Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Bitkisel(doðal) Saç Boyaları Markaları

Bitkisel(doðal) Saç Boyaları Markaları ,  Hangi Saç Boyası Saçlarınızda Nasıl Bir Etki Bırakıyor , İçeriğinde Neler Barındıyor ?Şimdilerde yeni trend , saçları evde boyamak .

Çünkü daha rahat vede en aþırı 1 saatimizi alıyor .


Üstelik , her saça , her beðeni e uygun pek çok saç boyası bulunuyor .


O kadar çok boya markası , o kadar aþırı seçenek mevcut ki… Hangi birini seçmeli ? Pudra .com sizin için araştırdı…Saç boyaları arasından seçim yapıp , eldivenleri takıp , kendinize yepyeni 1 saç rengi yaratabilirsiniz .L’oreal Creme Gloss


    Amonyaksız krem formülü ile al saçları tesirli 1 şekilde kapatan L’oreal Creme Gloss , bariz yansımalarla saçlara doğal renklerin bütün rengini verebiliyor .


    28 şampuanlamaya kadar dayanıklı 1 sonuç sunan boyanın , patentli bakım kompleksi , boyalı saçın dokusunu içten vede dıştan güçlendiriyor .


    Boyama sonrasında , aloe vera vede yeşil çay içeren parlatıcı vede besleyici bakım , 1 sonraki boyamanıza kadar saç renginizin parlaklığını yeniliyor .


    Krem formülü sayesinde boyada akma gözlenmiyor .


    Hoş kokusu sayesinde boyama işlemi de keyifli 1 hale geliyor .
Garnier Nutrisse


    Garnier Nutrisse’te bulunan avokado yağları vede üzüm çekirdeği gibi meyve özleri saça nüfuz ederek saçı besliyor .


    Boya saçı yıpratmıyor , saç liflerini koruyor .


    Yeni formülü güçlü renklendiriciler içeren Garnier’da bu renklendiriciler saçın kalbine işleyerek saçı kökten uca besliyor .


    Üzüm çekirdeğinden elde edilen yağlar , saç tellerini uzun süreli yumuşatarak koruyor .


    Ayrıca haftalarca rengin bozulmamasını vede parlak kalmasını sağlıyor .Organics Colors Systems


    Aloe vera , yaban mersini , mandalina , portakal , karpuz vede ıhlamur gibi doğal bitki özleri içeren Organics; saç derisini yakmadan tüm beyazları kapatma vede saç rengini dört tona kadar açabilme özelliğine sahip .


    Amonyak , resignol gibi saçı vede saç derisini tahriş eden , yıpratan maddeleri içermeyen , kaliteli organik hammaddeler ile üretilen Organics Color System’in içinde bulunan comfrey (karakafes) özü , ferahlatıcı etki; doğal azulin içeren sertifikalı organik papatya özü , rahatlatıcı etki; aloe vera da saç derisini nemlendirme vede serinletme özelliklerine sahip .


    Organic Colors System , sadece kuaför salonlarında bulunduğu için evde uygulamak mümkün değil .
Wella Koleston Perfect


    Koleston Perfect , geniş renk yelpazesi vede boya sonrası uzun süre parlaklığını koruyan saçlara kavuşmayı sağlayan yapısıyla saçına özenen herkesi memnun ediyor .


    Wella’nın extra red , fashion , intensive red , super mix , special blond adları altında farklı renk tonlarıyla tanışabilir , saçınıza pek çok ara renkten birini seçerek uygulayabilirsiniz .


    Ayrıca , renk seçiminde kararsız kaldığınızda , Color Touch’ın yarı kalıcı boyaları sayesinde merak ettiğiniz rengi deneyebilir , beğendiğiniz saç rengine kavuştuğunuzda ise bunu Koleston Perfect’in nüansları ile kalıcı hale getirebilirsiniz .
Voila


    Saçlarınıza doğal 1 görünüm kazandıran Voila saç boyasını uyguladıktan vede saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra kullanacağınız , boya kutusundan çıkan Voila saç bakım maskesi , soya yağı içeren formülü ile saçlarınızın kurumasını vede zor olmayan kırılmasını önlüyor .    Deniz , güneş gibi dış etkenlerden vede röfle , perma gibi kimyasal işlemlerden dolayı yıpranan , matlaşan saçlarınızı yeniden canlandırıyor; şampuan sonrası saçlarınızda biriken statik elektrik yükünü ortadan kaldırarak saçlarınızın daha zor olmayan şekil almasını vede daha zor olmayan taranmasını sağlıyor .Matrix Socolor Beauty


    Yaklaşık 30 yıllık 1 geçmişi oluþan Matrix , Amerika’nın 1 numaralı profesyonel saç bakım vede boya markası olma özelliğini koruyor .


    Türkiye’de de profesyonel kuaförlerin salonlarında daha aþırı yer verilmeye başlanan Socolor Beauty , parlaklığı vede rengi uzun süre koruma , beyazları yüzde 100 kapama özelliğiyle de profesyonellerin tercihi haline geldi .
    Blended Natural Collection ile doğal saç renkleri , Reflect Collection ile çarpıcı sonuçlar vede moda efektler , Special Collection ile de saçta özel gölgeler yaratmak mümkün .
Etiketler: Saç boyası , kırmızı , kırmızı saç boyası , kırmızı saç boyaları , saç boyalarımız , şaça bitkissel çözümler , saç boyasında bitkisel(doðal) çözüm , schwarzkopf saç boyaları , doğal saç maskeleri , bitkisel(doðal) saç boyaları markaları .

 

 

 


Saç Boyaları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp