Bitkisel Sağlık Ürünleri
Saç Boyaları

Saç Boyası Lekesi Neşekilde Çıkar

Saç Boyası Lekesi Neşekilde Çıkar Hakkında Genel Veri ler

 

Saç boyası lekesi neşekilde çıkar hakkında bilinmesi gerekenler vede daha fazlası icin aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz . . . . .Ürün siparişi içinde linklere tıklayablirsiniz . .

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . . . 

 

Saçlara boya yaptıktan sonra beğenilmeyen 1 netice ortaya çıktıysa üzülmeyin . .Boya çıkarıcı ürünler ile yapılan Tedavi(iyileştirme) yle boya molekülleri değiştirilebilir . Böylelikle yıkanıp çıkartılabilirler .Bunun neşriyat da saç boyası lekesi neşekilde çıkar diye merak ediyorsanız da o da kolay;Biz bayanlar bazen beyazlayan saçlarımız bazende değişiklik yapmak icin saçlarımızı boyarız . Bakımlı bayanların vazgeçilmezidir saç boyaları . Maddi sebep lerden dolayı kuaförde saçlarımızı boyatamıyor , kendimiz evde boyuyor meydana gelebilir iz . Evet evde de saçlarımız çook güzel 1 biçim de boyayabiliriz . Fakat saçımızı boyarken 1 taraftan da düşünürüz , elimize yüzümüze saç boyası bulaşırsa ne yaparım . İşte cevabı; Saç boyası lekesi icin sizlere pratik veri ler püf noktaları tavsiye lemiz olacak…

İlk ollaraak yapmamız gereken üzerimize eski 1 kıyafet giymek , eski 1 havlu kullanmak vede ellerimize muhakkak eldiven takmaktır . Sonra yüzümüze saç boyasının geçmemesi icin saçımızın kenarlarına vazelin yada yağlı krem sürmeliyiz . Fakat saça sürmeyizi boyanın tutmasını mani leyebilir . Saçımızı boyadık saç kenarlarına vede kulaklarımıza vazelin yada krem sürdüğümüz halde yüzümüze yada kulaklarımıza boya lekesi geçmişse hemen ıslak mendil ile silelim . Hala çıkmıyorsa şampuan yada makyaj temizleyici sürdüğümüz 1 pamukla tekrar temizleyelim . Saç boyasından eser kalmayacaktır . Saç boyası lekesini kıyafetlerinizden yada eşyalarınızdan çıkartmak icin leke çıkarıcı sıvılar kullanılabilir .

 

Çeşitli 1 saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi 1 yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar umumiyetle minimum amonyak vede kimyasal ihtiva eden boyalardır .Bunun neşriyat da son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel(doğal) saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş vede en az kimyasal saç boyaları kadar  başarılı olmuştur . .

Aşşağıdaki linke tıklayarak  en iyi bitkisel(doğal) saç boyası markalarını görebilir vede hatta sipariş verebilirsiniz .Ödemelerinizide kapınızda nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz . . .

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . . .

 


Saç Boyaları

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp