Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

 

Sakal Çıkarıcı İlaçlar


Sakal Çıkarıcı İlaçlar Hakkında Veri ler

 

% 100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimizi İncemek İçin TIKLAYINIZ

 

     Dünyada Tedavi(iyileştirme) amaçlı en az ilimsel ilacın üretildiği buna karşın bitkisel(doðal) ürünlerin en aþırı üretildiği hastalık saç dökülmesidir . Bu Hal saç dökülmesinin en çok suistimal edilen hastalık olduğunu düşündürmektedir .Bu sebeple saçlarınızın dökülmesi paralarınıza göz dikmiş uyanıkların tuzağına düşmenize sebep olmasın .

     Bu sayfada ilaçlar vede bitkisel(doðal) ürünler anlaşılabilir 1 dille anlatılmaya bu yolla paranızı boşa harcamanız vede lüzumsuz ümitlere kapılmanız mani lenmeye çalışılmıştır .

Yeni çıkan yada yeni incelediğim ürünleri en üste Önümüzdeki günlerde şekilde Eklem(joint) eye Daimi edeceğim .

PHG Sprey:

biogrow ,yudali ,bioxcin ,complex 41 ,hairman vede biomed gibi piyasaya sürülüp 1 süre sonra işe yaramadığı anlaşılınca ortadan kaybolan ürünlere 1 yenisi daha eklendi gözümüz aydın

Diğer piyasa ürünleriyle ortak özelliklerine dikkat edildiğinde fark olmadığı görülmekte

-Resmi sitesinde vede ürünün kutusunda kullanılan resim bu gurup ürünlerin tümünün ortak resmi

-Şimdi Türkiyede ,zaten başka yerde yokki icon biggrin Saç çıkarıcı ürünlere Umumi bakış

-Sağlık bakanlığı tasdik lı ,yakında kaldırmak zorunda kalırlar çünkü bu tür ürünlerde sağlık bakanlığı tasdik ı olmaz diðerbir deyiþle tümüyle yalan

-DHT yi baskılar diğer bütün piyasa ürünleri gibi nasıl vede neyle baskıladığı hakkında veri yok

-Ürün piyasaya 2011 mart ayında çıkmış amma kullanıcı yorumları 2010 yılında başlamış . icon smile Saç çıkarıcı ürünlere Umumi bakış

Bilimsellikle ilgisi olmayan abartılı reklam vede abartılı vaadlerle satılan üürnlere 1 yenisi daha eklendi aman dikkat icon smile Saç çıkarıcı ürünlere Umumi bakış

HAİR BACK

     Hair back diğer bitkisel(doðal) ürünlerden farklı ollaraak kullanılan bitkiler denizden elde edilmiştir , pelvetia canaliculata vede laminaria adlı yosunların özütüdür .”saç ektirmenize lüzum kalmayacak” diyecek kadar iddialı olması diğer bitkisel(doðal) ürünlerin akla hayale gelmez vaadlerinden çok farklı değildir .İçeriğinde ilimsel ollaraak saç üzerinde olumlu tesiri olduğu malum hiçbir madde bulunmamaktadır .
     Çok yüksek fiyatla satılması “daha pahalı daha iyidir” ollaraak değerlendirlmemelidir o paraların büyük kısmı saçınıza değil reklamı çıkan TV kanallarına avantaj sağlamaktadır .Benzer bitkisel(doðal) ürünlerden daha aþırı etki beklemeden olmadık hayallere kapılmadan kullanmak netiticesinde yaşanacak üzüntünün daha az olmasını sağlayacaktır .

BİOTİN TABLET ( Vitamin H - B7 Vitamini )

     B7 vitamini yada Vitamin H ollaraak ta isimlendirilir .Saç vede tırnak geliştirici vitamin ollaraak da anılır ,bu özelliği yüzünden , biotin birçok kozmetik ürününde bulunmaktadır .

300 mikrogram (0 .3 mg) ile 10 000 mikro gram (10 mg) arasında değişen tabletleri vardır .

     Günde 1-2 mg alınan saç kalitesini vede saçın uzama hızını artırır .Saçın güneş ışığı ,toz ,kir gibi doğal etkilere vede boya fön gibi kuaförlük hizmetlerinden kaynaklanan zararlara daha aþırı dayanmasını sağlar bu sayede kırılma çatallanma gibi sorunları düzeltir .Günde 5 mg alınan biotin saçın döngüsünü uzatarak saçın DHT nin yaptığı hasara dayanma gücünü artırarak dökülmesini azaltır .
    
     Saç sorunları Tedavi(iyileştirme) sine günde 1-5 mg biotin eklenmesi hem ilaçlardan alınacak cevabı artırır hemde çıkacak saçlar daha kaliteli olur .    

     Saç ekimi yaptıran herkes muhakkak biotin başlamalıdır bu sayede şok dökülme azalacağı gibi çıkacak kılların kaliteside artacaktır ,bunlara ek ollaraak o alanda mevcut oluþan tüyleşmiş kıllarında çapı artarak daha dolu görünmesini vede saç ekiminden alınan toplam cevabın daha iyi olmasını sağlar .

Yudali Sprey

     Yudali abartılı reklamlarla piyasaya verildi ,öyleki nerdeyse hangi internet sitesine girseniz karşınıza çıkıyordu doğal ollaraak ciddi satış yapıldı o vakitler insanlar sıkça burdan sualler sordular .

     Yanit larda yaklaşık hep aynı şeyleri söyledim bunu ithal eden gurubun Umumi yaklaşımı zayıflama ürünü benzeri ürünleri abartılı reklamlarla satıp piyasadan çekilmek .Bu tür ürünleri çok yudali de bunlardan biri olacaktır işe yarama olasılık i olmayan 1 üründür başlamadan önce iyi düşünmelisiniz diye yazdım .

     Hatta yorumun birinde seneye bu ürünü bulma şansınız yok boşa başlamayın demişim vede dediğim gibi oldu aynı şekilde piyasayı tokatlayıp gittiler .İşe yaramadığı ortaya çıkınca ithalatı durdurdular vede şu an piyasada yok .

Finasterid losyon ( genhair losyon ):

     Finasteridin ağızdan alınması halinde ortaya çıkabilecek istenmeyen yan etkilerden korunmak için % 0 .25 oranında hazırlanmış 1 losyondur .Saç bölgesine daha yoğun ollaraak uygulandığı için saça zarar verecek DHT hormonunun oluşumunu olaðan dozda haptan daha tesirli 1 şekilde düşürmesi beklenebilir .Bu etki artışına rağmen yan etki görülmemesi ilacın en önemli avantajıdır .Propecia yada proscar kullanmak istemeyen yada kullandığında yan etki gördüğünü belirten kişiler için ideal 1 çözümdür .

HGF Sprey:

     İçerdiği ürünler sayesinde şampuan ,serum ,losyon gibi 1 başka bölgesel ürün kullanmaya lüzum bırakmayacak vede kişinin beklentilerini karşılayacak kadar tesirli olacağını düşündüğüm 1 ürün .Yuda gibi bitkisel(doðal) ürünlerle 1 arada promox sprey gibi ilimsel ürünleride içerdiğinden ikisinin 1 arada kullanımından beklenen sonuç beklenebilir . Sanırım tek eksiği biotin .Ağızdan alınan pantogar (veya benzeri priorin) yada medobiotinle 1 arada kullanılması halinde saç dökülmesi Tedavi(iyileştirme) sinde en yüksek başarı elde edilebilir .

Son 6 aydır birebir görüşmelerimde önerdiğim yüzlerce kullanıcıdan sadece 2 si beklediği neticesi alamadığı yönünde veri aktarmıştır .

 

Biotin ( Vitamin H ):

     İlk çıktığında saç vede tırnak vitamini ollaraak lanse edilmiş vede tıknak kırılması ,saçların ucundan yıpranarak kırılması gibi durumlarda kullanımı önerilmiştir .Kullanımında tüyleşmiş kıllların kalitesinde kısmi artış sağladığı görülmektedir .

     Herne kadar saç dökülmesinde direk tesiri olmasada saç kalitesini artırarak saçın daha uzun süre kafada kalmasını indirek ollaraak dökülmeyi azaltır .

     Bayanlarda hiç mesele yokken günde 1 mg (1000mcg) kullanımı saçın uzama hızını artırır vede saç kalitesini artırır ,saçta kırılma ,çatallanma ,sönükleşme vede parlaklığının azalması gibi sorunlar varsa günde 2 mg (2 000mcg biotin ) alınmalıdır .

Lacinia: Bilimsel değerlendirme gözüyle bakıldığında içinde tesirli olduğu malum 1 madde yok .FDA tasdik ı mevcut gibi 1 anlatım kullanılmış amma burdaki tasdik avantaj lı olduğu konusunda değil zararsız olduğu konusunda FDA tasdik ı mevcut .İçinde mevcut olduğu yazan yeşil çay ,B11 vitamini vede minerallerin saç dökülmesini mani lediğine ait veri olmadığı için bu tür bitkisel(doðal) diğer ürünlerden farkı olduğunu sanmıyorum .

     Polaris NR-07 Hair: Her ne kadar markası ayakkabı markasıyla aynı olsada etken liğ malum minoxidil içermektedir .Diğer minoxidil içeren ürünlerden farklı 1 sonuç beklememek gereklidir .

 

% 100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimizi İncemek İçin TIKLAYINIZEtiket : Sakal çıkarıcı ilaçlar , Sakal çıkarıcı ilaçlar  geciktirici , geciktirici , geciktirici krem , geciktirici sprey , erken boşalma , geç boşalma , erken boşalıyorum , erken boşalıyorum ne yapabilirim , en iyi geciktirici hangisi , geciktirici kremler , geciktirici spreyler , Sakal çıkarıcı ilaçlar   , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otu , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hakkında veri , Sakal çıkarıcı ilaçlar , ilaçların faydaları , Sakal çıkarıcı ilaçlar , Sakal çıkarıcı ilaçlar   , Sakal çıkarıcı ilaçlar  mucizesi , Sakal çıkarıcı ilaçlar   yağı , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otu yağı , Sakal çıkarıcı ilaçlar   tohumu , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hakkında , Sakal çıkarıcı ilaçlar   nedir , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hapları , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hapı yan etkileri , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otu Sakal çıkarıcı ilaçlar , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hapı avantaj ları , Sakal çıkarıcı ilaçlar   tohumunun avantaj ları , Sakal çıkarıcı ilaçlar   yağının avantaj ları , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hapının faydaları , Sakal çıkarıcı ilaçlar   maskesi , blue ocean , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hapının zararları , mecitefendi , Enfeksiyon , ödem , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi , Sakal çıkarıcı ilaçlar  nın saça avantaj sı , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otlu tresan , Sakal çıkarıcı ilaçlar   kapsülü , Sakal çıkarıcı ilaçlar   kökü , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otu çayı , Sakal çıkarıcı ilaçlar   losyonun , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otu krem , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otunun avantaj ları , Sakal çıkarıcı ilaçlar   sabunu avantaj ları , Sakal çıkarıcı ilaçlar  ın cilde avantaj sı , gebe likte Sakal çıkarıcı ilaçlar   otu , Sakal çıkarıcı ilaçlar   otu nedir , tresan , biogreen , bioblas , golden leaf , İdrar söktürücü ilaçlar , Sakal çıkarıcı ilaçlar   hapı , Sakal çıkarıcı ilaçlar   veya Sakal çıkarıcı ilaçlar , Sakal çıkarıcı ilaçlar   yan etkileri , en iyi cinsel ilaç , Erektil disfonksiyon(iktidarsızklık) , kadın cinsel geliştirme , kadın cinsel istek arttırıcı , Kadınlar için Sakal çıkarıcı ilaçlar , kadın Sakal çıkarıcı ilaçlar , kamagra jel nedir , İdrar söktürücü ilaçlar  lovegra , lovegra hapı , Pfizer , İdrar söktürücü ilaçlar Sildenafil , Sildenafil Sitrat Tadalafil , Vardenafil İdrar söktürücü ilaçlar , 25 mg Sakal çıkarıcı ilaçlar , 50 mg Sakal çıkarıcı ilaçlar , 100 mg İdrar söktürücü ilaçlar ,  Sakal çıkarıcı ilaçlar  dozları , Sakal çıkarıcı ilaçlar  etkisi ,


Saç Bakımı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp