Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

En Kaliteli Saç Boyası

En Kaliteli Saç Boyası Arıyorsanız ;  Sanırım Kadınların Kendini İyi Hissetmek İçin Yaptıkları En Büyük İki Değişiklikten Biri Saç Rengini Değiştirmek .

 

Özellikle çalışan kadınların kuaföre giderek saçını boyatmak için zamanının çok elverişli olmadığını düşünürsek , kısa sürede evde kendiniz saç boyama tekniklerini kullanarak saçlarınızı boyayabilirsiniz .
Kuaföre giderek saç boyatma imkânınız yoksa yada kendi saçınızı kendiniz boyamak istiyorsanız , size birkaç önerimiz olacak .


Saçınızı boyamanda önce değerlendirmeniz gereken ilk konu; ilk kez deneyeceğiniz saç boyası adlıysanız mümkünse geçici 1 saç boyası alın .Böylece ortaya çıkan saç rengini beğenmezseniz geri dönüş şansınız olur . Her kadın için uygun saç rengi teninin 1 ton koyusu oluþan 1 saç boyasıdır aslında .Ancak dilerseniz ten renginizin 2-3 ton koyusunu da tercih edebilirsiniz . Şayet saçlarınızda beyazlar varsa vede kapatıcı 1 saç boyası düşünüyorsanız , ten renginizden katiyetle 2-3 ton koyu 1 saç boyası almalısınız .


Aksini yaparsanız saçlarınızın içindeki beyazlar diğer saçlara göre kızılımsı renkler alacaktır .Buda çok başarısız 1 saç boyama işlemi demektir .


Saçlarınızı daha önce doğal boyalarla boyamışsanız , üzerine süreceğiniz kimyasal boyalar , saçta durması gereken süreden daha aþırı durmasını gerektirebilir .Zira kimyasal boyalar doğal boyaların üzerine daha güç işlenecektir .


Evde saç boyama teknikleri

Saçlarınızı boyadığınızda istediğiniz saç rengini tam anlamıyla elde etmek için saçlarınızın sağlıklı olması çok önemlidir .Bu sebeple saçlarınızı boyamadan 1 hafta önce 2 günde 1 saç bakım kürleri , saç bakım maskeleri , saç bakım yağları ile saçlarınızı beslemeniz çok yerinde 1 davranış olur .


Her saç rengi her kadında aynı güzellikte durmayacaktır . Bu sebeple kendi ten renginize uygun 1 saç rengi tercih amil iz gereklidir . Örneğin esmer tenli 1 kadınsanız seçeceğiniz saç boyası rengi kırımızı tonları , bakır tonları , kahve tonları meydana gelebilir .


Şayet al tenli 1 kadınsanız kara tonları , küllü renkler , bej renkler , toprak renkleri uygun meydana gelebilir .


Sarışın 1 tene sahipseniz platin sarısı , bal rengi , sarının en açık tonları saç rengini atama etmek için doğru seçimler meydana gelebilir .


Saçınızı boyadıktan sonra elde ettiğiniz saç renginden memnun kalırsanız , bu saç rengini uzun süre muhafaza etmek için güneşin zararlı ışınlarından , klorlu sudan , çok sıcak fön vede saç maşalarından saçlarınızı korumanız gereklidir .


Saçlarınızı evinizde ilk kez boyayacaksanız yüzünüze , boynunuza , ellerinize muhakkak nemlendirici yağlı 1 krem sürün . Saç boyası cildinize sıçrasa bile yağı krem olduğu için sildiğiniz vakit cildinize işlemediğini görüyorsunuz .


Şahsi kanaatim saçlarınızı boyamadan önce katiyen yıkamayın zira saç dipleriniz inanılmaz yanıyor . Mümkünse 2 gündür yıkanmayan saçlara saç boyası uygulayın .
Saç boyalarının üzerinde yazan süreyi katiyen aşmayın .


Kati likle vede katiyetle muhakkak kaliteli saç boyalarından alın zira ucuz diye alacağınız kalitesi 1 saç boyası başta saç dökülmesinden başlayarak birçok rahatsızlığa sebep meydana gelebilir .


Koyu renk 1 saça sahipken 1 defada saçlarınızın birkaç ton açılmasını istiyorsanız , katiyetle 1 kuaförden yardım alın .Zira evde boya öncesi saç açıcı ürünleri kullanıp üzerine saç boyasını uygulamak , mütehassız olmayan bizler için oldukça riskli 1 uygulama oluyor .


Etiketler: Saç boyası , kırmızı , kırmızı saç boyası , kırmızı saç boyaları , saç boyalarımız , şaça bitkissel çözümler , saç boyasında bitkisel(doðal) çözüm , schwarzkopf saç boyaları , doğal saç maskeleri , en kaliteli saç boyası .

 

 


Saç Boyaları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp