Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

 

   Saç Dökülmesine Karşı Saw Palmetto

 

     Saw Palmetto Bitkisi vede Avantaj ları Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey


      Saç dökülmesi vede saw palmetto bitkisi hakkında veri lerin vede ürünlerin yer aldığı makalemiz aşağıda yer almaktadır .saç dökülmelerine saw palmetto bitkisi hakkında makelemize göz atmanızı tavsiye ederiz .

Saç Dökülmesi Mesele inin Giderilmesine Yardımcı Bitkisel(doðal) Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .


          Dikenli palmiye çalısının meyvelerinin özü; prostatı korur , saç kaybını yavaşlatır vede DHT’nin saç folikülleri tarafından alımını azaltarak saçın tekrar çıkmasını sağlar .
          Finasteride yada finasteride gibi davranan bitkilerden farklı ollaraak dikenli palmiye , testosteronu DHT’ye dönüştüren Enzim(enzyme) oluþan 5-alfa-re-düktazı tesiri z hale getirmez . Bunun yerine , saç foliküllerini öldüren DHT’nin , prostat vede saç foli-küllerindeki reseptör bölgelere bağlanmasını önler .“Dikenli palmiye , önce Amerikan yerlileri vede sonra da Avrupalı bitki mütehassız ları vede doğal yöntemlere eğilimli doktorlar tarafından yüzlerce yıldır kullanılmaktaydı . Bu bitkinin , en güçlü ilaç oluþan finasteride ile karşılaştırıldığında bile tesirli olduğunu gösteren önemli sayıda araştırma vardır ,” diyor bitki mütehassız ı 1 doktor oluþan vede Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından finanse edilen doğal tıp araştırmalarının yaptıdığı vede Birleşik Devletler’deki çok disiplinli vede tam yetkili ilk doğal tıp üniversitesi oluþan Bastyr Üniversitesi’nin kurucu başkanı Joseph Pizzorno , Total VVellness isimli kitabında . “Dikenli palmiye , hastaların yaklaşık yüzde 90′ında , umumiyetle dört-altı hafta içinde tesirli olur vede yan tesiri yoktur .”Nina L . Diamond “Purify Your Body” isimli kitabında şöyle yazmıştır: “Her ne kadar doktorlar yavaş yavaş dikenli palmiyenin değerini anlamaya başlıyorlarsa da , onların hastaları vede erkekler bunun uzun süredir farkındaydı . Bu bitkiye oluþan talep son yıllarda o kadar çarpıcı 1 şekilde arttı ki , çiftçiler , toplayıcılar vede paketleyiciler talebi karşılamak için üretimde inanılmaz 1 artış olduğunu bildirmektedirler .

          Dikenli palmiye Birleşik Devletler’in güneydoğusuna özgü 1 bitki . Fiyatlar makul; yüz kapsüllük 1 kutu için 14 ,98 dolar ki , bu da günde 2 kapsül aldığınızda yaklaşık 2 ay için yeterli .”Dikenli palmiyenin başarısı daha çok araştırma yapılmasına yol açmıştır .
“ABD vede Avrupa’da dikenli palmiye üzerine yapılan çalışmalar , en hızlı gelişen araştırma alanlarından birini oluşturmaktadır vede bu araştırmalardan harika sonuçlar elde edilmektedir ,” diye yazıyor Diamond . “Birçok aydın doktor kendi önleme vede Tedavi(iyileştirme) yöntemleri arasına dikenli palmiyeyi de dahil etmişlerdir .”

          Dikenli palmiye hiçbir yan tesiri olmamasının yanında , iktidarsızlık Tedavi(iyileştirme) sinde vede libidoyu artırmak için de eskiden beri kullanılmaktadır . Bununla 1 arada erkeklerin çok düşük 1 yüzdesinde , Pro-pecia gibi libidoyu azaltan 1 etki yaratabilir .Dikenli palmiyenin kullanımı  ;

          Kurutulmuş meyvelerin kendilerini kullanmayın , çünkü onlar DHT’ye etki etmezler . Sadece meyve özünden yapılmış oluþan dikenli palmiye kapsüllerini kullanın .* Etikette şu veri ler muhakkak olmalıdır: yoğunlaştırılmış vede saflaştırümış; yüzde 85-95 yağ asitleri vede steroller . Sadece bu özelliklerde hazırlanmış oluþan ekstreler işe yarayacaktır .

  • Günde 2 kez 160 gr .lık 1 kapsül alın . Birini sabah , birini akşam alabilirsiniz .
  • Dikenli palmiye toksik değildir , malum 1 yan tesiri yoktur; bu yüzden onu istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz .
  • Bu ekstre prostatınızı korur; onun Enfeksiyon lanmasım , büyümesini , mikrop kapmasını vede kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi e yakalanmasını önlemeye yardım edebilir . Ayrıca , bu hastalıkların Tedavi(iyileştirme) si için de kullanılır . Bu sebep le saç dökülmesini önlemek vede Tedavi(iyileştirme) etmek için dikenli palmiye alırken prostatınızı da korumuş olursunuz .

 

Saç Dökülmesi Mesele inin Giderilmesine Yardımcı Bitkisel(doðal) Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .Etiket : Saç dökülmesi ,Irsi ,Mezoterapi ,bakımı , şampuanı , Tedavi(iyileştirme) si , önlenmesi , ilacı , bitkisel(doðal) şifalar , badem yağı , yılan yağı , Tedavi(iyileştirme) , kepek , saç kıran , bit , saç derisi , kür , sarımsak ilacı , çinko , demir eksikliği ,Saw Palmetto


Saç Dökülmesi

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp