Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kahverengi Saç Boyaları

Kahverengi Saç Boyaları Hakkında Genel Veri ler

 

Kahverengi saç boyaları hakkında bilinmesi gerekenler vede daha fazlası için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz . . . . .

 

 Kahverengi saç boyalarına ulaşmak için aşşağıdaki linke tıklayabilirsiniz . . .

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . .

 

Saçlarınız mat 1 kahverengi ise . . .
Doğal saç renginiz varlıklı kahve tonlarından uzak donuk 1 tondaysa ışıltılı koyu 1 kahve size yakışacaktır .

Aþırı uğraştırmayacak 1 renk arıyorsanız . . .
Eğer doğal saç renginiz çok açık sarı değilse kahverengi saçların bakımı çok kolaydır . Hatta evde kendiniz bile yapabilirsiniz yanılgı payı çok düşüktür .

Saçlarınız yıpranmış vede matsa . . .
Koyu renk boyalar ışığı en iyi şekilde yansıtır saç kı rılmalarını saklar vede saçlardaki yıpranmışlık görüntüsünü en aza indirger .

Kahverengi muhafaza amil in yolları:

Seçtiğiniz kahve tonunu saç kesiminize uydurun . Saçlarınız 1 boydaysa daha koyu 1 kahve kullanın ki rengin tesiri artsın . Eğer saçlarınız kısa yada çok katlıysa o vakit uçları biraz daha açık boyayın . Böylece boyadaki dalgalanma saç kesiminizi de bariz leştirir .

Uçlarda gezinin . En çok dikkat çeken esmer saçlılar ya çok koyu yada çok olanlardır . Eğer saç renginizin tonu ortalarda geziniyorsa o vakit boya çok da başarılı sayılmaz .

Saçlarını evde boyayanların en sık yaptığı yanılgı çok s .cak tonda 1 kahverengi uygulamaktan kaynaklanan turuncumsu renk . Eğer altın-kahve tonlarının peşindeyseniz 1 kutu altın kahve 1 kutu da nötr kahverengi boya alıp bu ikisini birbirine karıştırın vede karışımı saçlarınızda kullanın .

Mümkünse saç spreyinden uzak durun . Hiçbir şey pırıl pırıl parlayan kahverengi saçların parlaklığını saç spreyi kadar çabuk yokedemez . Eğer illa böyle 1 şekillendirici kullancaksanız o vakit muhakkak parlaklık veren 1 serum da kullanın .

Siyahtan uzak durun . Eğer saçlarınızın kahverengini koyu kahvenin de ötesinde koyu 1 renge boyamak istiyorsanız muhakkak 1 kuaför salonuna gidin . Saçınızı 1 kere mavi-siyaha boyadınız mı geri dönüş yoktur . Bundan sonra rengi açmanın tek yolu hem cebinizi hem de saçlarınızı yıpratacak okkalı 1 kuaför işlemidir .

Kahverengi saçlılar için makyaj önerileri:

Bol bol kara renk rimel kullanın . Koyu renkteki saçlarınızı dengelemek için koyu renk kirpiklere ihtiyaç duyacaksınız .
 

 

Aşşağıda göreceğiniz bitkisel(doðal) saç boyaları doğal bileşenleri vede yan tesiri z kombinasyonlarıyla hizmetinize sunulmuştur . . .

-HENNA PLUS Orta sarıdan orta koyu kahve‘ye kadar oluþan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık vede bakım sağlar .
Ekstra canlılık vede mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel(doðal) içerik , Vitamin B kompleksi , Vitamin A vede kına saça parlaklık vede canlılık katarken , saçın yapısının bozulmasını önler .
Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı vede saç rengini uzun süre korur , rengin akmasını önler . Uzun ömürlü sonuçlar verir vede renk canlılığını muhafaza eder .
 

-Lady in Color'un kendini kanıtlamış oluþan renkler formülü sayesinde siz , al saçlarınızı mükemmelşekilde örten yoğun renkleriyle dayanıklıllık sağlıyorsunuz .Nemlendirici takım vede içeriğindeki Badem Yağı , saçınıza parlaklık , dinçlik vede yumuşaklık vermekte , Fiksaj için kullanılan balsam ise içerdiği Enfeksiyon lanmayı önleyenetkisiyle şifalı otlar özü , özendirici vede saçları sağlamlaştırıcı rol oynamaktadır .


 

Farklı 1 saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi 1 yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar umumiyetle minimum amonyak vede kimyasal ihtiva eden boyalardır .Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel(doðal) saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş vede en az kimyasal saç boyaları kadar  başarılı olmuştur . .

Aşşağıdaki linke tıklayarak çeşitli saç boyası tonlarını  görebilir vede hatta sipariş verebilirsiniz .Ödemelerinizide kapınızda nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz . . .

 

GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİSEL SAÇ BOYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ . . . . .

 


Saç Boyaları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp