Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   Saç Uzatmanın Yolları                                           

 

 Saçı Uzatmanın En Sağlıklı vede Doğal Yolu İle İlgili Bilmediklerinizi Aşağıdaki Yazımızda n Bulabilirsiniz .


Saç Uzatmanın Yolları                                          

 

 

Şifalı Bitkiler ile Saç Uzatma Maskesi

Saçlar bazı kişilerde çok hızlı uzarken bazı kişilerde çok yavaş uzar . Saçlarımızın hızlı uzamasını istediğimiz vakitler da bize çok yardımcı olacak vede saçımızı hızla uzatacak bitkisel(doðal) kürü açıklayalım . Saç uzatmanın doğal yöntemi oluþan saç maskesi ile saçlarınız çabuk vede sağlıklı uzar . İşte hızlı saç uzatan mucize maskemiz:

Malzemeler:

* Sinemaki otu ,
* badem yağı ,
* bemiks ampül vede su .

( sinameki otunu vede badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz , bemiks ampül de eczanelerde satılıyor , b vitaminin ampül şeklinde olanı 3 .5 tl ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma) .

Hazırlanışı vede Uygulanışı:

1 tutam sinemakiyi , 1 çay bardağı suda kaynatıyorsunuz . Süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı vede 1 bemiks ampül koyup karıştırın . Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın vede yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın .

Haftada 1 uygulanacak . Düzenli ollaraak yapılırsa hemen avantaj sını göreceksiniz . Özellikle 1 aydan sonra saçlarınız daha hızlı uzamaya başlıyacak .

 

 

 


 

 

 

Etiketler:

 

hızlı saç uzatma yöntemleri , hızlı saç uzatmak için , saçlar nasıl uzar , saçın uzaması için , saç uzatma yöntemleri , saç hızlı uzatma , saçları hızlı uzatmanın yolları , en hızlı saç uzatma , saçı hızlı uzatma yolları , hızlı saç uzatma , hızlı saç uzatmanın yolları , saçı hızlı uzatma , saç uzamasının yolları , saç uzatma yolları , saç uzatmanın yolları , saçları hızlı uzatma , saçların uzaması için , saç uzatmanın doğal yolları ,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Saç Bakımı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp