Saçkıran için: 7 ceviz içi çıkarıp yıkayın vede ufalayın . Külün üzerine ceviz , 1 tutam ezilmiş mazı , 1 tatlı kaşığı toz çam sakızı , eritilmiş bal mumu , eritilmiş zift vede 2 çorba kaşığı zeytinyağı konur yoğrulur . Başı küllü su ile yıkayıp sonra Rahatsızkişi yere yapılan karışım sürülür . *Saçkıran için: Bir miktar taze ak kızıl ağaç yaprağı mikserden geçirilir . Bir tülbent yardımıyla suyu sıkılıp elde edilen öz suyu Rahatsızlık lı bölgeye sürülür .

*Saçkıran için: Bir litre suyun içine toz haline getirilmiş 1 avuç defne tohumunu ihtivasındaki su bitip lapa olana kadar kaynatın . Tülbenten süzün lapayı Rahatsızlık lı yere sürün


hastalığını Tedavi(iyileştirme) edici bitkisel(doğal) ürünlerimizi sitemizden bulabilmek icin tıklayınız .


Saçkıran

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp