Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   
Ballı Bisküvi Saç Boyası

Ballı Bisküvi Saç Boyası ,  Ten Renginize Uygun Saç Renkleri Pembemsi - Beyaza Yakın Bebeksi Bir Teniniz Var İse , Kızıl vede Tonlarından Uzak Durmalısınız , Sizlere Küllü Sarı Renkleri , Kahve Tonları , Kumral vede Kestane Saç Renkleri Yakışmaktadır . Sizleri Daha Çekici vede tesirli yi Göstermekle Birlikte Yüz Hatlarını Bariz Bir Hale Getirmektedir . Yüzünüze Hafif Bir Makyajla Daha Da Bebeksi Bir Tene Sahip Olmanız İçten Bile Değildir .

 


Shakira


 Koyu renkli esmer 1 teniniz mevcut ise ,


Bu tip tenli kişilere daha çok parlak sarı , platin sarı , bakır , light sarı saç renkleri daha çok yakışmaktadır .


Loreal’in bu tene uygun 1 çok saç renkleri bulunmaktadır .  2009 yılınında favori saç renkleri bu ten rengine uygundur .Ayrıca Ateş Kızılı , patlıcan moru gibi renklerde teninize uygundur . Kahve tonları da esmer tenliler için uygun olabilmektedir .Röfle vede gölge renkleri de önerilmektedir .Saç RengiEğer al tenli iseniz , 


Sizlere en çok yakışacak renk , şüphesiz kahve tonları olup , koyu kahve , kumral , kestane nin yanı sıra altın sarısı sizlere çok yakışmaktadır . Ballı kızıl , ballı bisküvi , bal köpüğü gibi renkler sizleri çok tesirli yici yapmaktadır .


Karamelin koyu tonları , vede kara saç rengide sizlere uygundur .


Bunların dışında kızıl tonları bal renkleri de al tenliler için ideal saç renkleri ollaraak bilinmektedir .

 

Öneriler : -Esmer vede buğday tenli iseniz doğak kahveler , çikolata kahve vede bal köpüğü saç renkleri size uygun olabilmektedir .


- Esmer Tenli iseniz sarı saç rengi yerine kahve üzerine platin yada sarı röfle , gölge modellerini tercih etmelisiniz .


- Eğer al tene sahip iseniz sarı saçlar sizlere göre , kızıl renkleri , bal tonları sizlere çok uygun olmaktadır .


- Platin balyaj istiyorsanız ten renginiz koyu olmalı , esmer vede buğday son C° Derece uygundur .Bir çok aldığımız yorumda bu konu üzerinde durulmuştur .- Al tenli pembe yanaklara sahip iseniz size en uygun renk karamel olduğunu unutmayın .- Ten renginize göre yapılan makyaj tonları saçlarınıza etki etmektedir . Makyaj tonlarınıza göre ten renginizi canlandırabilir vede donuklaştırabilirsiniz .

Etiketler: Saç boyası , kırmızı , kırmızı saç boyası , kırmızı saç boyaları , saç boyalarımız , şaça bitkissel çözümler , saç boyasında bitkisel(doðal) çözüm , schwarzkopf saç boyaları , doğal saç maskeleri , ballı bisküvi saç boyası .

 

 


Saç Boyaları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp