Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Saç Boyası Lekesi Nasıl Çıkar

Saç Boyası Lekesi Nasıl Çıkar Hakkında Genel Veri ler

 

Saç boyası lekesi nasıl çıkar hakkında bilinmesi gerekenler vede daha fazlası için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz . . . . .Ürün siparişi içinde linklere tıklayablirsiniz . .

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . . . 

 

Saçlara boya yaptıktan sonra beğenilmeyen 1 sonuç ortaya çıktıysa üzülmeyin . .Boya çıkarıcı ürünler ile yapılan Tedavi(iyileştirme) yle boya molekülleri değiştirilebilir . Böylelikle yıkanıp çıkartılabilirler .Bunun yanında saç boyası lekesi nasıl çıkar diye merak ediyorsanız da o da kolay;Biz bayanlar bazen beyazlayan saçlarımız bazende değişiklik yapmak için saçlarımızı boyarız . Bakımlı bayanların vazgeçilmezidir saç boyaları . Maddi sebep lerden dolayı kuaförde saçlarımızı boyatamıyor , kendimiz evde boyuyor meydana gelebilir iz . Evet evde de saçlarımız çok güzel 1 şekilde boyayabiliriz . Fakat saçımızı boyarken 1 taraftan da düşünürüz , elimize yüzümüze saç boyası bulaşırsa ne yaparım . İşte cevabı; Saç boyası lekesi için sizlere pratik veri ler püf noktaları önerilemiz olacak…

İlk ollaraak yapmamız gereken üzerimize eski 1 kıyafet giymek , eski 1 havlu kullanmak vede ellerimize muhakkak eldiven takmaktır . Sonra yüzümüze saç boyasının geçmemesi için saçımızın kenarlarına vazelin yada yağlı krem sürmeliyiz . Fakat saça sürmeyizi boyanın tutmasını mani leyebilir . Saçımızı boyadık saç kenarlarına vede kulaklarımıza vazelin yada krem sürdüğümüz halde yüzümüze yada kulaklarımıza boya lekesi geçmişse hemen ıslak mendil ile silelim . Hala çıkmıyorsa şampuan yada makyaj temizleyici sürdüğümüz 1 pamukla tekrar temizleyelim . Saç boyasından eser kalmayacaktır . Saç boyası lekesini kıyafetlerinizden yada eşyalarınızdan çıkartmak için leke çıkarıcı sıvılar kullanılabilir .

 

Farklı 1 saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi 1 yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar umumiyetle minimum amonyak vede kimyasal ihtiva eden boyalardır .Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel(doðal) saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş vede en az kimyasal saç boyaları kadar  başarılı olmuştur . .

Aşşağıdaki linke tıklayarak  en iyi bitkisel(doðal) saç boyası markalarını görebilir vede hatta sipariş verebilirsiniz .Ödemelerinizide kapınızda nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz . . .

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . . .

 


Saç Boyaları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp