Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Tok Tutan Haplar

Tok Tutan Haplar İle Sağlıklı vede Huzurlu Ramazan Ayını Geçirebilirsiniz .

Tok Tutan Haplar

 

 GUARANA HAPI NEDİR ?

Guarana dünyada sadece Brezilyanın amazon bölgesinde yetiştirilen 1 bitkidir . Bu bölgelerde yerliler bu meyveyi suda eriterek enerji içeceği ollaraak ta kullanmaktadırlar . Guarana vücuttaki yağların eriterek enerjiye dönüşmesine yardımcı olmaktadır . Bunun yanında uyarıcı tesiri ile gün boyu zinde kalmanız için siz destek oluþan bu bitki ile vücudun tembellikten kurtulmasını sağlar .

 

Guarana İçeriği oturduğunuz yerden kilo verebilmeniz için tasarlanmış , vücuttaki yağlanan , bel , basen , göbek bölgelerindeki yağlanmaların yakılarak enerjiye dönüştürülmesinde büyük rol oynaması gibi etkenler ile sağlık 1 şekilde kilonuzu kontrol edebilmeniz için yardımcı 1 besintakviyesidir .

 

Guarana %100 doğal içeriği sayesinde gün içerisinde spor yapmadan sizi sağlıklı 1 şekilde zayıflamaya Çaðırı ettiği gibi gün boyu enerjinizi korumanıza yardımcı Gıda takviyesidir .

 

Amerika vede Avrupa’da 1 çok insanın tercih ettiği Guarana şimdi size çok yakın !

 

GUARANA HAPI İÇERİĞİ;

Guarana : Daha öncede bahsettiğimiz gibi bu meyve vücuttaki yağlı bölgelerde yağın yakılarak enerjiye dönüşmesinde rol oynamaktadır . Bu formülde büyük gücü guaranadan alarak gün içerisinde ki düşmeyen enerjinize destek olması için formülüze edilmiştir .

 

YEŞİL ÇAY : Bilindiği gibi zayıflamak için kullanılan yeşil çay ile hem sağlıklı 1 şekilde kontrol sağlar bunun yanında metabolizmanızın çalışma hızını dengelemenize yardımcı 1 bitki olduğu söylenmektedir .

 

L-KARNİTİN : L-carnitin bilindiği gibi yağların daha hızlı 1 şekilde yakılması için tesirli 1 maddedir formülün içeriğinde ki l-carnitin ile yağların daha hızlı yakılmasına yardımcı olması amacı ile formülüze edilmiştir .

 

KROM : Karbonhidratlara karşı aşırı iştah açılmasını önleyici olduğu gibi insülin tesiri ni aktive ederek hücrelerin glikoz kullanımını arttırmaya , yağ dokusunu azaltmaya , kas dokularının daha sağlam olması vede artmasına yardımcı 1 maddedir . Bunun yanında bu mucize maddenin yaşlanmanın verdiği etkilerin azalması vede Kemik Erimesi(osteoporpoz) nin daha da az seviyeye indirmesinde yardımcı olduğu ortadadır .

 

MEYAN KÖKÜ : Güçlü 1 antioksidan(antikanser) ollaraak bilinen meyan kökü metabolizmanında çalışma hızını dengeleyerek sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmanıza destek sağlamaktadır .

 

GUARANA HAPI NASIL KULLANILIR ?

 

Guaranayı günde 1 kez sabahları kahvaltıdan en az yarım saat önce 1 bardak su ile alınması uygun görülmektedir .

 

İçeriğinde 30 kapsül bulunmaktadır . 30 gün boyunca günde 1 defa kullanılmalı vede aynı saatlerde kullanılmasına özen gösterilmelidir .

 

Eğer 1 şişeden aþırı kullanacaksanız 2 şişe arasında mutlaka 4-5 günlük 1 ara vermeniz vücudun ilk etkilerini tam ollaraak benimsemesi için bu önemli 1 unsurdur .

 

Tabiki kullandığınız süre boyunca metabolizmanızın çalışma şeklininin düzenlenmesinde vede kilonuzu kontrol edebilme gücüne yardımcı bir içeriğe sahip olmasına rağmen ilk kullanım günlerinde ürün tesiri ni gösterene kadar muhakkak yediklerinize dikkat etmelisiniz . Unutmayın ki karar verdikten sonra size ürün daha çok avantaj lı olacaktır .

GUARANA HAPI ZARARLARI:

Guarana doğal içeriğe sahip olmasından dolayı bu güne kadar herhangi 1 yan etki teşhisi ile karşılaşılmamıştır . Ancak içeriğinde bulunan maddelerden dolayı aşağıda emare len maddeleri taşıyan kişilerin kullanmalarını önermiyor , doktorlarına danışmadan kullanıma başlamamalarını öneriyoruz .

GUARANA ZAYIFLAMA HAPINI KİMLER KULLANAMAZ ?

Kalp Hastaları

Yüksek Tansiyon Hastalari

Mide Rahatsizligi oluþan kisiler

Seker Hastalari

Karaciger Böbrek Yetmezligi oluþan kisiler

Troid(guatr) Hastalari

Hamileler

Emziren Anneler

 

GUARANA HAPI FAYDALARI

Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya , kilo vermeye ,

İştahınızı kontrol altına almanıza vede metabolizmanızın çalışma şeklinin düzelmesine

Yağların daha hızlı yakılması vede göbek , bel vede basen gibi hareketsiz bölgelerin daha zor olmayan kilo verimi için lüzumlu oluþan alt yapıyı hazırlamanıza

Karbonhidratların bloke olmasına

Yakılan yağları direk enerjiye dönüştürerek kilo verme esnasında zayıf vede güçsüz düşmenizin önüne geçilmesine

Ayrıca içeriği ile 1 arada enerjiye dönüşmesine yardımcı olduğu yağlar sayesinde gün boyu zinde kalmanız için

Yağ kaybını hızlandırmaya , yağsız kas kitlesini artırmaya ,

Tatlıya oluþan iştahın kesilmesine ,

Kabızlığı önlemeye , hazmı kolaylaştırmaya vede şişkinliği gidermeye ,

Vücuttaki birikintileri eritmeye ,

İçerdiği doğal asitler vede Enzim(enzyme) lerle kanın daha sağlıklı ve ince akmasına ,

Alkollü içki tüketme isteğini azaltmaya , yardımcı %100 doğal bir Gıda takviyesidir .

 

 

Etiketler:  tok tutan haplar , tokluk kan şekeri , oruç hapı , oruç hapı fiyatı , oruç hapı kaç lira , oruç hapı sipariş , oruç çayı , oruç çayı fiyatı , oruç çayı kaç lira , oruç çayı sipariş , ramazan çayı , ramazan hapı ,  tok tutan yiyecekler , tok tutan gıdalar , tok tutan gıdalar , tok tutan yemekler , tokluk hissi , sahurda tok tutan yiyecekler , tok tutan bitkiler , tokluk veren yiyecekler , tok tutan çay ,  tok tutan ilaçlar , tok tutan meyveler , tok tutan rejim , tok tutan çaylar , midede tokluk hissi , ramazanda tok tutan yiyecekler , tok tutan içecekler , insanı tok tutan yiyecekler , tok tutan kilo aldırmayan gıdalar , rejimte tok tutan yiyecekler


Ramazana Özel

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp