Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Saç Boyasının Anne Sütüne Etkisi

Saç Boyasının Anne Sütüne Etkisi Hakkında Veri ler

 

Saç boyasının anne sütüne tesiri ;saç boyasının anne sütüne tesiri hakkında bilmek istedikleriniz vede daha fazlası için aşağıda sizin için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz .

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . . .
 


KİMYASAL SAVAŞLAR DÜNYAYI ZEHİRLEMİŞTİR

Vietnam savaşında , düşman askerleri saklanamasın diye ağaç yapraklarını döken Agent Orange’yi havadan püskürtenler , aynı zehri yıllar sonra balık ollaraak sofralarında bulunca haklı ollaraak endişelenmişlerdir . Yani insanlar kendi yaptıklarını temizlemeye uğraşmaktadır bugünlerde .

ANNE SÜTÜNE GEÇENLER

Birçok kimyasal madde , düşük molekül ağırlıklı vede yağlı dokuları seviyor ise anne sütünde birikebilir . Zenobiyotik (xenobiotic) ollaraak da malum bu maddelerin anne vede çocuk sağlığı üzerine olası etkileri izleme(takip) altındadır . Daha çok organoklorik pestisidler , poliklorinat bifeniller (PCP) vede dioksinler incelenmektedir .
Bir çok zenobiyotik süte geçmesine rağmen anne sütünün bebeklikte başlayıp yetişkinliğe kadar uzanan besinsel , bağışıklığı destekleyen , nörolojik vede anne çocuk arasında kurduğu duygusal bağ avantajları onu vazgeçilmez yapmaktadır . Önemli oluþan anne sütünden vazgeçmeden neler yapılabileceğidir .

EMZİRME ANNE İLE BEBEK İÇİN VAZGEÇİLMEZDİR

Her annenin bebeğini emzirmekle alakalı 1 hikayesi vardır . Kimi bebeğini emzirmeye alışıncaya kadar yaşadığı coþku dan bahsedecektir , kimi ise böylesine 1 sevgi yaşamadığından . Anne sütünün hem kimyasal , hem besinsel hem de duygusal anlamda bebek için en mükemmel gıdaalımı yöntemi olmasının yanında , Ä°lim adamlarının dikkatini son vakitler da , küçük amma can sıkıcı 1 mesele çekmektedir .

SÜT DE KİRLENEBİLİR

Çevre kirliliğine bağlı ollaraak küçük dozlarda kimyasal madde anne sütüne geçmektedir . Peki nasıl ? Basitçe şöyle anlatılabilir . Çevreyi kirleten kimyasal maddelerin 1 kısmı doğada yok olmadan kalabilmektedir . Havaya , suya vede toprağa yayılan bu maddeler oradan bitki vede hayvanlara geçerler . Bunların yenilmesiyle de kendilerini insan vücudunda bulurlar . Ne şansızlıktır ki , girdikleri gibi vücuttan atılacaklarına yağlı dokulara bağlanıp birikirler . Yağ , anne sütünün önemli 1 kısmını oluşturur; dolayısı ile yağda biriken bu kimyasallar anne sütüne de katılmış olur .

NELER YAPILABİLİR ?

Yapılması gerekenlerin başında , yetkili luğunu bilen toplumsal bilince sahip bireyler ollaraak çevresel kirliliğe karşı durmaktır .
Doğada parçalanamayan atıkların çoğalmaması için , pazardan marketten alışverişi file ile yapıp naylon poşet kullanmamaktır .
Ulaşımda toplu taşımayı tercih edip tek kişinin seyahat ettiği arabalar yüzünden atmosfere yayılan egzoz gazlarını arttırmamaktır .
Petrol , kömür yerine rüzgar gibi güneş gibi temiz efor kaynakları kullanılsın denildiğinde ciddiye almaktır .
Ulusal sanayileşmeyi tamamlamak adına üzerinde yaşadığımız ekolojik sistemi artık yaşanamaz hale getirmek görülebilecek en kötü kabustur .
Solunamayan 1 hava , içilemeyen 1 su , yeşermeyen 1 ağaç ! Global ekonomi tüketmek üzerine kurulmuş olsa da aslında tüketilen tek şey yerine tekrar konulamaz dünyamızdır .
Çocuklarımızın , hatta bizim , dünyamızda mesut luk vede sevinçle yaşayabilecek 1 yer bulabilmemiz fakat daha az tüketmekle mümkündür .

BİRÇOK KİMYASAL ATIK BEDENİMİZDE YILLAR İÇİNDE BİRİKİR

Anne sütüne geçebilen kimyasal maddelerin 1 çoğundan korunmanın en önemli yolu yiyip içtiklerinizden geçer . Fakat bu sadece emzirme sırasında yenilip içilenler anlamına gelmemektedir . Çünkü birçok kimyasal atık bedenimizde yıllar içinde birikir , atılmaları da aynı şekilde yıllarca sürebilir .
Anne sütü ile gıdaalımı her bebeğin hakkıdır amma anne sütünü sağlıklı tutmak da bizim görevimizdir . Genel ollaraak gebe olan , gebe kalmayı planlayan yada süt veren anneler için şu tavsiyelerde bulunulabilir:
•Sigara(tütün mamülleri) içmeyi bırakınız; en iyisi hiç başlamayınız .
•Alkolden uzak durunuz .
•Ev vede bahçede böcek ilacı kullanmaktan kaçınınız .
•Boya , tiner , su bazlı olmayan yapıştırıcılar , mobilya cilaları , egzoz gazı , oje yada saç boyasından uzak durunuz .
•Kuru temizleyicilerden vede yeni kuru temizleme yapılmış eşyalardan kaçınınız .
•Hayvansal yağların olmadığı dengeli 1 gıdaalımı yi tercih ediniz .
•Kılıç balığı , köpek balığı , kalkan balığı , ton balığı , somon gibi derin su balıklarından vede kirli bölgelerden yakalanan Mahalli balıklardan etlerinde yüksek oranda kurşun vede PCB bulunabileceği için kaçınınız .
•Ve mümkünse doğal ollaraak üretilmiş organik gıdaları tercih ediniz .
Sağlıkla kalın .

Aşşağıda göreceğiniz Yeni Saç Boyaları ,bitkisel organik saç boyaları ,Organics Saç Boyası Renk Kataloğu ,doğal organik bileşenleri vede yan tesiri z kombinasyonlarıyla hizmetinize sunulmuştur . . .Doğal boyaları kullandıktan vede mükemmel sonuçlarını gördükten sonra dilediğiniz saç modelini yapabilir vede güzelliğinize güzellik katabilirsiniz .Toptan alımlar için irtibat telefonları linki tıkladığınızda çıkacaktır .

HENNA PLUS 07 Orta Sarı

Ürünümüzün Tanıtımı
Açık sarıdan koyu sarı‘ya kadar oluþan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık vede bakım sağlar .
Ekstra canlılık vede mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel(doðal) içerik , Vitamin B kompleksi , Vitamin A vede kına saça parlaklık vede canlılık katarken , saçın yapısının bozulmasını önler .
Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı vede saç rengini uzun süre korur , rengin akmasını önler . Uzun ömürlü sonuçlar verir vede renk canlılığını muhafaza eder .
Kutunun içerisindeki yönerge ları dikkatlice izleme(takip) ediniz !

 

 


Aşşağıda göreceğiniz Yeni Saç Boyaları ,bitkisel organik saç boyaları ,doğal organik bileşenleri vede yan tesiri z kombinasyonlarıyla hizmetinize sunulmuştur . . .Doğal boyaları kullandıktan vede mükemmel sonuçlarını gördükten sonra dilediğiniz saç modelini yapabilir vede güzelliğinize güzellik katabilirsiniz .

 

-HENNA PLUS Orta sarıdan orta koyu kahve‘ye kadar oluþan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık vede bakım sağlar .
Ekstra canlılık vede mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel(doðal) içerik , Vitamin B kompleksi , Vitamin A vede kına saça parlaklık vede canlılık katarken , saçın yapısının bozulmasını önler .
Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı vede saç rengini uzun süre korur , rengin akmasını önler . Uzun ömürlü sonuçlar verir vede renk canlılığını muhafaza eder .
 

-Lady in Color'un kendini kanıtlamış oluþan renkler formülü sayesinde siz , al saçlarınızı mükemmelşekilde örten yoğun renkleriyle dayanıklıllık sağlıyorsunuz .Nemlendirici takım vede içeriğindeki Badem Yağı , saçınıza parlaklık , dinçlik vede yumuşaklık vermekte , Fiksaj için kullanılan balsam ise içerdiği Enfeksiyon lanmayı önleyenetkisiyle şifalı otlar özü , özendirici vede saçları sağlamlaştırıcı rol oynamaktadır .

 

 

Farklı 1 saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi 1 yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar umumiyetle minimum amonyak vede kimyasal ihtiva eden boyalardır .Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel(doðal) saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş vede en az kimyasal saç boyaları kadar  başarılı olmuştur . .

Aşşağıdaki linke tıklayarak çeşitli naturel saç boyaları tonlarını  görebilir vede hatta sipariş verebilirsiniz .Ödemelerinizide kapınızda nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz . . .

 

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . . .

 

, hakkında veri ler , hakkında araştırmalar , mevcut mı , nedir , hakkında


Saç Boyaları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar





Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp